Управління

Оперативні новини

04.06.2020

Лучний метелик

Лучний метелик – багатоїдний шкідник, гусениці якого пошкоджують майже всі дводольні польові та овочеві культури із злакових – переважно кукурудзу, (сходи та качани), просо, сорго, восени – сходи озимих культур, деревні та кущові насадження, виноградники тощо.

02.06.2020

Дослідження споживчого ринку відділом ринкового та метрологічного нагляду управління захисту споживачів у м. Старобільськ

Фахівці відділу ринкового та метрологічного нагляду управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області з метою виконання плану здійснення діяльності з ринкового нагляду на ІІ квартал 2020 року, у травні 2020 провели дослідження стану споживчого ринку у місті Старобільськ.

01.06.2020

Держпродспоживслужба Луганщини здійснила моніторинг стану ринку насінництва та розсадництва

У рамках попередження правопорушень законодавства України у сферах насінництва та розсадництва фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області провели роз’яснювальну роботу з 116 суб’єктами господарювання діяльність яких передбачає оптову та роздрібну торгівлю насінням овочевих культур та садивним матеріалом.

29.05.2020

Ціни на продовольчі товари споживчого ринку Луганської області станом за квітень 2020 року

За даними Державної служби статистики України, а саме моніторингу динаміки цін на соціально значущі товари станом за квітень 2020 року на території Луганської області склалася наступна цінова ситуація.

Нарада з керівниками закладів освіти Попаснянського району

29 листопада 2019 р. Попаснянським районним управлінням Держпродспоживслужби в Луганській області було проведено семінар-нараду з керівниками закладів освіти Попаснянського району на якій було розглянуто наступні питання:

  • Начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства виступила на тему: «Санітарно-епідеміологічна ситуація по гострим кишковим інфекціям на території України та Попаснянського району і їх профілактика» згідно Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» та чинного санітарного законодавства.
  • Заступник начальника-начальник відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини висвітлив основні важливі моменти порядку розроблення та впровадження на харчоблоках постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних чинників та контролю в критичних точках (НАССР).

Головне управління
Держпродспоживслужби
в Луганській області

ЦІЛОДОБОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ

044 364 77 80
050 230 04 28

УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ

1545

АДРЕСА

93405, Луганська обл.,
м. Сєвєродонецьк,
вул. Пивоварова, 2

ГРАФІК РОБОТИ

Понеділок-Четвер 8:00-17:00
П'ятниця 8:00-15:45
Обідня перерва 12:00-12:45

КОНТАКТИ

(06452) 6-80-15
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ЕЛЕКТРОННЕ ЗВЕРНЕННЯ

ПОВІДОМИТИ ПРО КОРУПЦІЮ

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ