Як жінки Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області наближають перемогу!

З лютого місяця 2022 року розпочалася нова сторінка життя для всієї України.
Майже два роки вся країна незламно стоїть на захисті своєї батьківщини.

Так, не залишаються осторонь і жінки, працюючі в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Луганській області.

Особистої шани заслуговує Васильєва Олена Миколаївна, начальник Рубіжанського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області.

Діюча та працьовита людина, як Олена Миколаївна, не може залишатися осторонь від загальної справи на перемогу.
У Вінниці є волонтерська спільнота «Чарівна мережка», яка існує ще з 2014 року, яка залюбки відчинила двері для нашої колеги.

Кожен день Васильєва Олена Миколаївна приходить до центру та вкладає свій труд в загальну перемогу – вона пліте захисні сітки для фронту.
Важко навіть порахувати загальну кількість метрів сітки, які зробила Олена Миколаївна.

До такої ж справи долучилися співробітниці Головного управління, які знаходяться Черкасах, Львові та інших містах.
Сильні жінки наближають нашу перемогу!

“Україна: минуле, війна та майбутнє”

Продовжуючи розповідь про сильних та незламних жінок Держпродспоживслужби, не можливо обійти увагою пані Інну Хохлову, головного спеціаліста відділу контролю у сферах захисту споживачів, реклами, антитютюнового законодавства Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області.

Інна Хохлова родом з міста Рубіжного Луганської області, але все доросле життя провела у місті Сєвєродонецьку. Там народилися її діти, там вона розпочала свою працю в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Луганській області і там її настигла війна.

Пережити темні часи, пов'язані з окупацією Сєвєродонецька, евакуацією та втратою звичного ритму життя пані Інні Інні допомогла улюблена справа – печворк.

За роки війни пані Інно багато чого встигла зробити. Але особливої уваги заслуговує її роботи, які прийняли участь у всеукраїнській виставці “Міста Герої” – картина Сєвєродонецьк та картина Бахмут.

Попри різноманіття виконаних раніше робіт, до 2023 року Інна Хохлова ніколи не шила клаптикових картин. До цього досвіду її привів випадок, а саме те, що одного разу їй  запропонували долучитися до цікавого проєкту: пошити по три роботи, які будуть триптихом на тему “Україна: минуле, війна та майбутнє”.

За минуле пані Інно взяла епоху Трипілля, що відобразилося в чудовій картині.

Цей проєкт вийшов дуже вдалим. Роботи нашої майстрині виставлялися в Україні та потрапили на всесвітньо відомий фестиваль печворку у Х’юстоні.

Працюючи за  проєктом  “Міста Герої”, пані Інно звичайно вирішила шити рідне місто - Сєвєродонецьк. Весь процес зайняв понад місяць. “Я шила його таким, яким воно сниться мені ночами”, - підписала фото своєї роботи в Інстаграмі пані Інна.

Ознайомившись зі списком міст, які шиють інші майстрині, пані Інна зрозуміла, що у ньому немає Бахмута. Ще одного міста зі Сходу, яке до камінчика знищили окупанти.

Як сказала майстриня: “Ми, луганчани, дуже болісно сприймаємо те, що коїться на Сході, то я вирішила, що без Бахмуту цей проєкт якось не дуже й вдасться. Бахмут там має бути обов’язково.»

Дуже багато робіт нашої майстрині стримують наші погляди та не відпускають.

Вона, якій болить своя країна!

Головне управління Держпродспоживслужби в Луганській області продовжує розповідь про своїх працівників, які стоять на захисті власної держави.

Вже два роки вся країна в боротьбі з ворогом. І це не є просто словами. Кожна людина, яка відчуває в собі сили, намагається прискорити перемогу, як на фронті так і в тилу.

Знаходячись в вимушеній евакуації працівники Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області не перестають доводити, що державна служба це покликання, професіоналізм, фаховість, відповідальність.

Саме з таким відношенням до роботи працює в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Луганській області начальник Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Пєріна Юлія Олександрівна. Маючи медичну освіту вона вирішила, що має воювати з ворогом не лише в тилу та в кабінеті. І тому в 2023 році Юлія Олександрівна долучилася до лав збройних сил України. Чоловік та син з розумінням та гордістю проводжали нашу колегу наближати перемогу.

Ця витримана та сильна жінка  при зустрічі неохоче розповідає про те, що їй доводиться бачити щодня на фронті.

Дивлячись на неї, ми розуміємо: Жінки – не слабка ланка. Саме жінки зараз оперують і виходжують поранених, тримають в руках фермерські господарства, оберігають дітей,  переправляють авто для армії через кордони, шиють форму, плетуть сітки та роблять багато чого ще.

Тому, кожного разу, коли говоримо про війну в країні, варто пам'ятати – країну боронять бійці і бійчині, країну рятують чоловіки і жінки, країну відбудовують луганчани і луганчанки, країну лікують лікарі і лікарки.

Кожен працівник Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області докладає зусиль у боротьбі з ворогом. І робить це так, як уміє найкраще.

Разом до перемоги!

 

 

 

Приймальня
(06452) 6-80-15
Номер для звернень
+380972122613
Цілодобова Гаряча лінія (Call-центр)
(044) 364 77 80
Електронна пошта
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Графік роботи: пн-чт 8:00-17:00, пт 8:00-15:45
Обідня перерва: 12:00-12:45