Управління

Оперативні новини

01.06.2020

Держпродспоживслужба Луганщини здійснила моніторинг стану ринку насінництва та розсадництва

У рамках попередження правопорушень законодавства України у сферах насінництва та розсадництва фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області провели роз’яснювальну роботу з 116 суб’єктами господарювання діяльність яких передбачає оптову та роздрібну торгівлю насінням овочевих культур та садивним матеріалом.

29.05.2020

Ціни на продовольчі товари споживчого ринку Луганської області станом за квітень 2020 року

За даними Державної служби статистики України, а саме моніторингу динаміки цін на соціально значущі товари станом за квітень 2020 року на території Луганської області склалася наступна цінова ситуація.

22.05.2020

Заходи з питань захисту прав споживачів на ринку ПП «Злагода» м. Сєвєродонецьк

Фахівцями управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області проведено захід щодо роз’яснення суб’єктам господарювання вимог Закону України «Про захист прав споживачів», «Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів»

21.05.2020

На Луганщині триває роз’яснювальна робота з сільгоспвиробниками щодо дотримання законодавства у сферах насінництва та розсадництва, охорони прав на сорти рослин, біологічної і генетичної безпеки

Станом на 21 травня 2020 року фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області провели роз’яснювальну роботу з 308 суб’єктами господарювання агропромислового комплексу з питань дотримання законодавства України у сферах насінництва та розсадництва, охорони прав на сорти рослин, біологічної і генетичної безпеки (ГМО) під час використання, зберігання, реалізації продукції рослинництва та насіння сільськогосподарських культур.

Участь у засіданні архітектурно-містобудівної ради з питань централізованого водопостачання населених пунктів Попаснянського району

Відповідно до листа Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області та начальника Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства від 19.06.2019 № 12.1-15/9791 на виконання пункту 4 протоколу № 5 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 14 червня 2019 року «Про заходи щодо забезпечення питного водопостачання Донецької та Луганської областей» в Попаснянському районі було проведено засідання архітектурно-містобудівної ради, під час роботи якої розглянуто проекти детальних планів території с. Підлісне, с. Біла Гора та смт. Мирна Долина Попаснянського району, де відсутнє централізоване господарсько-питне водопостачання та водовідведення. Мешканці даних населених пунктів забезпечуються водою негарантованої якості з колодязів громадського користування, індивідуальних колодязів та свердловин.

У роботі відповідної ради прийняли участь, автор проекту Миколай Волошин ТОВ «РУБІЖБУДПРОЕКТ», посадові особи місцевої державної адміністрації, Попаснянської міської ради та начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Попаснянського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області.

За підсумками проведеної роботи, сформовано окремі пропозиції та зауваження для Замовника (Мирнодолинська селищна рада) щодо подальшого доопрацювання відповідних проектів.


Головне управління
Держпродспоживслужби
в Луганській області

ЦІЛОДОБОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ

044 364 77 80
050 230 04 28

УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ

1545

АДРЕСА

93405, Луганська обл.,
м. Сєвєродонецьк,
вул. Пивоварова, 2

ГРАФІК РОБОТИ

Понеділок-Четвер 8:00-17:00
П'ятниця 8:00-15:45
Обідня перерва 12:00-12:45

КОНТАКТИ

(06452) 6-80-15
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ЕЛЕКТРОННЕ ЗВЕРНЕННЯ

ПОВІДОМИТИ ПРО КОРУПЦІЮ

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ