Кожна жінка мріє мати на туалетному столику дорогоцінний аромат в кришталевому флаконі. Особливо бажано отримати цю коштовну річ у подарунок. Та не завжди сюрприз виявляється приємним. Щоб покупка парфумів не обернулася розчаруванням, треба уважно розглянути те, що пропонує продавець. Чи дійсно це справжній брендовий продукт, а не ретельно виготовлена підробка? Реалії нашого життя такі, що «фейкові» товари, на жаль, стали широко розповсюджені. І с кожним днем підроблені парфуми все важче відрізнити від справжніх. Яка ж різниця між витвором парфумерного мистецтва і дуже схожою, але все ж таки копією?
По-перше, для виготовлення люксової парфумерії використовують, зазвичай, натуральні інгредієнти. В тому випадку, коли потрібно замінити їх на синтетичні, наприклад, з метою охорони навколишнього середовища, то якість замінників не поступається в якості натуральним. По-друге, це складність ароматної композиції, тому такі парфуми мають багатогранний аромат та тривалу стійкість. Виробники підроблених парфумів копіюють лише перші ноти аромату, отже такий аромат стрімко зникає. Але нестійкий запах підробки – це ще не так страшно. Хімікати, що використовують в виробництві, можуть бути шкідливими для вас і викликати алергічну реакцію.
Щоб убезпечити себе від підробок, не варто купувати люксові парфуми на ринку, або у відділах з біжутерією. Сумнівно, що так ви придбаєте справжній парфум. Коли вам пропонують брендовий товар за невеликі гроші, не «ведіться» на аргументи, що це «митний конфіскат» або «виготовляється за ліцензією». Обов’язково звертайте увагу на данні про виробника. Справжні парфуми мають на упаковці повну інформацію про назву товару, країну, де їх виготовлено, склад продукції, штрих-код, дату виготовлення та строк придатності. На пакуванні з підробленими парфумами часто міняють місцями літери або їх добавляють. Назви фейкових парфумів розраховані на неуважність: Cenzo замість Kenzo, Versaci замість Versace. Назва парфумерного засобу має бути написано французькою або англійською. На упаковці французьких парфумів буде написано «parfum», а не «parfume», а данні про місце виготовлення не обмежаться лише, наприклад, «France», а буде зазначено – «Made in France».
Також варто звернути увагу на якість упаковки. Коробочка справжніх парфумів виготовлена з міцного, приємного на дотик картону, всередині обов’язково є конструкція з білосніжного, не сіруватого картону, яка добре фіксує флакон, тому він не бовтається, якщо струснути упаковку. Захисна плівка має бути тонкою, щільно облягати коробок, місце шва акуратне та малопомітне. Логотип бренду надруковано безпосередньо на картонній упаковці.
Далі огляньте флакон. Він має бути з товстого скла, правильної форми, кришечка щільно прилягає. Колір справжнього парфума – легкий з холоднуватим відтінком. Тоненька акуратна трубочка спрею непомітна. Пульверизатор тримається міцно, не прокручується. Натисніть на нього декілька разів, щоб переконатися, що він працює.
Якщо ви вподобали якійсь аромат, зберіть якомога більше інформації про нього. Відвідайте сайт виробника. Обраний в магазині товар порівняйте з оригіналом. Легше відрізнити підробку, якщо знаєш, як виглядає справжній парфум.
Не спішіть розлучатися зі своїми грошима – покупка парфумів має бути ретельно обміркована і зроблена по-розумному. Бажаємо вдалого ароматного шопінгу!