Управління

Оперативні новини

23.06.2021

Інформація сільгоспвиробникам щодо комплексу заходів спрямованих на визначення посівних якостей насіння сільськогосподарських культур

Незабаром аграрії розпочнуть збирання урожаю сільськогосподарських культур.

23.06.2021

Робоча нарада з фахівцями з питань захисту споживачів військово-цивільної адміністрації м. Лисичанськ

Одним з пріоритетних завдань органів влади, що реалізують державну політику захисту прав споживачів, є системна, консолідована з органами місцевого самоврядування та громадськими об’єднаннями споживачів, робота по створенню сучасних інструментів для ефективного вирішення комплексу завдань з дотримання захисту прав та інтересів споживачів.

22.06.2021

Проведено семінар з питань захисту прав споживачів у м. Лисичанськ

З метою підвищення правової обізнаності з питань захисту споживачів 17 червня 2021 року у військово-цивільній адміністрації м. Лисичанськ відбувся семінар для суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність з роздрібної торгівлі взуттям та одягом. На запрошення організаторів семінару до участі у заході долучилися спеціалісти управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області.

18.06.2021

Сажка – небезпечна хвороба колосових культур

Погодні умови поточного року, які склалися на території Луганської області, сприяють ураженню рослин озимих та ярих зернових колосових сажковими хворобами. Небезпека сажки проявляється не тільки в скороченні густоти посівів, а й в тому, що замість зерна у колосі утворюється спорова маса.

Результати комісійних перевірок Попаснянського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області

Відповідно до рішення Координаційної ради обласної державної адміністрації з оздоровлення, відпочинку, зайнятості дітей, учнівської молоді, наказу управління освіти Лисичанської міської ВЦА Сєвєродонецького району Луганської області від 28.05.2021 р. № 68-агд, з метою здійснення заходів, спрямованих на збереження та зміцнення здоров’я дітей, забезпечення їх ефективного оздоровлення та повноцінного відпочинку, попередження виникнення спалахів гострих інфекційних хвороб, харчових отруєнь та оцінки можливості функціонування закладів в оздоровчу кампанію 2021 року, проведено комісійні перевірки пришкільних закладів оздоровлення та відпочинку на базі ЗОШ Золотарівка, Лисичанське, Вовчоярівка.

На момент перевірки у всіх закладах є у наявності централізоване холодне та гаряче водопостачання, результати відповідають встановленим вимогам; підготовлені до відпочинку дітей їдальня, кімнати, спортзали для перебування дітей та спортивні площадки на свіжому повітрі.

За результатами проведених комісійних перевірок керівникам (власникам) закладів надані довідки про готовність роботи пришкільних таборів при умові виконання постанови Головного державного санітарного лікаря України щодо профілактики коронавірусної хвороби та наявності необхідних документів на продукти харчування. Попаснянське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області звертає увагу керівників (власників) дитячих закладів оздоровлення та відпочинку на необхідність забезпечення належної, з урахуванням вимог санітарних норм і правил, підготовки та облаштування закладів та додержання їх на протязі всього періоду відпочинку дітей.

Приймальня
(06452) 6-80-15
Цілодобова Гаряча лінія (Call-центр)
(044) 364 77 80
Електронна пошта
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Графік роботи: пн-чт 8:00-17:00, пт 8:00-15:45
Обідня перерва: 12:00-12:45