Управління

Оперативні новини

05.03.2021

Здійснення державного нагляду за дотриманням вимог протиепідемічних заходів суб’єктами господарювання Новоайдарського району

Фахівцями Новоайдарського управління 04-05.03.2021 року проведено позапланові заходи державного нагляду (контролю) на ТОВ «Торговий центр «Айдар» та КП «Щастинський продторг».

05.03.2021

Моніторингові перевірки закладів громадського харчування, роздрібної торгівлі та закладів торгівлі непродовольчими товарами Новоайдарського району

Фахівцями Новоайдарського управління 03.03.2021 року проведено моніторингові перевірки закладів громадського харчування, роздрібної торгівлі та закладів торгівлі непродовольчими товарами щодо організації протиепідемічних заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

05.03.2021

Проведення нарад з недопущення отруєння бджіл

Бджоли відіграють важливу роль в сільському господарстві як запилювачі квіткових рослин. Однак останнім часом частішають випадки загибелі цих комах від використання засобів захисту рослин. Отруєння бджіл спостерігається у весняно-літній період при масових обробках сільськогосподарських посівів.

05.03.2021

Щодо проведення державного нагляду (контролю) на КПВВ «Станиця Луганська»

Фахівцями відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Станично-Луганського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області здійснено три позапланових заходи нагляду (контролю) у сфері дотримання санітарного законодавства на підконтрольній території КПВВ «Станиця Луганська».

Щодо засідання ДНПК

17.02.2021 відбулось засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Луганській облдержадміністрації (далі – ДНПК) під головуванням заступника голови ДНПК при Луганській облдержадміністрації Р. Холоденко, засідання проведено в режимі zoom-конференції, на якому були присутні члени комісії, голови ДНПК при районних державних адміністраціях, міських радах та їх заступники, голови територіальних громад.

Під час засідання розглянуті питання, які є актуальними для нашого регіону і в цілому для України, це епізоотична ситуація щодо африканської чуми свиней, сказу тварин та пташиного грипу на території України і Луганської області та заходи з недопущення виникнення збудників вищезазначених інфекцій на території Луганської області.

За результатами роботи комісії органам місцевого самоврядування в районах та містах, Головному управлінню Національної поліції в Луганській області, Луганському обласному управлінню лісового та мисливського господарства, управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області, Державній екологічній інспекції у Луганській області були поставлені завдання для подальшого їх виконання на містах, а саме:

  • проводити заходи з ліквідації несанкціонованої торгівлі харчовими продуктами на території області;
  • здійснювати контроль за переміщенням автошляхами області тваринницьких вантажів, без відповідних супровідних документів;
  • підтримувати надійний рівень біобезпеки та вимог чинного ветеринарного законодавства на всіх суб’єктах господарювання, незалежно від форм власності та підпорядкування, діяльність яких пов’язана з утриманням тварин та птиці;
  • контроль ефективності проведення пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу.

Розглянуті питання під час засідання комісії потребують оперативного, невідкладного виконання.

Приймальня
(06452) 6-80-15
Цілодобова Гаряча лінія (Call-центр)
(044) 364 77 80
Електронна пошта
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Графік роботи: пн-чт 8:00-17:00, пт 8:00-15:45
Обідня перерва: 12:00-12:45