Управління

Оперативні новини

05.03.2021

Здійснення державного нагляду за дотриманням вимог протиепідемічних заходів суб’єктами господарювання Новоайдарського району

Фахівцями Новоайдарського управління 04-05.03.2021 року проведено позапланові заходи державного нагляду (контролю) на ТОВ «Торговий центр «Айдар» та КП «Щастинський продторг».

05.03.2021

Моніторингові перевірки закладів громадського харчування, роздрібної торгівлі та закладів торгівлі непродовольчими товарами Новоайдарського району

Фахівцями Новоайдарського управління 03.03.2021 року проведено моніторингові перевірки закладів громадського харчування, роздрібної торгівлі та закладів торгівлі непродовольчими товарами щодо організації протиепідемічних заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

05.03.2021

Проведення нарад з недопущення отруєння бджіл

Бджоли відіграють важливу роль в сільському господарстві як запилювачі квіткових рослин. Однак останнім часом частішають випадки загибелі цих комах від використання засобів захисту рослин. Отруєння бджіл спостерігається у весняно-літній період при масових обробках сільськогосподарських посівів.

05.03.2021

Щодо проведення державного нагляду (контролю) на КПВВ «Станиця Луганська»

Фахівцями відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Станично-Луганського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області здійснено три позапланових заходи нагляду (контролю) у сфері дотримання санітарного законодавства на підконтрольній території КПВВ «Станиця Луганська».

Проведено семінар-нараду з представниками закладів загальної середньої освіти Старобільської міської ради

Спеціалістами Старобільського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області продовжується роз’яснювальна робота з питань організації харчування в закладах загальної середньої освіти відповідно до нових нормативних документів. З цією метою 18.02.2021 року було організовано і проведено семінар-нараду з представниками відділу освіти, керівниками шкіл, медичними працівниками та особами, відповідальними за організацію харчування дітей в закладах освіти Старобільської міської ради.

Представниками Держпродспоживслужби було роз’яснено освітянам вимоги до складання примірних меню в аспекті його відповідності положенням Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 25.09.2020 року № 2205. Зокрема, було акцентовано увагу на переліку заборонених страв, групах харчових продуктів, які обов’язково повинні бути в харчуванні, вимоги до їх використання протягом тижня та інші.

Окрім того, спеціалісти Держпродспоживслужби звернули увагу освітян на необхідності дотримання протиепідемічних заходів в закладах освіти в період карантину, у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), відповідно до постанови Головного державного санітарного лікаря України.

Семінар пройшов у формі жвавої дискусії. Фахівці Держпродспоживслужби відповіли на численні запитання присутніх.

Приймальня
(06452) 6-80-15
Цілодобова Гаряча лінія (Call-центр)
(044) 364 77 80
Електронна пошта
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Графік роботи: пн-чт 8:00-17:00, пт 8:00-15:45
Обідня перерва: 12:00-12:45