Управління

Оперативні новини

26.01.2022

Щодо середньої вартості дизельного палива та бензинів автомобільних

24.01.2022 на офіційному веб-сайті Міністерства економіки України оприлюднено інформацію про середню вартість 1 літра дизельного палива ULSD 10 ppm та бензинів автомобільних GASOLINE 10 ppm (станом на 21.01.2022 року).

25.01.2022

Консультації з питань захисту споживачів на ринку «Універсальний»

19 січня 2022 року спеціалістами управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області спільно з представниками відділу торгівлі та з захисту прав споживачів військово-цивільної адміністрації м. Сєвєродонецька проведено спільний захід щодо захисту прав споживачів на території ринку «Універсальний».

21.01.2022

Результати роботи управління фітосанітарної безпеки за 2021 рік

Здійснення фітосанітарного контролю з оформлення вантажів з об’єктами регулювання, що переміщуються в режимі експорт, імпорт та територією України: оформлено 1047 карантинних та фітосанітарних сертифікатів. Складено 2154 актів фітосанітарного контролю.

21.01.2022

Комірні шкідники

Шкідники запасів – найбільша проблема для зернозберігаючих та переробних підприємств. Щорічно під час зберігання через комірних шкідників втрачається від 5-10% до 30% і більше зібраного врожаю. Втрати, яких завдають ці шкідники вимірюються в мільйонах тонн зерна щороку.

Як вибрати безпечні новорічні прикраси

Напередодні новорічних та різдвяних свят більшість людей прикрашають свої оселі. До вибору святкових прикрас слід поставитись відповідально. Неякісні вироби можуть містити шкідливі речовини, наприклад, свинець, формальдегід, нікель, які можуть спровокувати отруєння. Головне управління Держпродспоживслужби в Луганській області підготувало поради, як вибрати безпечні новорічні прикраси.

Перш ніж перейти до купівлі ялинкових прикрас необхідно звернути увагу на якість та безпечність товару. Купуйте якісні вироби, у яких зазначено назву виробника, склад, а також є документи, що засвідчують якість та безпеку (посвідчення якості, гігієнічні висновки). Визначити візуально безпечний перед вами товар чи ні складно навіть для фахівців. Будь який виріб повинен мати етикетку з маркуванням назви виробника, його місцезнаходження і підприємства, яке здійснює прийняття претензій від споживача.

Новорічні прикраси й іграшки не мають виділяти різкого запаху, фарба з поверхонь не повинна залишатися на руках, а блискітки не мають осипатися. Кріплення гірлянд та кульок не має бути крихким. Саме цей критерій відповідає за те, наскільки довго прослужить виріб. Купувати іграшки краще із екологічних матеріалів, хоча іграшки з екологічно чистих матеріалів коштують дорожче, але ви впевнено будете знати, що ваша дитина не отримає хімічне отруєння при контакті з ними.

Бажаємо вам вдалих покупок та безпечних свят!

У разі виникнення питань або пропозицій ви можете звертатися до Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області.

Приймальня
(06452) 6-80-15
Цілодобова Гаряча лінія (Call-центр)
(044) 364 77 80
Електронна пошта
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Графік роботи: пн-чт 8:00-17:00, пт 8:00-15:45
Обідня перерва: 12:00-12:45