Управління

Оперативні новини

17.09.2021

Щодо контролю за дотриманням протиепідемічних заходів у закладах освіти району

Станично-Луганське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області з метою створення безпечних умов для здобувачів освіти у новому 2021-2022 навчальному році в період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) продовжує проводити моніторингові обстеження закладів загальної середньої та дошкільної освіти.

16.09.2021

Значення води в житті людини та критерії оцінки її якості

Вода – є одним з найважливіших елементів зовнішнього середовища. Вона має велике значення для задоволення фізіологічних, санітарно-гігієнічних та господарських потреб людини.

16.09.2021

Проведено семінар-тренінг щодо профілактики губчастоподібної енцефалопатії великої рогатої худоби на території Щастинського району

08.09.2021 року на базі Новоайдарської районної державної лабораторії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів проведено семінар-тренінг щодо практичного втілення на території Щастинського району «Програми визначення статусу України, як країни з контрольованим ризиком щодо губчастоподібної енцефалопатії великої рогатої худоби» (далі – Програма).

14.09.2021

Заходи профілактики гострих кишкових інфекцій

Кишкові інфекції – це група інфекцій, що викликає захворювання травного тракту з такими клінічними проявами, як підвищення температури тіла, пронос, блювання.

Роз’яснювальна робота з питань використання української мови при здійсненні підприємницької діяльності

03 вересня 2021 року на виконання Плану заходів з реалізації першого етапу (до 2022 року) Стратегії популяризації української мови до 2030 року «Сильна мова – успішна держава», затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 № 1585-р та Плану роботи Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області на 2021 рік, спеціалістами управління захисту споживачів проведено роз’яснювальну роботу з питань захисту прав споживачів для суб’єктів господарювання та відвідувачів торгівельної мережі смт Білокуракине.

Суб’єктам господарювання та споживачам роз’яснено положення законодавства щодо врегулювання питання використання державної мови у відповідних сферах суспільного життя. При цьому наголошено про обов’язкове дотримання положень законодавства про мову, зокрема, обслуговування споживачів, надання інформації про товар та ціни має бути українською мовою. Слід зазначити, що відповідно до статті 30 Закону на прохання клієнта його персональне обслуговування може здійснюватися також іншою мовою, прийнятною для сторін.

Крім того, під час заходу проведено роз’яснення діючих положень законодавчої бази України у сфері захисту прав споживачів, надані консультації та практичні поради для суб’єктів господарювання та споживачів.

Приймальня
(06452) 6-80-15
Цілодобова Гаряча лінія (Call-центр)
(044) 364 77 80
Електронна пошта
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Графік роботи: пн-чт 8:00-17:00, пт 8:00-15:45
Обідня перерва: 12:00-12:45