Управління

Оперативні новини

17.09.2021

Щодо контролю за дотриманням протиепідемічних заходів у закладах освіти району

Станично-Луганське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області з метою створення безпечних умов для здобувачів освіти у новому 2021-2022 навчальному році в період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) продовжує проводити моніторингові обстеження закладів загальної середньої та дошкільної освіти.

16.09.2021

Значення води в житті людини та критерії оцінки її якості

Вода – є одним з найважливіших елементів зовнішнього середовища. Вона має велике значення для задоволення фізіологічних, санітарно-гігієнічних та господарських потреб людини.

16.09.2021

Проведено семінар-тренінг щодо профілактики губчастоподібної енцефалопатії великої рогатої худоби на території Щастинського району

08.09.2021 року на базі Новоайдарської районної державної лабораторії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів проведено семінар-тренінг щодо практичного втілення на території Щастинського району «Програми визначення статусу України, як країни з контрольованим ризиком щодо губчастоподібної енцефалопатії великої рогатої худоби» (далі – Програма).

14.09.2021

Заходи профілактики гострих кишкових інфекцій

Кишкові інфекції – це група інфекцій, що викликає захворювання травного тракту з такими клінічними проявами, як підвищення температури тіла, пронос, блювання.

Обласний семінар «Забезпечення якості та безпечності молока, що вводиться в обіг: нові вимоги та можливості»

09.09.2021 року з використанням платформи zoom відбувся обласний семінар «Забезпечення якості та безпечності молока, що вводиться в обіг: нові вимоги та можливості для Луганської та Донецької областей».

Організували семінар фахівці швейцарсько-українського проекту SAFOSO (QFTP). Аудиторія представлена спеціалістами Держпродспоживслужби, Головних управлінь Держпродспоживслужби в Луганській та Донецькій областях, Донецької регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби, представники господарств з виробництва молока, пунктів закупівлі молока, молокопереробних підприємств та міжнародних організацій.

Метою заходу стало підвищення рівня обізнаності про впровадження нових вимог до якості та безпечності молока та потребу у безперервному моніторингу даних про результати дослідження молока для виконання оператором ринку обов’язку щодо періодичних лабораторних досліджень молока.

Крім того на семінарі представлені результати тестування програмного забезпечення «Молочний Модуль», який розроблено для збору та аналізу інформації в рамках реалізації програми періодичної перевірки молока за показниками кількості соматичних клітин та загального бактеріологічного забруднення молока, обов’язковість якої визначена статтею 40 Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, ветеринарну медицину та благополуччя тварин».

За результатами семінару учасники отримали відповіді на поставлені питання, здобули навички роботи на IT-платформі «Молочний Модуль» та визначили пріоритетні завдання задля повноцінного впровадження програми лабораторного контролю сирого молока, що виробляється господарствами Луганської області.

Приймальня
(06452) 6-80-15
Цілодобова Гаряча лінія (Call-центр)
(044) 364 77 80
Електронна пошта
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Графік роботи: пн-чт 8:00-17:00, пт 8:00-15:45
Обідня перерва: 12:00-12:45