Управління

Оперативні новини

17.09.2021

Щодо контролю за дотриманням протиепідемічних заходів у закладах освіти району

Станично-Луганське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області з метою створення безпечних умов для здобувачів освіти у новому 2021-2022 навчальному році в період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) продовжує проводити моніторингові обстеження закладів загальної середньої та дошкільної освіти.

16.09.2021

Значення води в житті людини та критерії оцінки її якості

Вода – є одним з найважливіших елементів зовнішнього середовища. Вона має велике значення для задоволення фізіологічних, санітарно-гігієнічних та господарських потреб людини.

16.09.2021

Проведено семінар-тренінг щодо профілактики губчастоподібної енцефалопатії великої рогатої худоби на території Щастинського району

08.09.2021 року на базі Новоайдарської районної державної лабораторії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів проведено семінар-тренінг щодо практичного втілення на території Щастинського району «Програми визначення статусу України, як країни з контрольованим ризиком щодо губчастоподібної енцефалопатії великої рогатої худоби» (далі – Програма).

14.09.2021

Заходи профілактики гострих кишкових інфекцій

Кишкові інфекції – це група інфекцій, що викликає захворювання травного тракту з такими клінічними проявами, як підвищення температури тіла, пронос, блювання.

Головне управління Держпродспоживслужби в Луганській області з’ясовує причини загибелі риби в Старобільскому районі

За повідомленням Новопсковської селищної ради 23 липня 2021 року було виявлено загиблу рибу на ставку, що знаходиться біля села Рогове. З метою встановлення причин масової загибелі риби, комісією вищезазначеного місцевого органу самоврядування, за участю працівників Старобільського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Луганській області та спеціалістів Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області, цього ж дня, було проведено відбір зразків загиблої риби та води для лабораторного дослідження у визначеної лабораторії.

Ставок обліковується на балансі ПСП «Відродження», але не використовується за призначенням – зрошення полів та городів. Водний об’єкт на цей час знаходиться в занедбаному стані, розведення та вирощування риби не здійснюється.

За рішенням місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 26.07.2021 № 7 розроблені заходи щодо виявлення причин загибелі риби та недопущення шкоди здоров’ю населення шляхом обмеження контакту мешканців з водою на водоймі та встановлюються розміри збитків, заподіяних навколишньому середовищу внаслідок загибелі риби Державною екологічною інспекцією Луганської області.

Організована та проводиться широка інформаційно-роз’яснювальна робота серед населення щодо тимчасової заборони купання та про тимчасову заборону вилову риби на ставку.

Старобільським районним управлінням поліції ведеться слідство щодо встановлення причин або винних осіб що спричинило масову загибель риби відповідно до кримінального провадження, яке внесено до ЄРДР (№ 2009 від 23.07.2021) за ознаками ч. 1 ст. 242 Кримінального Кодексу України для прийняття законного та обґрунтованого процесуального рішення.

Заходи з ліквідації надзвичайної події та з недопущення в подальшому загибелі риби на водоймах Старобільського району Луганської області тривають.

Приймальня
(06452) 6-80-15
Цілодобова Гаряча лінія (Call-центр)
(044) 364 77 80
Електронна пошта
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Графік роботи: пн-чт 8:00-17:00, пт 8:00-15:45
Обідня перерва: 12:00-12:45