Управління

Оперативні новини

26.01.2022

Щодо середньої вартості дизельного палива та бензинів автомобільних

24.01.2022 на офіційному веб-сайті Міністерства економіки України оприлюднено інформацію про середню вартість 1 літра дизельного палива ULSD 10 ppm та бензинів автомобільних GASOLINE 10 ppm (станом на 21.01.2022 року).

25.01.2022

Консультації з питань захисту споживачів на ринку «Універсальний»

19 січня 2022 року спеціалістами управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області спільно з представниками відділу торгівлі та з захисту прав споживачів військово-цивільної адміністрації м. Сєвєродонецька проведено спільний захід щодо захисту прав споживачів на території ринку «Універсальний».

21.01.2022

Результати роботи управління фітосанітарної безпеки за 2021 рік

Здійснення фітосанітарного контролю з оформлення вантажів з об’єктами регулювання, що переміщуються в режимі експорт, імпорт та територією України: оформлено 1047 карантинних та фітосанітарних сертифікатів. Складено 2154 актів фітосанітарного контролю.

21.01.2022

Комірні шкідники

Шкідники запасів – найбільша проблема для зернозберігаючих та переробних підприємств. Щорічно під час зберігання через комірних шкідників втрачається від 5-10% до 30% і більше зібраного врожаю. Втрати, яких завдають ці шкідники вимірюються в мільйонах тонн зерна щороку.

Здійснення державного нагляду за дотриманням вимог протиепідемічних заходів суб’єктами господарювання на період карантину в період з 05.10.2020 по 11.10.2020

На виконання доручень Прем’єр-міністра України, протокольних доручень Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, постанов Головного державного санітарного лікаря України територіальними органами Держпродспоживслужби, фахівцями Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області продовжується проведення позапланових заходів державного нагляду (контролю) та моніторингових перевірок.

За тиждень з 05 жовтня по 11 жовтня 2020 року здійснено 1406 моніторингових перевірок суб’єктів (об’єктів) господарювання щодо дотримання протиепідемічних вимог в умовах адаптивного карантину.

Зокрема, перевірено заклади громадського харчування – 225, об’єкти торгівлі продовольчими товарами – 454, об’єкти торгівлі непродовольчими товарами – 516, перукарні – 49, дошкільні заклади – 28, заклади загальної середньої освіти – 32, ПТНЗ, ВНЗ, технікуми – 12, гуртожитки закладів освіти – 11 та інші.

За результатами моніторингових перевірок встановлено порушення протиепідемічних вимог у 11 закладах продовольчої торгівлі, у 7 закладах непродовольчої торгівлі, у 3 закладах громадського харчування та на 1 агропродовольчому ринку. Про встановлені порушення поінформовано органи Національної поліції.

Також, за тиждень державними інспекторами Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області проведено 27 позапланових заходів державного нагляду (контролю) на агропродовольчих ринках Луганської області та видано припис щодо встановлених порушень дотримання протиепідемічних вимог.

В ході моніторингів встановлено, що найпоширенішими порушеннями залишаються:

  • відсутність засобів індивідуального захисту у персоналу, особливо захисних окулярів, мала кількість або відсутність змінних масок, одноразових рукавичок, деякі відвідувачі також нехтують носінням маски;
  • відсутність дезінфікуючих засобів для обробки приміщень та поверхонь;
  • не організований температурний скринінг працівникам перед початком роботи, відсутній контроль за станом здоров’я персоналу;
  • відсутність антисептичних розчинів для рук, які за складом відповідають вимогам постанов Головного державного санітарного лікаря України;
  • порушуються вимоги щодо заборони використання багаторазових рушників в санвузлах та наявності паперових рушників.

Щоденно під час заходів моніторингу фахівцями Головного управління проводиться постійна роз’яснювальна робота з керівниками, працівниками та відвідувачами об’єктів з питань дотримання протиепідемічних заходів щодо попередження захворювання на СOVID-19.

Звертаємось до суб’єктів господарювання та громадян з проханням дотримуватись встановлених протиепідемічних вимог та заходів з метою збереження свого життя і здоров’я та убезпечення оточуючих.

Приймальня
(06452) 6-80-15
Цілодобова Гаряча лінія (Call-центр)
(044) 364 77 80
Електронна пошта
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Графік роботи: пн-чт 8:00-17:00, пт 8:00-15:45
Обідня перерва: 12:00-12:45