Управління

Оперативні новини

04.06.2020

Лучний метелик

Лучний метелик – багатоїдний шкідник, гусениці якого пошкоджують майже всі дводольні польові та овочеві культури із злакових – переважно кукурудзу, (сходи та качани), просо, сорго, восени – сходи озимих культур, деревні та кущові насадження, виноградники тощо.

02.06.2020

Дослідження споживчого ринку відділом ринкового та метрологічного нагляду управління захисту споживачів у м. Старобільськ

Фахівці відділу ринкового та метрологічного нагляду управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області з метою виконання плану здійснення діяльності з ринкового нагляду на ІІ квартал 2020 року, у травні 2020 провели дослідження стану споживчого ринку у місті Старобільськ.

01.06.2020

Держпродспоживслужба Луганщини здійснила моніторинг стану ринку насінництва та розсадництва

У рамках попередження правопорушень законодавства України у сферах насінництва та розсадництва фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області провели роз’яснювальну роботу з 116 суб’єктами господарювання діяльність яких передбачає оптову та роздрібну торгівлю насінням овочевих культур та садивним матеріалом.

29.05.2020

Ціни на продовольчі товари споживчого ринку Луганської області станом за квітень 2020 року

За даними Державної служби статистики України, а саме моніторингу динаміки цін на соціально значущі товари станом за квітень 2020 року на території Луганської області склалася наступна цінова ситуація.

Урядова програма «Доступні ліки»

З квітня 2017 року діє Урядова програма «Доступні ліки». За вдяки цій програмі громадяни мають змогу отримувати необхідні лікарські засоби від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми по ціні, яку повністю або частково відшкодовує держава. У програмі беруть участь лише монопрепарати (які містять лише одну діючу речовину).

Як отримати безкоштовні ліки?

  1. Зверніться до лікаря та отримайте правильно виписаний рецепт.
  2. Завітайте до аптеки з позначкою «Доступні ліки».
  3. Отримайте ліки безкоштовно або з частковою доплатою за рецептом.

Держава компенсує вартість найдешевшого лікарського засобу, який подав заявку на участь в програмі «Доступні ліки». Тобто такий препарат пацієнт матиме змогу отримати безоплатно.

Дорожчий препарат, ціна на який не перевищує граничну референтну, пацієнт може отримати, доплативши різницю між мінімальною ціною та роздрібною ціною обраного препарату.

Ліки, ціна на які перевищує референтну ціну в 5 сусідніх країнах, не підпадають під програму відшкодування. Також наявність препарату у програмі залежить від рішення про його участь від виробника – він має подати заявку для включення свого препарату до реєстру.

Перелік аптек по Луганській області та по всій Україні, які відпускають лікарські засоби за електронними рецептами за Урядовою програмою реімбурсації «Доступні ліки».


Головне управління
Держпродспоживслужби
в Луганській області

ЦІЛОДОБОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ

044 364 77 80
050 230 04 28

УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ

1545

АДРЕСА

93405, Луганська обл.,
м. Сєвєродонецьк,
вул. Пивоварова, 2

ГРАФІК РОБОТИ

Понеділок-Четвер 8:00-17:00
П'ятниця 8:00-15:45
Обідня перерва 12:00-12:45

КОНТАКТИ

(06452) 6-80-15
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ЕЛЕКТРОННЕ ЗВЕРНЕННЯ

ПОВІДОМИТИ ПРО КОРУПЦІЮ

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ