Управління

Оперативні новини

01.06.2020

Держпродспоживслужба Луганщини здійснила моніторинг стану ринку насінництва та розсадництва

У рамках попередження правопорушень законодавства України у сферах насінництва та розсадництва фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області провели роз’яснювальну роботу з 116 суб’єктами господарювання діяльність яких передбачає оптову та роздрібну торгівлю насінням овочевих культур та садивним матеріалом.

29.05.2020

Ціни на продовольчі товари споживчого ринку Луганської області станом за квітень 2020 року

За даними Державної служби статистики України, а саме моніторингу динаміки цін на соціально значущі товари станом за квітень 2020 року на території Луганської області склалася наступна цінова ситуація.

22.05.2020

Заходи з питань захисту прав споживачів на ринку ПП «Злагода» м. Сєвєродонецьк

Фахівцями управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області проведено захід щодо роз’яснення суб’єктам господарювання вимог Закону України «Про захист прав споживачів», «Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів»

21.05.2020

На Луганщині триває роз’яснювальна робота з сільгоспвиробниками щодо дотримання законодавства у сферах насінництва та розсадництва, охорони прав на сорти рослин, біологічної і генетичної безпеки

Станом на 21 травня 2020 року фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області провели роз’яснювальну роботу з 308 суб’єктами господарювання агропромислового комплексу з питань дотримання законодавства України у сферах насінництва та розсадництва, охорони прав на сорти рослин, біологічної і генетичної безпеки (ГМО) під час використання, зберігання, реалізації продукції рослинництва та насіння сільськогосподарських культур.

Коли бізнес має прагнення до вдосконалення

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Луганській області проведено робочу зустріч для нещодавно утвореної ініціативної групи підприємців м. Сєвєродонецька, які прагнуть ефективно впроваджувати систему управління безпечністю харчової продукції за принципами системи НАССР на своїх потужностях.

Так, 19.09.2019 відбулась перша частина практичної робочої зустрічі, під час якої підприємці активно задавали питання щодо вимог законодавства у сфері безпечності харчових продуктів та ознайомлювались з новою формою акта, складеного за результатами проведення заходу державного контролю у формі аудиту постійно діючих процедур, заснованих на принципах НАССР (затвердженою наказом МінАПК від 08.08.2019 № 446).

У процесі робочої зустрічі фахівцями Головного управління в ході жвавого діалогу с бізнесом обговорено тонкощі впровадження системи безпечності у їх закладах громадського харчування.

Наразі планується проведення другої частини практичної робочої зустрічі.

Всіх бажаючих операторів ринку (специфікація заклади громадського харчування) запрошуємо взяти участь у вищезазначеному закладі.

За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном 6-80-15.


Головне управління
Держпродспоживслужби
в Луганській області

ЦІЛОДОБОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ

044 364 77 80
050 230 04 28

УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ

1545

АДРЕСА

93405, Луганська обл.,
м. Сєвєродонецьк,
вул. Пивоварова, 2

ГРАФІК РОБОТИ

Понеділок-Четвер 8:00-17:00
П'ятниця 8:00-15:45
Обідня перерва 12:00-12:45

КОНТАКТИ

(06452) 6-80-15
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ЕЛЕКТРОННЕ ЗВЕРНЕННЯ

ПОВІДОМИТИ ПРО КОРУПЦІЮ

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ