Управління

Оперативні новини

13.04.2021

Щодо моніторингу застосування державних регульованих цін на лікарські засоби, які беруть участь в Урядовій програмі «Доступні ліки» за березень 2021 рік

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Луганській області здійснено моніторинг застосування державних регульованих цін на лікарські засоби, які внесено до Реєстру лікарських засобів, які підлягають реімбурсації, що затверджується Міністерством охорони здоров’я України, та беруть участь в Урядовій програмі «Доступні ліки» за березень 2021 року.

13.04.2021

Здійснення державного нагляду за дотриманням вимог протиепідемічних заходів суб’єктами господарювання на період карантину в період з 05.04.2021 по 12.04.2021

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Луганській області посилено контроль за дотриманням обмежувальних протиепідемічних заходів суб’єктами господарювання та проводяться регулярні моніторингові перевірки.

09.04.2021

Звіт з основних показників роботи за 1 квартал 2021 року управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області

Відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян» Головним управлінням Держпродспоживслужби в Луганській області забезпечуються відповідні умови для реалізації громадянами конституційних прав на письмове звернення та особистий прийом. Протягом 1 кварталу 2021 року управлінням проводилась робота щодо неупередженого та всебічного розгляду питань, які порушувались громадянами.

08.04.2021

Здійснення державного нагляду за дотриманням вимог протиепідемічних заходів суб’єктами господарювання на період карантину в період з 29.03.2021 по 04.04.2021

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Луганській області спільно з представниками органів Національної поліції проводяться регулярні моніторингові перевірки.

Для своєчасного завершення комплексу польових робіт восени поточного року, аграріями Луганщини було підготовлено понад 50 тис. тонн насіннєвого матеріалу озимих культур.

З метою зменшення обігу не якісного насіннєвого матеріалу озимих культур та визначення стану процесу сертифікації, спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області протягом жовтня місяця поточного року, здійснено заходи з питань дотримання законодавства України у сфері насінництва при посіві насіння озимих культур під урожай 2018 року.

У ході моніторингу встановлено що з 258 агроформувань, які взяли участь у моніторингу, 178 (69%) здійснили висів насінням озимих культур без документів, які б підтверджували походження насіннєвого матеріалу, його сортові та посівні якості.

Під час проведення заходу сільгоспвиробникам області надавалася консультативна допомога з питань порядку та умов ведення насінництва під час заготівлі та використанні насіння озимих культур.

За підсумками надання консультативної допомоги 60 господарств дотримались рекомендацій фахівців Держпродспоживслужби і придбали понад 1400 тонн насіння озимих культур з відповідними нормативними документами, які підтверджують якості посівного матеріалу, оскільки якісне насіння в комплексі з сучасними агротехнічними заходами, є гарантією хорошого урожаю сільськогосподарських культур.


Останні відео

Інфографіка

Корисні посилання

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!

З метою запобігання можливого поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом та на виконання заходів ефективної протидії поширення коронавірусної інфекції тимчасово особистий прийом громадян у Головному управлінні Держпродспоживслужби в Луганській області припинено.

Відповідно до Закону України «Про звернення громадян» у Вас є можливість подати звернення не тільки особисто під час прийому, а й шляхом направлення поштою, подання усного звернення за допомогою засобів телефонного зв’язку, а також надсилання електронного звернення за допомогою мережі Інтернет.

ПРОСИМО ВИКОРИСТОВУВАТИ ВКАЗАНІ СПОСОБИ ПОДАННЯ ЗВЕРНЕННЯ

93405, Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, вул. Пивоварова, 2

(06452) 6-80-15

Приймальня
(06452) 6-80-15
Цілодобова Гаряча лінія (Call-центр)
(044) 364 77 80
Електронна пошта
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Графік роботи: пн-чт 8:00-17:00, пт 8:00-15:45
Обідня перерва: 12:00-12:45