Управління

Оперативні новини

23.06.2021

Інформація сільгоспвиробникам щодо комплексу заходів спрямованих на визначення посівних якостей насіння сільськогосподарських культур

Незабаром аграрії розпочнуть збирання урожаю сільськогосподарських культур.

23.06.2021

Робоча нарада з фахівцями з питань захисту споживачів військово-цивільної адміністрації м. Лисичанськ

Одним з пріоритетних завдань органів влади, що реалізують державну політику захисту прав споживачів, є системна, консолідована з органами місцевого самоврядування та громадськими об’єднаннями споживачів, робота по створенню сучасних інструментів для ефективного вирішення комплексу завдань з дотримання захисту прав та інтересів споживачів.

22.06.2021

Проведено семінар з питань захисту прав споживачів у м. Лисичанськ

З метою підвищення правової обізнаності з питань захисту споживачів 17 червня 2021 року у військово-цивільній адміністрації м. Лисичанськ відбувся семінар для суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність з роздрібної торгівлі взуттям та одягом. На запрошення організаторів семінару до участі у заході долучилися спеціалісти управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області.

18.06.2021

Сажка – небезпечна хвороба колосових культур

Погодні умови поточного року, які склалися на території Луганської області, сприяють ураженню рослин озимих та ярих зернових колосових сажковими хворобами. Небезпека сажки проявляється не тільки в скороченні густоти посівів, а й в тому, що замість зерна у колосі утворюється спорова маса.

Від проекту до втілення в життя!

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Луганській області 08.06.2021 взято участь у круглому столі організованого МБФ «Жовто-Блакитні Крила» та ВГО «Поруч» у партнерстві з Child Fund Deutschland за фінансової підтримки Федерального Міністрерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) щодо реалізації проекту School Food Generation в рамках проекту «Ведення санітарних норм якості харчових продуктів згідно положень НАССР щодо контролю безпечності продуктів харчування та покращення умов, які не відповідають санітарним нормам в їдальнях державних освітніх закладів у Луганській та Донецькій областях (підконтрольних Україні)».

Захід відбувся за підтримки Департамента освіти і науки Луганської облдержадміністрації на базі харчоблоку загальноосвітньої школи № 8 м. Сєвєродонецька де було обговорено проблемні питання, що виникають в ході реалізації реформування системи харчування дітей в загальноосвітніх закладах та шляхи їх вирішення, з презентацією Національною асоціацією громадського харчування нового сучасного високотехнологічного кухонного обладнання для закладів громадського харчування.

Запропонований організаторами заходу варіант наближення до Європейських стандартів здорового харчування з використанням найкращих виробничих та гігієнічних практик має бути взятий за основу під час модернізації харчоблоків в загальноосвітніх закладах регіону.

Приймальня
(06452) 6-80-15
Цілодобова Гаряча лінія (Call-центр)
(044) 364 77 80
Електронна пошта
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Графік роботи: пн-чт 8:00-17:00, пт 8:00-15:45
Обідня перерва: 12:00-12:45