Управління

Оперативні новини

13.04.2021

Щодо моніторингу застосування державних регульованих цін на лікарські засоби, які беруть участь в Урядовій програмі «Доступні ліки» за березень 2021 рік

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Луганській області здійснено моніторинг застосування державних регульованих цін на лікарські засоби, які внесено до Реєстру лікарських засобів, які підлягають реімбурсації, що затверджується Міністерством охорони здоров’я України, та беруть участь в Урядовій програмі «Доступні ліки» за березень 2021 року.

13.04.2021

Здійснення державного нагляду за дотриманням вимог протиепідемічних заходів суб’єктами господарювання на період карантину в період з 05.04.2021 по 12.04.2021

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Луганській області посилено контроль за дотриманням обмежувальних протиепідемічних заходів суб’єктами господарювання та проводяться регулярні моніторингові перевірки.

09.04.2021

Звіт з основних показників роботи за 1 квартал 2021 року управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області

Відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян» Головним управлінням Держпродспоживслужби в Луганській області забезпечуються відповідні умови для реалізації громадянами конституційних прав на письмове звернення та особистий прийом. Протягом 1 кварталу 2021 року управлінням проводилась робота щодо неупередженого та всебічного розгляду питань, які порушувались громадянами.

08.04.2021

Здійснення державного нагляду за дотриманням вимог протиепідемічних заходів суб’єктами господарювання на період карантину в період з 29.03.2021 по 04.04.2021

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Луганській області спільно з представниками органів Національної поліції проводяться регулярні моніторингові перевірки.

Проведення щорічних навчань серед працівників аграрних підприємств Білокуракинського району щодо поводження з пестицидами та агрохімікатами в 2021 році

Фахівцями відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Білокуракинського управління сумісно з фахівцями відділу контролю за обігом засобів захисту рослин управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області проводять постійно навчання серед працівників аграрних підприємств та фермерських господарств Білокуракинського району щодо дотримання санітарних вимог при транспортуванні, зберіганні та застосуванні пестицидів та мінеральних добрив.

В ході навчання особливу увагу приділяється питанням вимог безпеки при використанні пестицидів та проведенні робіт з ними, а також пріоритетності збереження здоров’я людини і охорони навколишнього середовища.

За результатами проведення навчання та при наявності медичної довідки про відсутність протипоказань за станом здоров’я працівникам видаються допуски та посвідчення на право здійснення таких робіт.

Навчання вже проведенні в 15 аграрних підприємствах та фермерських господарствах в яких взяли участь 158 осіб. Заходи тривають та проводяться з дотриманням протиепідемічних вимог, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19.

Приймальня
(06452) 6-80-15
Цілодобова Гаряча лінія (Call-центр)
(044) 364 77 80
Електронна пошта
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Графік роботи: пн-чт 8:00-17:00, пт 8:00-15:45
Обідня перерва: 12:00-12:45