30.07.2020 Головним управлінням Держпродспоживслужби в Луганській області разом з представником Харківської філії ДП «Агенство з ідентифікації і реєстрації тварин» проведено онлайн навчання в режимі zoom-конференції для фахівців державних лікарень ветеринарної медицини та міських, районних та міжрайонних управлінь Головного управління.
Навчання присвячене особливостям роботи в Єдиному державному реєстрі тварин (далі – реєстр тварин) та Єдиному державному реєстрі ветеринарних документів (далі – реєстр ветеринарних документів) і проводилося в форматі «питання-відповідь». Особлива увага акцентована на правильності підтвердження даних в реєстрі тварин та правильності відображення інформації в реєстрі ветеринарних документів.
Метою навчання є недопущення виникнення невідповідностей між двома вищезазначеними реєстрами при формуванні порівняльних звітів та в цілому актуальності інформації зазначеної в них, оскільки тільки прозора налагоджена і синхронна робота цих двох програмних продуктів дозволить забезпечити простежуваність за рухом тварин і продукції тваринного походження при внутрішньодержавному обігу.