Управління

Оперативні новини

16.09.2019

Дослідження споживчого ринку відділом ринкового та метрологічного нагляду управління захисту споживачів у містах Лисичанськ та Сєвєродонецьк

Фахівці відділу ринкового та метрологічного нагляду управління захисту прав споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області відповідно до плану здійснення діяльності з ринкового нагляду на ІІІ квартал 2019 року, 11-13 вересня здійснили дослідження стану споживчого ринку у містах Сєвєродонецьк та Лисичанськ.

12.09.2019

Проведено семінар для виробників реклами

Головне управління Держпродспоживслужби в Луганській області продовжує роботу над виконанням Плану заходів з реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року.

12.09.2019

Проведено тренінг-навчання для фахівців міжрайонних, районних та міських управлінь Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській стосовно процесу проведення заходів державного нагляду (контролю)

11 вересня 2019 року фахівці управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області провели навчання з практичним використанням набутих навиків для фахівців міжрайонних, районних та міських управлінь Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області стосовно процесу проведення заходів державного нагляду (контролю).

11.09.2019

Як запобігти захворюванню на сальмонельоз

Сальмонельоз – гостре інфекційне захворювання, збудником якого є патогенні мікроорганізми - сальмонели. Відомо більше 2200 типів сальмонел, із яких близько 100 – патогенні для людини.

Літній відпочинок дітей під контролем Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області

З метою виконання доручення прем’єр-міністра України від 02.04.2019 № 6422/0/2-19/37 в поточному році фахівцями Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області проводилися позапланові комплексні перевірки дитячих закладів оздоровлення та відпочинку на предмет дотримання законодавства у сфері санітарного та епідеміологічного благополуччя населення та безпечності харчових продуктів і окремих показників якості харчових продуктів.

На теперішній час в Луганській області функціонують 6 позаміських таборів оздоровлення та відпочинку, 266 таборів з денним перебуванням на базі закладів освіти та відділу молоді і спорту міських рад.

В ході зазначених заходів були розглянуті питання дотримання дитячими закладами оздоровлення та відпочинку вимог санітарного законодавства щодо безпеки життєдіяльності, а також створення безпечних умов для здоров’я дітей та підлітків, організації відповідно виховного та фізкультурно-спортивного процесу, культурно-екскурсійної роботи.

З 21.05.2019 по теперішній час, з метою перевірки відповідності вимогам законодавства України у сфері безпечності та окремих показників якості харчових продуктів потужностей громадського харчування (харчоблоків їдалень), які відвідують діти пришкільних таборів з денним перебуванням, Головним управлінням Держпродспоживслужби в Луганській області здійснено 124 позапланових заходів державного нагляду (контролю) щодо дотримання вимог законодавства про харчові продукти на потужностях громадського харчування.

В процесі позапланових перевірок було виявлені невідповідності вимогам законодавства України в сфері безпечності та окремих показників якості харчових продуктів, а саме порушення встановлених законодавством гігієнічних вимог до процесів, обладнання, виробництва та/або обігу харчових продуктів, за результатами яких складено 43 приписи щодо усунення зазначених порушень у визначені терміни (Біловодський район – 2, Новопсковський район – 4, Попаснянський район – 13, Сватівський район – 3, м. Лисичанськ – 19, м. Сєвєродонецьк – 2), виконання яких є під контролем Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області.


Головне управління
Держпродспоживслужби
в Луганській області

ЦІЛОДОБОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ

044 364 77 80
050 230 04 28

УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ

1545

АДРЕСА

93405, Луганська обл.,
м. Сєвєродонецьк,
вул. Пивоварова, 2

ГРАФІК РОБОТИ

Понеділок-Четвер 8:00-17:00
П'ятниця 8:00-15:45

КОНТАКТИ

(06452) 6-80-15
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ЕЛЕКТРОННЕ ЗВЕРНЕННЯ

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

  • Безпечне молоко це просто
  • Як запобігти поширенню АЧС в приватних домогосподарствах?
  • Як уникнути отруєння бджіл?