Управління

Оперативні новини

24.06.2019

Ціни на продовольчі товари споживчого ринку Луганської області станом за травень 2019 року

За даними Державної служби статистики України, а саме моніторингу динаміки цін на соціально значущі товари станом за травень 2019 року на території Луганської області склалася наступна цінова ситуація.

24.06.2019

Спільний захід з питань захисту прав споживачів на Центральному ринку м. Сєвєродонецьк

Фахівцями управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області спільно з представниками відділу торгівлі та захисту прав споживачів Сєвєродонецької міської ради проведено захід щодо роз’яснення положень законодавства України у сфері торгівельного обслуговування на ринку споживчих товарів на території ДП Центральний ринок м. Сєвєродонецька.

24.06.2019

Заходи з питань захисту прав споживачів тривають

Спеціалістами управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області продовжено роботу з проведення консультацій в торгівельних центрах Луганської області з питань захисту прав споживачів, зокрема, 19 червня 2019 року відбувся захід в ТЦ «Гранд» у м. Сєвєродонецьку.

24.06.2019

Профілактика ботулізму в Новопсковському районі

Фахівцями відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Новопсковського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області проведені моніторингові візити магазинів, торгівельних мереж, торгівельних точок та агропродовольчого ринку ТОВ «Троянда» в зв’язку з ускладненням санітарно-епідемічної ситуації щодо захворювання на ботулізм.

Літній відпочинок дітей під контролем Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області

З метою виконання доручення прем’єр-міністра України від 02.04.2019 № 6422/0/2-19/37 в поточному році фахівцями Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області проводилися позапланові комплексні перевірки дитячих закладів оздоровлення та відпочинку на предмет дотримання законодавства у сфері санітарного та епідеміологічного благополуччя населення та безпечності харчових продуктів і окремих показників якості харчових продуктів.

На теперішній час в Луганській області функціонують 6 позаміських таборів оздоровлення та відпочинку, 266 таборів з денним перебуванням на базі закладів освіти та відділу молоді і спорту міських рад.

В ході зазначених заходів були розглянуті питання дотримання дитячими закладами оздоровлення та відпочинку вимог санітарного законодавства щодо безпеки життєдіяльності, а також створення безпечних умов для здоров’я дітей та підлітків, організації відповідно виховного та фізкультурно-спортивного процесу, культурно-екскурсійної роботи.

З 21.05.2019 по теперішній час, з метою перевірки відповідності вимогам законодавства України у сфері безпечності та окремих показників якості харчових продуктів потужностей громадського харчування (харчоблоків їдалень), які відвідують діти пришкільних таборів з денним перебуванням, Головним управлінням Держпродспоживслужби в Луганській області здійснено 124 позапланових заходів державного нагляду (контролю) щодо дотримання вимог законодавства про харчові продукти на потужностях громадського харчування.

В процесі позапланових перевірок було виявлені невідповідності вимогам законодавства України в сфері безпечності та окремих показників якості харчових продуктів, а саме порушення встановлених законодавством гігієнічних вимог до процесів, обладнання, виробництва та/або обігу харчових продуктів, за результатами яких складено 43 приписи щодо усунення зазначених порушень у визначені терміни (Біловодський район – 2, Новопсковський район – 4, Попаснянський район – 13, Сватівський район – 3, м. Лисичанськ – 19, м. Сєвєродонецьк – 2), виконання яких є під контролем Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області.


Головне управління
Держпродспоживслужби
в Луганській області

Адреса

93405, Луганська обл.,
м. Сєвєродонецьк,
вул. Пивоварова, 2

Графік роботи

Понеділок-Четвер 8:00-17:00
П'ятниця 8:00-15:45

Контакти

(06452) 6-80-15
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Електронне звернення

Ми у Facebook

Держпродспоживслужба

Цілодобова гаряча лінія

044 364 77 80
050 230 04 28

Урядова гаряча лінія

1545