Управління

Оперативні новини

24.06.2019

Ціни на продовольчі товари споживчого ринку Луганської області станом за травень 2019 року

За даними Державної служби статистики України, а саме моніторингу динаміки цін на соціально значущі товари станом за травень 2019 року на території Луганської області склалася наступна цінова ситуація.

24.06.2019

Спільний захід з питань захисту прав споживачів на Центральному ринку м. Сєвєродонецьк

Фахівцями управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області спільно з представниками відділу торгівлі та захисту прав споживачів Сєвєродонецької міської ради проведено захід щодо роз’яснення положень законодавства України у сфері торгівельного обслуговування на ринку споживчих товарів на території ДП Центральний ринок м. Сєвєродонецька.

24.06.2019

Заходи з питань захисту прав споживачів тривають

Спеціалістами управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області продовжено роботу з проведення консультацій в торгівельних центрах Луганської області з питань захисту прав споживачів, зокрема, 19 червня 2019 року відбувся захід в ТЦ «Гранд» у м. Сєвєродонецьку.

24.06.2019

Профілактика ботулізму в Новопсковському районі

Фахівцями відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Новопсковського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області проведені моніторингові візити магазинів, торгівельних мереж, торгівельних точок та агропродовольчого ринку ТОВ «Троянда» в зв’язку з ускладненням санітарно-епідемічної ситуації щодо захворювання на ботулізм.

Поточна робота та плани діяльності Держпродспоживслужби в Луганській області на III квартал 2019 року у сфері насінництва та розсадництва

  • Робота в сфері насінництва та розсадництва за 5 місяців поточного року;
  • наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України «Про внесення змін до Положення про Головне управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів в області, в місті Київ» від 14.03.2019 № 138;
  • наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України «Про затвердження уніфікованих форм актів, що складаються за результатами проведення планових (позапланових) заходів державного нагляду (контролю) у сферах насінництва та розсадництва, охорони прав на сорти рослин» від 01.04.2019 № 170;
  • завдання та плани роботи на III квартал 2019 року.

Саме ці питання розглядалися під час виробничої наради відділу контролю у сфері насінництва та розсадництва управління фітосанітарної безпеки, яка відбулася 11.06.2019 в приміщенні Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області.

За підсумками роботи протягом 5 місяців поточного року головними спеціалістами – державними інспекторами у сфері насінництва та розсадництва здійснено:

  • 11 позапланових заходів державного нагляду (контролю);
  • проведено роз’яснювальну роботу та надано консультації 529 суб’єктам господарювання АПК та ФОП – реалізаторам продукції насінництва та розсадництва;
  • висвітлено питання у сфері насінництва та розсадництва в 5 печатних ЗМІ Луганської області;
  • проведено та взято участь в 11 обласних та районних заходах (наради, семінари, конференції, інше);
  • протягом звітного періоду спеціалістами відділу розглянуто 12 звернень від фізичних та юридичних осіб.

У ході розгляду звернень, скарг на бездіяльність фахівців відділу до Держпродспоживслужби не надходило.

На далі Держпродспоживслужба Луганщини продовжить роботу з суб’єктами господарювання АПК спрямовану на попередження та запобігання правопорушень законодавства України у сфері насінництва та розсадництва під час заготівлі насіння озимих культур під урожай 2020 року.


Головне управління
Держпродспоживслужби
в Луганській області

Адреса

93405, Луганська обл.,
м. Сєвєродонецьк,
вул. Пивоварова, 2

Графік роботи

Понеділок-Четвер 8:00-17:00
П'ятниця 8:00-15:45

Контакти

(06452) 6-80-15
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Електронне звернення

Ми у Facebook

Держпродспоживслужба

Цілодобова гаряча лінія

044 364 77 80
050 230 04 28

Урядова гаряча лінія

1545