Управління

Оперативні новини

24.06.2019

Ціни на продовольчі товари споживчого ринку Луганської області станом за травень 2019 року

За даними Державної служби статистики України, а саме моніторингу динаміки цін на соціально значущі товари станом за травень 2019 року на території Луганської області склалася наступна цінова ситуація.

24.06.2019

Спільний захід з питань захисту прав споживачів на Центральному ринку м. Сєвєродонецьк

Фахівцями управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області спільно з представниками відділу торгівлі та захисту прав споживачів Сєвєродонецької міської ради проведено захід щодо роз’яснення положень законодавства України у сфері торгівельного обслуговування на ринку споживчих товарів на території ДП Центральний ринок м. Сєвєродонецька.

24.06.2019

Заходи з питань захисту прав споживачів тривають

Спеціалістами управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області продовжено роботу з проведення консультацій в торгівельних центрах Луганської області з питань захисту прав споживачів, зокрема, 19 червня 2019 року відбувся захід в ТЦ «Гранд» у м. Сєвєродонецьку.

24.06.2019

Профілактика ботулізму в Новопсковському районі

Фахівцями відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Новопсковського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області проведені моніторингові візити магазинів, торгівельних мереж, торгівельних точок та агропродовольчого ринку ТОВ «Троянда» в зв’язку з ускладненням санітарно-епідемічної ситуації щодо захворювання на ботулізм.

Щодо засідання ДНПК

5 червня 2019 року під головуванням Голови Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії (далі – ДНПК) при Луганській облдержадміністрації Клименко Ю.Ю. проведено засідання ДНПК при Луганській облдержадміністрації, на якому були присутні члени комісії, та запрошені до участі представники Головного управління Національної поліції в Луганській області та місцевих органів самоврядування міст Сєвєродонецьк та Лисичанськ.

На засіданні комісії розглянуто ряд питань стосовно:

  • епізоотичної ситуації по африканській чумі свиней та сказу на території Луганської області;
  • приведення у відповідність роботу ярмарку в м. Сєвєродонецьк (район Льодового палацу спорту) до вимог «Положення про організацію та проведення ярмаркової діяльності на території м. Сєвєродонецька», яке затверджене рішенням виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради від 25.09.2018 № 638;
  • про посилення заходів з недопущення та ліквідації несанкціонованої торгівлі харчовими продуктами на території міст та населених пунктів Луганської області;
  • щодо підсумків здійснених заходів з відстрілу хижих та шкідливих тварин у період з жовтня 2018 по березень 2019 року, та про виконання заходів під час проведення пероральної кампанії з метою контролю ефективності пероральної вакцинації на популяції червоної лисиці в лісомисливських угіддях Луганської області;
  • про заходи, які проводить громадська організація «ЗООКОНТРОЛЬ» з регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами в населених пунктах Луганської області.

Рішенням ДНПК при Луганській облдержадміністрації державним органам виконавчої влади в районах та містах, Головному управлінню Національної поліції в Луганській області, Луганському обласному управлінню лісового та мисливського господарства, управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області були поставлені завдання для подальшого їх виконання на містах.


Головне управління
Держпродспоживслужби
в Луганській області

Адреса

93405, Луганська обл.,
м. Сєвєродонецьк,
вул. Пивоварова, 2

Графік роботи

Понеділок-Четвер 8:00-17:00
П'ятниця 8:00-15:45

Контакти

(06452) 6-80-15
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Електронне звернення

Ми у Facebook

Держпродспоживслужба

Цілодобова гаряча лінія

044 364 77 80
050 230 04 28

Урядова гаряча лінія

1545