Управління

Оперативні новини

16.09.2019

Дослідження споживчого ринку відділом ринкового та метрологічного нагляду управління захисту споживачів у містах Лисичанськ та Сєвєродонецьк

Фахівці відділу ринкового та метрологічного нагляду управління захисту прав споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області відповідно до плану здійснення діяльності з ринкового нагляду на ІІІ квартал 2019 року, 11-13 вересня здійснили дослідження стану споживчого ринку у містах Сєвєродонецьк та Лисичанськ.

12.09.2019

Проведено семінар для виробників реклами

Головне управління Держпродспоживслужби в Луганській області продовжує роботу над виконанням Плану заходів з реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року.

12.09.2019

Проведено тренінг-навчання для фахівців міжрайонних, районних та міських управлінь Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській стосовно процесу проведення заходів державного нагляду (контролю)

11 вересня 2019 року фахівці управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області провели навчання з практичним використанням набутих навиків для фахівців міжрайонних, районних та міських управлінь Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області стосовно процесу проведення заходів державного нагляду (контролю).

11.09.2019

Як запобігти захворюванню на сальмонельоз

Сальмонельоз – гостре інфекційне захворювання, збудником якого є патогенні мікроорганізми - сальмонели. Відомо більше 2200 типів сальмонел, із яких близько 100 – патогенні для людини.

Щодо засідання ДНПК

5 червня 2019 року під головуванням Голови Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії (далі – ДНПК) при Луганській облдержадміністрації Клименко Ю.Ю. проведено засідання ДНПК при Луганській облдержадміністрації, на якому були присутні члени комісії, та запрошені до участі представники Головного управління Національної поліції в Луганській області та місцевих органів самоврядування міст Сєвєродонецьк та Лисичанськ.

На засіданні комісії розглянуто ряд питань стосовно:

  • епізоотичної ситуації по африканській чумі свиней та сказу на території Луганської області;
  • приведення у відповідність роботу ярмарку в м. Сєвєродонецьк (район Льодового палацу спорту) до вимог «Положення про організацію та проведення ярмаркової діяльності на території м. Сєвєродонецька», яке затверджене рішенням виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради від 25.09.2018 № 638;
  • про посилення заходів з недопущення та ліквідації несанкціонованої торгівлі харчовими продуктами на території міст та населених пунктів Луганської області;
  • щодо підсумків здійснених заходів з відстрілу хижих та шкідливих тварин у період з жовтня 2018 по березень 2019 року, та про виконання заходів під час проведення пероральної кампанії з метою контролю ефективності пероральної вакцинації на популяції червоної лисиці в лісомисливських угіддях Луганської області;
  • про заходи, які проводить громадська організація «ЗООКОНТРОЛЬ» з регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами в населених пунктах Луганської області.

Рішенням ДНПК при Луганській облдержадміністрації державним органам виконавчої влади в районах та містах, Головному управлінню Національної поліції в Луганській області, Луганському обласному управлінню лісового та мисливського господарства, управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області були поставлені завдання для подальшого їх виконання на містах.


Головне управління
Держпродспоживслужби
в Луганській області

ЦІЛОДОБОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ

044 364 77 80
050 230 04 28

УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ

1545

АДРЕСА

93405, Луганська обл.,
м. Сєвєродонецьк,
вул. Пивоварова, 2

ГРАФІК РОБОТИ

Понеділок-Четвер 8:00-17:00
П'ятниця 8:00-15:45

КОНТАКТИ

(06452) 6-80-15
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ЕЛЕКТРОННЕ ЗВЕРНЕННЯ

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

  • Безпечне молоко це просто
  • Як запобігти поширенню АЧС в приватних домогосподарствах?
  • Як уникнути отруєння бджіл?