Управління

Оперативні новини

Виконання плану заходів з реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року

Задля подальшого покращення якості життя мешканців Луганщини Головним управлінням Держпродспоживслужби в Луганській області (далі – Головне управління) розроблено відповідну програму у рамках виконання плану заходів з реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року.

Відбувся мастер-клас з керівниками закладів середньої освіти м. Сєвєродонецька

05.12.2019 на базі харчоблоку СЗОШ № 17 відділу освіти Сєвєродонецької міської ради відбувся мастер-клас з керівниками закладів середньої освіти м. Сєвєродонецька.

Щодо проведення практичних занять по впровадженню Системи процедур (НАССР) в умовах працюючого харчоблоку закладу освіти

Станично-Луганське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області після проведення семінарів – навчань для керівників закладів освіти, персоналу харчоблоків, медичного персоналу, де було надано цикл теоретичних знань, організувало низку практичних занять в реальних умовах працюючих харчоблоків.

До відома громадян та суб’єктів господарювання

11 грудня 2019 року з 8:30 до 17:00 в рамках Всеукраїнського тижня права управлінням правового забезпечення Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області буде здійснюватися прийом громадян та надання безоплатної первинної правової допомоги населенню з питань віднесених до компетенції Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області через громадську приймальню розташовану за адресою: вул. Пивоварова, б. 2, к. 208А, м. Сєвєродонецьк, Луганська область.

Участь у засіданні архітектурно-містобудівної ради з питань централізованого водопостачання населених пунктів Попаснянського району

Відповідно до листа Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області та начальника Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства від 19.06.2019 № 12.1-15/9791 на виконання пункту 4 протоколу № 5 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 14 червня 2019 року «Про заходи щодо забезпечення питного водопостачання Донецької та Луганської областей» в Попаснянському районі було проведено засідання архітектурно-містобудівної ради, під час роботи якої розглянуто проекти детальних планів території с. Підлісне, с. Біла Гора та смт. Мирна Долина Попаснянського району, де відсутнє централізоване господарсько-питне водопостачання та водовідведення. Мешканці даних населених пунктів забезпечуються водою негарантованої якості з колодязів громадського користування, індивідуальних колодязів та свердловин.

У роботі відповідної ради прийняли участь, автор проекту Миколай Волошин ТОВ «РУБІЖБУДПРОЕКТ», посадові особи місцевої державної адміністрації, Попаснянської міської ради та начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Попаснянського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області.

За підсумками проведеної роботи, сформовано окремі пропозиції та зауваження для Замовника (Мирнодолинська селищна рада) щодо подальшого доопрацювання відповідних проектів.


Головне управління
Держпродспоживслужби
в Луганській області

ЦІЛОДОБОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ

044 364 77 80
050 230 04 28

УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ

1545

АДРЕСА

93405, Луганська обл.,
м. Сєвєродонецьк,
вул. Пивоварова, 2

ГРАФІК РОБОТИ

Понеділок-Четвер 8:00-17:00
П'ятниця 8:00-15:45
Обідня перерва 12:00-12:45

КОНТАКТИ

(06452) 6-80-15
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ЕЛЕКТРОННЕ ЗВЕРНЕННЯ

ПОВІДОМИТИ ПРО КОРУПЦІЮ

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

  • Безпечне молоко це просто
  • Як запобігти поширенню АЧС в приватних домогосподарствах?
  • Як уникнути отруєння бджіл?