Управління

Оперативні новини

Виконання плану заходів з реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року

Задля подальшого покращення якості життя мешканців Луганщини Головним управлінням Держпродспоживслужби в Луганській області (далі – Головне управління) розроблено відповідну програму у рамках виконання плану заходів з реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року.

Відбувся мастер-клас з керівниками закладів середньої освіти м. Сєвєродонецька

05.12.2019 на базі харчоблоку СЗОШ № 17 відділу освіти Сєвєродонецької міської ради відбувся мастер-клас з керівниками закладів середньої освіти м. Сєвєродонецька.

Щодо проведення практичних занять по впровадженню Системи процедур (НАССР) в умовах працюючого харчоблоку закладу освіти

Станично-Луганське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області після проведення семінарів – навчань для керівників закладів освіти, персоналу харчоблоків, медичного персоналу, де було надано цикл теоретичних знань, організувало низку практичних занять в реальних умовах працюючих харчоблоків.

До відома громадян та суб’єктів господарювання

11 грудня 2019 року з 8:30 до 17:00 в рамках Всеукраїнського тижня права управлінням правового забезпечення Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області буде здійснюватися прийом громадян та надання безоплатної первинної правової допомоги населенню з питань віднесених до компетенції Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області через громадську приймальню розташовану за адресою: вул. Пивоварова, б. 2, к. 208А, м. Сєвєродонецьк, Луганська область.

Безпечне харчування дітям Луганщини

В рамках реалізації Регіонального плану заходів щодо створення належних умов для безпечного харчування у закладах освіти на 2019-2022 роки, 26 листопада 2019 року відбулася нарада з керівниками районних, міжрайонних та міських управлінь та директорами Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області під головуванням начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області.

На нараді заслухали виступи першого заступника начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області, начальника управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, заступника начальника – начальника відділу безпечності управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, начальника відділу державного контролю.

Під час робочої наради було розглянуто ряд питань, а саме:

  • пріоритетні напрямки під час реалізації Регіонального плану заходів щодо створення умов для безпечного харчування у закладах освіти на 2019-2022 роки в Луганській області;
  • щодо навчання представників відділів освіти та органів місцевого самоврядування з питань забезпечення безпечності харчування в закладах освіти;
  • щодо забезпечення в закладах освіти періодичного лабораторного контролю харчових продуктів, води питної, об’єктів довкілля.

За підсумками наради учасники мали змогу отримати відповіді на існуючі проблемні питання, які виникають під час роботи.


Головне управління
Держпродспоживслужби
в Луганській області

ЦІЛОДОБОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ

044 364 77 80
050 230 04 28

УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ

1545

АДРЕСА

93405, Луганська обл.,
м. Сєвєродонецьк,
вул. Пивоварова, 2

ГРАФІК РОБОТИ

Понеділок-Четвер 8:00-17:00
П'ятниця 8:00-15:45
Обідня перерва 12:00-12:45

КОНТАКТИ

(06452) 6-80-15
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ЕЛЕКТРОННЕ ЗВЕРНЕННЯ

ПОВІДОМИТИ ПРО КОРУПЦІЮ

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

  • Безпечне молоко це просто
  • Як запобігти поширенню АЧС в приватних домогосподарствах?
  • Як уникнути отруєння бджіл?