Управління

Оперативні новини

Виконання плану заходів з реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року

Задля подальшого покращення якості життя мешканців Луганщини Головним управлінням Держпродспоживслужби в Луганській області (далі – Головне управління) розроблено відповідну програму у рамках виконання плану заходів з реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року.

Відбувся мастер-клас з керівниками закладів середньої освіти м. Сєвєродонецька

05.12.2019 на базі харчоблоку СЗОШ № 17 відділу освіти Сєвєродонецької міської ради відбувся мастер-клас з керівниками закладів середньої освіти м. Сєвєродонецька.

Щодо проведення практичних занять по впровадженню Системи процедур (НАССР) в умовах працюючого харчоблоку закладу освіти

Станично-Луганське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області після проведення семінарів – навчань для керівників закладів освіти, персоналу харчоблоків, медичного персоналу, де було надано цикл теоретичних знань, організувало низку практичних занять в реальних умовах працюючих харчоблоків.

До відома громадян та суб’єктів господарювання

11 грудня 2019 року з 8:30 до 17:00 в рамках Всеукраїнського тижня права управлінням правового забезпечення Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області буде здійснюватися прийом громадян та надання безоплатної первинної правової допомоги населенню з питань віднесених до компетенції Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області через громадську приймальню розташовану за адресою: вул. Пивоварова, б. 2, к. 208А, м. Сєвєродонецьк, Луганська область.

Проведено тренінг-навчання на тему: «Інспекція та контроль органічних операторів» для фахівців міжрайонних, районних та міських управлінь Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області

На виконання доручення Держпродспоживслужби України від 18.10.2019 № 11.1.3-5/16551, з метою впровадження Закону України від 10.07.2018 № 2496-VIII «Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції» фахівцями Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області проведено тренінг-навчання на тему: «Інспекція та контроль органічних операторів» для фахівців міжрайонних, районних та міських управлінь Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області.

Під час проведення тренінгу було розглянуто та обговорено наступні питання:

  • огляд Закону України «Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції»;
  • органічна сертифікація: алгоритм, правила, вимоги, успішні кейси;
  • вимоги до органічного тваринництва;
  • збір дикорослих продуктів: вимоги;
  • простежуваність та баланс кількості продукції;
  • завдання та обов’язки компетентного органу;
  • поточний стан імплементації Закону України «Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції».

За підсумками тренінгу-навчання учасники заходу більш детально ознайомились з вимогами до органічного виробництва та поповнили необхідні для роботи знання.


Головне управління
Держпродспоживслужби
в Луганській області

ЦІЛОДОБОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ

044 364 77 80
050 230 04 28

УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ

1545

АДРЕСА

93405, Луганська обл.,
м. Сєвєродонецьк,
вул. Пивоварова, 2

ГРАФІК РОБОТИ

Понеділок-Четвер 8:00-17:00
П'ятниця 8:00-15:45
Обідня перерва 12:00-12:45

КОНТАКТИ

(06452) 6-80-15
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ЕЛЕКТРОННЕ ЗВЕРНЕННЯ

ПОВІДОМИТИ ПРО КОРУПЦІЮ

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

  • Безпечне молоко це просто
  • Як запобігти поширенню АЧС в приватних домогосподарствах?
  • Як уникнути отруєння бджіл?