Управління

Оперативні новини

Профілактика отруєння дикорослими грибами в Марківському та Міловському районах

Протягом вересня-жовтня 2019 р. спеціалісти Марківського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області, з метою запобігання поширення масових отруєнь серед населення Марківського та Міловського районів дикорослими грибами та забезпечення стабільної санітарної та епідемічної ситуації, провели санітарно-просвітницьку роботу серед операторів ринку, які задіяні в роздрібній торгівлі харчовими продуктами.

Ціни на продовольчі товари споживчого ринку Луганської області станом за вересень 2019 року

За даними Державної служби статистики України, а саме моніторингу динаміки цін на соціально значущі товари станом за вересень 2019 року на території Луганської області склалася наступна цінова ситуація.

Зміцнення молокопереробної галузі Луганської області

Головне управління Держпродспоживслужби в Луганський області 17.10.2019 відвідало новозбудований цех молокопереробного підприємства ПСП «Привілля» Троїцького району Луганської області, який планується запуститися в роботу найближчім часом.

Проведення заходів щодо протидії фальсифікації консервів торгової марки «Аквамарин» в Станично-Луганському районі

18.10.2019 р. фахівцями Станично-Луганського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області на виконання доручення Держпродспоживслужби України від 08.10.2019 № 11.2.1-4/2/16066 «Щодо протидії фальсифікації консервів торгової марки «Аквамарин» були проведені моніторингові обходи закладів торгівлі щодо наявності фальсифікованої рибної продукції, а саме консервів ТМ «Аквамарин».

Коли бізнес має прагнення до вдосконалення

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Луганській області проведено робочу зустріч для нещодавно утвореної ініціативної групи підприємців м. Сєвєродонецька, які прагнуть ефективно впроваджувати систему управління безпечністю харчової продукції за принципами системи НАССР на своїх потужностях.

Так, 19.09.2019 відбулась перша частина практичної робочої зустрічі, під час якої підприємці активно задавали питання щодо вимог законодавства у сфері безпечності харчових продуктів та ознайомлювались з новою формою акта, складеного за результатами проведення заходу державного контролю у формі аудиту постійно діючих процедур, заснованих на принципах НАССР (затвердженою наказом МінАПК від 08.08.2019 № 446).

У процесі робочої зустрічі фахівцями Головного управління в ході жвавого діалогу с бізнесом обговорено тонкощі впровадження системи безпечності у їх закладах громадського харчування.

Наразі планується проведення другої частини практичної робочої зустрічі.

Всіх бажаючих операторів ринку (специфікація заклади громадського харчування) запрошуємо взяти участь у вищезазначеному закладі.

За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном 6-80-15.


Головне управління
Держпродспоживслужби
в Луганській області

ЦІЛОДОБОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ

044 364 77 80
050 230 04 28

УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ

1545

АДРЕСА

93405, Луганська обл.,
м. Сєвєродонецьк,
вул. Пивоварова, 2

ГРАФІК РОБОТИ

Понеділок-Четвер 8:00-17:00
П'ятниця 8:00-15:45
Обідня перерва 12:00-12:45

КОНТАКТИ

(06452) 6-80-15
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ЕЛЕКТРОННЕ ЗВЕРНЕННЯ

ПОВІДОМИТИ ПРО КОРУПЦІЮ

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

  • Безпечне молоко це просто
  • Як запобігти поширенню АЧС в приватних домогосподарствах?
  • Як уникнути отруєння бджіл?