Управління

Оперативні новини

16.09.2019

Дослідження споживчого ринку відділом ринкового та метрологічного нагляду управління захисту споживачів у містах Лисичанськ та Сєвєродонецьк

Фахівці відділу ринкового та метрологічного нагляду управління захисту прав споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області відповідно до плану здійснення діяльності з ринкового нагляду на ІІІ квартал 2019 року, 11-13 вересня здійснили дослідження стану споживчого ринку у містах Сєвєродонецьк та Лисичанськ.

12.09.2019

Проведено семінар для виробників реклами

Головне управління Держпродспоживслужби в Луганській області продовжує роботу над виконанням Плану заходів з реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року.

12.09.2019

Проведено тренінг-навчання для фахівців міжрайонних, районних та міських управлінь Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській стосовно процесу проведення заходів державного нагляду (контролю)

11 вересня 2019 року фахівці управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області провели навчання з практичним використанням набутих навиків для фахівців міжрайонних, районних та міських управлінь Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області стосовно процесу проведення заходів державного нагляду (контролю).

11.09.2019

Як запобігти захворюванню на сальмонельоз

Сальмонельоз – гостре інфекційне захворювання, збудником якого є патогенні мікроорганізми - сальмонели. Відомо більше 2200 типів сальмонел, із яких близько 100 – патогенні для людини.

Запобігання поширенню масових отруєнь серед населення Троїцького району

З метою виконання доручення голови обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 02.08.2019 № 25/6421 щодо запобігання поширенню масових отруєнь серед населення області, забезпечення стабільної санітарної та епідемічної ситуації 4 вересня 2019 року у Троїцькій райдержадміністрації відбулась нарада під головуванням начальника управління агропромислового розвитку Олександра Шкального.

У нараді прийняли участь: заступник начальника Сватівського управління Держпродспоживслужби Олександр Поляков, голова районної ради Сергій Терещенко, начальник Троїцького ВП ГУНП в Луганській області підполковник поліції Олександр Пронін, лісничий Троїцького лісництва ДП «Білокуракінське ДЛМГ» Сергій Смиков, представники органів місцевого самоврядування та інші зацікавлені особи.

Органам місцевого самоврядування разом з фахівцями Сватівського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області рекомендовано активізувати роз’яснювальну роботу серед мешканців та гостей району з питань профілактики грибних отруєнь через засоби масової інформації.


Головне управління
Держпродспоживслужби
в Луганській області

ЦІЛОДОБОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ

044 364 77 80
050 230 04 28

УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ

1545

АДРЕСА

93405, Луганська обл.,
м. Сєвєродонецьк,
вул. Пивоварова, 2

ГРАФІК РОБОТИ

Понеділок-Четвер 8:00-17:00
П'ятниця 8:00-15:45

КОНТАКТИ

(06452) 6-80-15
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ЕЛЕКТРОННЕ ЗВЕРНЕННЯ

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

  • Безпечне молоко це просто
  • Як запобігти поширенню АЧС в приватних домогосподарствах?
  • Як уникнути отруєння бджіл?