Управління

Оперативні новини

16.09.2019

Дослідження споживчого ринку відділом ринкового та метрологічного нагляду управління захисту споживачів у містах Лисичанськ та Сєвєродонецьк

Фахівці відділу ринкового та метрологічного нагляду управління захисту прав споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області відповідно до плану здійснення діяльності з ринкового нагляду на ІІІ квартал 2019 року, 11-13 вересня здійснили дослідження стану споживчого ринку у містах Сєвєродонецьк та Лисичанськ.

12.09.2019

Проведено семінар для виробників реклами

Головне управління Держпродспоживслужби в Луганській області продовжує роботу над виконанням Плану заходів з реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року.

12.09.2019

Проведено тренінг-навчання для фахівців міжрайонних, районних та міських управлінь Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській стосовно процесу проведення заходів державного нагляду (контролю)

11 вересня 2019 року фахівці управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області провели навчання з практичним використанням набутих навиків для фахівців міжрайонних, районних та міських управлінь Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області стосовно процесу проведення заходів державного нагляду (контролю).

11.09.2019

Як запобігти захворюванню на сальмонельоз

Сальмонельоз – гостре інфекційне захворювання, збудником якого є патогенні мікроорганізми - сальмонели. Відомо більше 2200 типів сальмонел, із яких близько 100 – патогенні для людини.

На варті суспільної безпеки

Головне управління Держпродспоживслужби в Луганській області повідомляє, що спеціалістами відділу ринкового та метрологічного нагляду управління захисту споживачів, в межах наданих повноважень, проводяться планові перевірки характеристик продукції згідно з секторальним планом на 2019 рік. Дані заходи направлені на виявлення нехарчової продукції, що не відповідає вимогам технічних регламентів, інших нормативно-правових актів у цій сфері, та може становити загрозу суспільним інтересам.

Виявлена під час перевірок продукція, що не відповідає вимогам діючих технічних регламентів, вилучається з обігу на час приведення її у відповідність, до суб’єктів господарювання застосовуються штрафні санкції.

Під час проведення перевірок спеціалістами відділу проводиться роз’яснювальна робота щодо необхідності дотримання вимог Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції» та Закону України «Про загальну безпечність нехарчової продукції».

Також відділ ринкового та метрологічного нагляду звертає увагу суб’єктів господарювання та споживачів, що з 18 липня 2019 року запрацював у тестовому режимі сайт небезпечної нехарчової продукції «uvaga.gov.ua», розроблений Міністерством економічного розвитку і торгівлі України. На сайті можна знайти інформацію про вилучену з обігу нехарчову продукцію, що становить суспільну небезпеку, за категоріями: «Дитячі товари», «Мийні засоби», «Транспортні засоби та запчастини», «Промислові вироби та обладнання», «Засоби вимірювальної техніки», «Електричне та електронне обладнання», «Паливо» та інші товарні категорії.

Крім того, інформаційний інтернет-ресурс дає поради споживачам як безпечно купувати товари онлайн, куди звертатися в разі порушення прав споживачів, що робити у випадку придбання небезпечної продукції. На сайті також перелічені усі органи ринкового нагляду України, сфери їх відповідальності, контакти та засоби зв’язку.


Головне управління
Держпродспоживслужби
в Луганській області

ЦІЛОДОБОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ

044 364 77 80
050 230 04 28

УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ

1545

АДРЕСА

93405, Луганська обл.,
м. Сєвєродонецьк,
вул. Пивоварова, 2

ГРАФІК РОБОТИ

Понеділок-Четвер 8:00-17:00
П'ятниця 8:00-15:45

КОНТАКТИ

(06452) 6-80-15
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ЕЛЕКТРОННЕ ЗВЕРНЕННЯ

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

  • Безпечне молоко це просто
  • Як запобігти поширенню АЧС в приватних домогосподарствах?
  • Як уникнути отруєння бджіл?