Управління

Оперативні новини

27.01.2020

Щодо додержання вимог санітарно-гігієнічних правил і норм при організації харчування в закладах освіти Станично-Луганського району

Станично-Луганське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області на виконання доручення Прем’єр міністра України від 19.12.2019 № 44801/1/1-19 та доручення Голови ДС України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 24.12.2019 пунктів 1.1 та 1.2, для забезпечення якісного та безпечного харчування дітей у закладах освіти у 2020 році продовжує моніторингові обстеження навчальних закладів з питань додержання асортименту страв, примірних двотижневих меню.

27.01.2020

Обережно грип птахів

За офіційними повідомленнями держав, котрі межують з Україною, насамперед Словацької, Угорської республік, а також Польщі та Румунії, в період з 10 по 15 січня 2020 року були зареєстровані випадки захворювання птиці на високопатогенний грип.

27.01.2020

Дітям Луганщини – здорове та якісне харчування

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Луганській області (далі – Головне управління) 24.01.2020 прийнято участь в нараді, присвяченій питанням організації належних умов харчування дітей в закладах освіти, що відбулася з сумісної ініціативи Головного управління та Департаменту освіти і науки на базі Луганської обласної державної адміністрації.

27.01.2020

Нарада з постачальниками харчових продуктів до закладів освіти

На базі Білокуракинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області проведена нарада за участю начальників відділів освіти Білокуракинського району та операторів ринку, які здійснюють постачання харчових продуктів до закладів освіти.

На варті суспільної безпеки

Головне управління Держпродспоживслужби в Луганській області повідомляє, що спеціалістами відділу ринкового та метрологічного нагляду управління захисту споживачів, в межах наданих повноважень, проводяться планові перевірки характеристик продукції згідно з секторальним планом на 2019 рік. Дані заходи направлені на виявлення нехарчової продукції, що не відповідає вимогам технічних регламентів, інших нормативно-правових актів у цій сфері, та може становити загрозу суспільним інтересам.

Виявлена під час перевірок продукція, що не відповідає вимогам діючих технічних регламентів, вилучається з обігу на час приведення її у відповідність, до суб’єктів господарювання застосовуються штрафні санкції.

Під час проведення перевірок спеціалістами відділу проводиться роз’яснювальна робота щодо необхідності дотримання вимог Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції» та Закону України «Про загальну безпечність нехарчової продукції».

Також відділ ринкового та метрологічного нагляду звертає увагу суб’єктів господарювання та споживачів, що з 18 липня 2019 року запрацював у тестовому режимі сайт небезпечної нехарчової продукції «uvaga.gov.ua», розроблений Міністерством економічного розвитку і торгівлі України. На сайті можна знайти інформацію про вилучену з обігу нехарчову продукцію, що становить суспільну небезпеку, за категоріями: «Дитячі товари», «Мийні засоби», «Транспортні засоби та запчастини», «Промислові вироби та обладнання», «Засоби вимірювальної техніки», «Електричне та електронне обладнання», «Паливо» та інші товарні категорії.

Крім того, інформаційний інтернет-ресурс дає поради споживачам як безпечно купувати товари онлайн, куди звертатися в разі порушення прав споживачів, що робити у випадку придбання небезпечної продукції. На сайті також перелічені усі органи ринкового нагляду України, сфери їх відповідальності, контакти та засоби зв’язку.


Головне управління
Держпродспоживслужби
в Луганській області

ЦІЛОДОБОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ

044 364 77 80
050 230 04 28

УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ

1545

АДРЕСА

93405, Луганська обл.,
м. Сєвєродонецьк,
вул. Пивоварова, 2

ГРАФІК РОБОТИ

Понеділок-Четвер 8:00-17:00
П'ятниця 8:00-15:45
Обідня перерва 12:00-12:45

КОНТАКТИ

(06452) 6-80-15
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ЕЛЕКТРОННЕ ЗВЕРНЕННЯ

ПОВІДОМИТИ ПРО КОРУПЦІЮ

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

  • Безпечне молоко це просто
  • Як запобігти поширенню АЧС в приватних домогосподарствах?
  • Як уникнути отруєння бджіл?