Управління

Оперативні новини

24.05.2019

Щодо фальсифікованого молока згущеного

Спеціалістами Старобільського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області були проведені моніторингові обходи магазинів, торгівельних мереж та торгівельних точок з метою виявлення фальсифікованих молочних продуктів, а саме молока згущеного.

24.05.2019

Проект USAID «Економічна підтримка Східної України»

22-23 травня 2019 року в м. Сєвєродонецьк за участю представників Держпродспоживслужби в Луганській області, представників громадських об’єднань бджолярів регіону пройшов тренінг на тему «Хвороби бджіл: профілактика, діагностика та лікування».

23.05.2019

Ціни на продовольчі товари споживчого ринку Луганської області станом на квітень 2019 року

За даними Державної служби статистики України, а саме моніторингу динаміки цін на соціально значущі товари станом на квітень 2019 року на території Луганської області склалася наступна цінова ситуація.

23.05.2019

Виконання Дорожньої карти з реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів триває

16 травня 2019 року фахівці управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області спільно з працівниками управління економіки Лисичанської міської ради провели семінар для суб’єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність у торгівельному центрі «Лимон» у м. Лисичанськ. Захід організовано з метою виконання Дорожньої карти з реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року.

На Луганщині розпочинається проведення польового оцінювання насінницьких посівів сільськогосподарських культур урожаю 2019 року

Найближчим часом в Луганській області розпочнеться проведення першого етапу польового оцінювання – попереднє обстеження насінницьких посівів озимих та ярих зернових культур висіяних під урожай 2019 року.

Польове оцінювання насіннєвого посіву є одним із основних заходів сортового контролю в сфері насінництва. Сортовий контроль спрямований на збереження морфологічних, біологічних та господарських ознак сорту сільськогосподарської культури.

Нагадуємо суб’єктам господарювання агропромислового комплексу Луганщини, які займаються виробництвом насіння для власних потреб, щодо переліку документів, які необхідно подати для проведення польового оцінювання.

Проведення польового оцінювання регламентується Порядком проведення сертифікації насіння та/або садивного матеріалу (далі – Порядок), затверджений Постановою КМУ від 21.02.2017 № 97 та Методикою проведення польового оцінювання відповідних сільськогосподарських культур. Відповідно до Порядку для проведення польового оцінювання суб’єкт господарювання подає до органу сертифікації (м. Старобільськ, м. Сватове) заявку з визначення сортових якостей насіння, за формою додатку 1 вище зазначеного Порядку.

До уваги сільськогосподарських підприємств: – заяви подаються не пізніше, ніж за 20 днів до закінчення фази колосіння зернових культур, та за 10-15 днів до початку цвітіння кукурудзи, соняшника та ріпаку.

До заяви додаються: – документи, що підтверджують сортову якість та попередню генерацію висіяного насіння, схема розміщення посіву, для гібридів інформація про співвідношення чоловічих і жіночих рослин, яке визначено власником майнового права на поширення сорту (гібриду).

Зазначені документи можуть бути подані особисто або надіслані поштовим відправленням.

Звертаємо увагу сільгоспвиробників, що відповідно до статті 17 Закону України «Про насіння і садивний матеріал» використання для сівби/посадки насіння та/або садивного матеріалу, що не має відповідного сертифіката, забороняється.


Головне управління
Держпродспоживслужби
в Луганській області

Адреса

93405, Луганська обл.,
м. Сєвєродонецьк,
вул. Пивоварова, 2

Графік роботи

Понеділок-Четвер 8:00-17:00
П'ятниця 8:00-15:45

Контакти

(06452) 6-80-15
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Електронне звернення

Ми у Facebook

Держпродспоживслужба

Цілодобова гаряча лінія

044 364 77 80
050 230 04 28

Урядова гаряча лінія

1545