Управління

Оперативні новини

22.08.2019

Ціни на продовольчі товари споживчого ринку Луганської області станом за липень 2019 року

За даними Державної служби статистики України, а саме моніторингу динаміки цін на соціально значущі товари станом за липень 2019 року на території Луганської області склалася наступна цінова ситуація.

22.08.2019

В м. Сєвєродонецьку відбувся семінар на тему: «Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні»

20.08.2019 року в м. Сєвєродонецьку відбувся семінар на тему: «Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні» за участю операторів потужностей, які провадять діяльність з громадського харчування.

20.08.2019

Головним управлінням проведено тренінг-навчання щодо практичного впровадження «Програми визначення статусу України, як країни з контрольованим ризиком щодо губчастоподібної енцефалопатії великої рогатої худоби»

19.08.2019 року на базі Сватівської районної державної лікарні ветеринарної медицини та при активній участі керівника Сватівського міжрайонного управління Головного управління проведено тренінг-навчання щодо практичного впровадження «Програми визначення статусу України, як країни з контрольованим ризиком щодо губчастоподібної енцефалопатії великої рогатої худоби».

20.08.2019

Проведено семінар з питань захисту споживачів у м. Старобільськ

15 серпня 2019 року спеціалістами управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області за участі заступника голови Старобільської РДА О. Григоренко проведено семінар на тему «Проблемні питання у сфері захисту споживачів та шляхи їх вирішення» в Старобільській районній державній адміністрації.

На Луганщині розпочинається проведення польового оцінювання насінницьких посівів сільськогосподарських культур урожаю 2019 року

Найближчим часом в Луганській області розпочнеться проведення першого етапу польового оцінювання – попереднє обстеження насінницьких посівів озимих та ярих зернових культур висіяних під урожай 2019 року.

Польове оцінювання насіннєвого посіву є одним із основних заходів сортового контролю в сфері насінництва. Сортовий контроль спрямований на збереження морфологічних, біологічних та господарських ознак сорту сільськогосподарської культури.

Нагадуємо суб’єктам господарювання агропромислового комплексу Луганщини, які займаються виробництвом насіння для власних потреб, щодо переліку документів, які необхідно подати для проведення польового оцінювання.

Проведення польового оцінювання регламентується Порядком проведення сертифікації насіння та/або садивного матеріалу (далі – Порядок), затверджений Постановою КМУ від 21.02.2017 № 97 та Методикою проведення польового оцінювання відповідних сільськогосподарських культур. Відповідно до Порядку для проведення польового оцінювання суб’єкт господарювання подає до органу сертифікації (м. Старобільськ, м. Сватове) заявку з визначення сортових якостей насіння, за формою додатку 1 вище зазначеного Порядку.

До уваги сільськогосподарських підприємств: – заяви подаються не пізніше, ніж за 20 днів до закінчення фази колосіння зернових культур, та за 10-15 днів до початку цвітіння кукурудзи, соняшника та ріпаку.

До заяви додаються: – документи, що підтверджують сортову якість та попередню генерацію висіяного насіння, схема розміщення посіву, для гібридів інформація про співвідношення чоловічих і жіночих рослин, яке визначено власником майнового права на поширення сорту (гібриду).

Зазначені документи можуть бути подані особисто або надіслані поштовим відправленням.

Звертаємо увагу сільгоспвиробників, що відповідно до статті 17 Закону України «Про насіння і садивний матеріал» використання для сівби/посадки насіння та/або садивного матеріалу, що не має відповідного сертифіката, забороняється.


Головне управління
Держпродспоживслужби
в Луганській області

Цілодобова гаряча лінія

044 364 77 80
050 230 04 28

Урядова гаряча лінія

1545

Адреса

93405, Луганська обл.,
м. Сєвєродонецьк,
вул. Пивоварова, 2

Графік роботи

Понеділок-Четвер 8:00-17:00
П'ятниця 8:00-15:45

Контакти

(06452) 6-80-15
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Електронне звернення

Ми у Facebook

Держпродспоживслужба