Оперативні новини

20.11.2018

Обстеження бювету питної води в смт. Троїцьке

16.11.2018 року відділом державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Сватівського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області проведено позаплановий захід державного нагляду (контролю)

20.11.2018

Спеціалісти Держпродспоживслужби Луганщини взяли участь у навчанні в сфері насінництва та розсадництва

З 5 по 16 листопада поточного року, спеціалісти відділу контролю у сфері насінництва та розсадництва управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області взяли участь у курсах підвищення кваліфікації, які проходили в Національному університеті біоресурсів і природокористування України ННІ післядипломної освіти, м. Київ.

16.11.2018

Комісійне моніторингове розслідування звернення громадян Попаснянського району

Фахівцями відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Попаснянського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області у вечірній час 14.11.2018 було здійснено комісійне розслідування з спеціалістами Попаснянської міської ради, щодо звернення громадян до міської ради стосовно роботи кафе «Релакс»

16.11.2018

Проведено навчання офіційних лікарів з питань ідентифікації

Згідно наказу Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області № 1744 від 08.11.2018 «Про проведення навчання по роботі ЄДРТ» Сватівським міжрайонним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області на базі Сватівської районної державної лікарні ветеринарної медицини проведено навчання офіційних ветеринарних лікарів

Відбувся семінар по рекламі

02 листопада 2018 року відбувся спільний семінар працівників Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів та Всеукраїнської рекламної коаліції, присвячений розгляду питань сучасної рекламної практики та контролю за додержанням законодавства про рекламу. В заході взяла участь, поміж іншими, представник управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області.

З аналізом експертизи реклами, проведеною фахівцями громадської організації Всеукраїнська рекламна коаліція в 2018 році, виступив генеральний директор ВРК Максим Лазебник.

Начальник відділу контролю за рекламою та дотриманням антитютюнового законодавства Департаменту захисту споживачів Олег Кобельков дослідив сучасний стан діяльності органів з контролю за додержанням рекламного законодавства.

З метою узгодження спільних підходів в контролі за рекламою, була організована секція запитань-відповідей, під час якої учасники семінару мали можливість обговорення конкретних прикладів з досвіду роботи територіальних органів Держпродспоживслужби.


Цілодобова гаряча лінія

044 364 77 80

050 230 04 28

Урядова гаряча лінія

1545

Головне управління
Держпродспоживслужби
в Луганській області

93405, Луганська обл.,
м. Сєвєродонецьк,
вул. Пивоварова, 2

(06452) 6-80-15
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Ми у Facebook

Електронне звернення
Понеділок-П'ятниця 8:00-17:00
Понеділок-Четвер 8:00-15:45