Управління

Оперативні новини

15.07.2019

Проведення моніторингового візиту у ТОВ «Новопсковський санаторій «Перлина»

11.07.2019 року спеціалістами Новопсковського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області проведено моніторинговий візит на базі ТОВ «Новопсковський санаторій «Перлина».

13.07.2019

Увага - сарана!

Головне управління Держпродспоживслужби в Луганській області повідомляє що на території Валуйської селищної ради Станично-Луганського району було виявлено масовий розвиток небезпечного шкідника – сарани.

10.07.2019

В Марківському районі триває оздоровча кампанія 2019 р.

Спеціалісти Марківського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області з метою забезпечення безпечного літнього відпочинку та оздоровлення дітей, здійснення заходів, спрямованих на збереження і зміцнення здоров’я дітей, попередження спалахів гострих інфекційних хвороб і харчових отруєнь та дотримання вимог санітарних правил та норм, провели чергове санітарно – гігієнічне навчання персоналу дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Лісова Галявина».

04.07.2019

Ботулізм та його профілактика

В Україні за 5 місяців поточного року відмічається погіршення санітарно-епідемічної ситуації щодо захворюваності на ботулізм.

Відбувся семінар по рекламі

02 листопада 2018 року відбувся спільний семінар працівників Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів та Всеукраїнської рекламної коаліції, присвячений розгляду питань сучасної рекламної практики та контролю за додержанням законодавства про рекламу. В заході взяла участь, поміж іншими, представник управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області.

З аналізом експертизи реклами, проведеною фахівцями громадської організації Всеукраїнська рекламна коаліція в 2018 році, виступив генеральний директор ВРК Максим Лазебник.

Начальник відділу контролю за рекламою та дотриманням антитютюнового законодавства Департаменту захисту споживачів Олег Кобельков дослідив сучасний стан діяльності органів з контролю за додержанням рекламного законодавства.

З метою узгодження спільних підходів в контролі за рекламою, була організована секція запитань-відповідей, під час якої учасники семінару мали можливість обговорення конкретних прикладів з досвіду роботи територіальних органів Держпродспоживслужби.


Головне управління
Держпродспоживслужби
в Луганській області

Адреса

93405, Луганська обл.,
м. Сєвєродонецьк,
вул. Пивоварова, 2

Графік роботи

Понеділок-Четвер 8:00-17:00
П'ятниця 8:00-15:45

Контакти

(06452) 6-80-15
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Електронне звернення

Ми у Facebook

Держпродспоживслужба

Цілодобова гаряча лінія

044 364 77 80
050 230 04 28

Урядова гаряча лінія

1545