Оперативні новини

22.10.2018

У жовтні за участю спеціалістів ГУДПСС в Луганській області відбулась міжнародна конференція швейцарсько-українського проекту

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області впродовж 03.10.2018 та 04.10.2018 прийняли участь у третій річній міжнародній конференції швейцарсько-українського проекту «Створення системи контролю за безпечністю харчових продуктів на основі оцінки ризиків у циклі виробництва та збуту молочних продуктів в Україні».

22.10.2018

Дослідження споживчого ринку відділом ринкового та метрологічного нагляду управління захисту споживачів у м. Сєвєродонецьк

Фахівці відділу ринкового та метрологічного нагляду управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області з метою виконання плану здійснення діяльності з ринкового нагляду на ІV квартал 2018 року, 18 жовтня провели дослідження стану споживчого ринку в м. Сєвєродонецьк.

22.10.2018

Відбулась нарада з обговорення проблемних питань при функціонуванні служби «гаряча лінія» у сфері захисту прав споживачів у Новопсковській райдержадміністрації

З метою реалізації Дорожньої карти щодо виконання Плану заходів державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року, 18.10.2018 спеціалістами управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області проведено нараду у Новопсковській райдержадміністрації для обговорення проблемних питань при роботі консультаційно-інформаційної служби «гаряча лінія»

19.10.2018

Головне управління Держпродспоживслужби в Луганській області взяло участь у робочій нараді щодо протидії нелегальній торгівлі пальним

18 жовтня 2018 року за ініціативи прокуратури Луганської області відбулася міжвідомча нарада з порядком денним «Про стан протидії діяльності нелегальних автозаправних станцій та авто газозаправних пунктів».

Держпродспоживслужба в Луганській області розглянула наступні питання у сфері насінництва та розсадництва:

  • особливості здійснення державного нагляду (контролю) в поточному році;
  • підсумки роботи за 2017 рік;
  • план роботи Відділу контролю у сфері насінництва та розсадництва на 1 квартал 2018 року;
  • співпраця з обласною фітосанітарною лабораторією відповідно до вимог нормативно-правових актів у сфері насінництва.

Ці питання були предметом розгляду на виробничий нараді, яка відбулася 5 лютого 2018 року за участю начальника Держпродспоживслужби в Луганській області Р.А. Холоденко, керівника Управління фітосанітрної безпеки, головних спеціалістів-державних інспекторів та фахівців у сфері насінництва та розсадництва, представників Державної установи «Луганської обласної фітосанітарної лабораторії».

Учасники наради розглянули проблемні питання та особливості здійснення державного нагляду (контролю) у сфері насінництва та розсадництва, проаналізували недоліки роботи у 2017 році.

У ході наради начальник Держпродспоживслужби в Луганській області Р.А. Холоденко зауважила про необхідність здійснення фото та відеофіксації не тільки при здійсненні заходів державного нагляду (контролю) но і під час надання консультативної допомоги та рекомендацій суб’єктам господарювання у сфері насінництва та розсадництва.

В свою чергу директор обласної фітосанітарної лабораторії В.М. Євдокименко окреслив основні напрямки діяльності лабораторії у сфері насінництва станом на сьогодні.

Учасники наради визначили кроки та напрямок подальшої роботи спеціалістів та фахівців Відділу контролю у сфері насінництва та розсадництва.


Система HACCP

Система HACCP

Система HACCP ‒ організаційна структура виробництва, що складається з документів, виробничих процесів і ресурсів, необхідних для реалізації HACCP.

Ця система забезпечує контроль на всіх етапах виробництва харчових продуктів, будь-якій точці процесу виробництва, зберігання і реалізації продукції, де можуть виникнути небезпечні ситуації і використовується в основному підприємствами-виробниками харчової продукції.

Детальніше
Електронне звернення громадян

Електронне звернення громадян

Заповнити форму
Обережно сказ!

Обережно сказ!

Сказ (водобоязнь, гідрофобія) ‒ гостре інфекційне захворювання людини і теплокровних тварин, яке виявляється в ураженні центральної нервової системи. Збудником сказу є фільтрівний вірус. Сказ зараховано до особливо небезпечних хвороб.

Детальніше
Обережно АЧС!

Обережно АЧС!

Африканська чума свиней ‒ надзвичайно заразна вірусна хвороба свиней усіх вікових груп і характеризується високою смертністю тварин.

Детальніше
Щеплення від сказу рятує життя

Щеплення від сказу рятує життя

Пам'ятка для населення

Пам'ятка для населення

Дикі тварини в населених пунктах

Детальніше

Новини Держпродспоживслужби