Оперативні новини

22.02.2018

Робоча зустріч з представниками органів місцевого самоврядування м. Рубіжне

20.02.2018 року на виконання Плану заходів з реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року відбулась робоча зустріч фахівців Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області із заступником міського голови м. Рубіжне Луганської області Стародубцевим В.В.

22.02.2018

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області взяли участь у тренінгу з питань АЧС

З 12 по 14 лютого в Києві проходив тренінг у рамках Європейського інструменту інституціональної розбудови TAIEX «Африканська чума свиней – спільна проблема для України та ЄС».

22.02.2018

Держпродспоживслужба Луганщини розпочала заходи спрямовані на попередження та запобігання правопорушень законодавства під час торгівлі насінням овочевих та баштанних культур

Головне управління Держпродспоживслужби в Луганській області у січні місяці поточного року розпочало проведення заходів, спрямованих на попередження та запобігання адміністративних правопорушень законодавства України у сфері насінництва при здійсненні оптової та роздрібної торгівлі насінням овочевих та баштанних культур.

21.02.2018

Обережно! Фальсифіковані пестициди!

Початок польових робіт у сільському господарстві завжди супроводжується сезонним збільшенням на ринку попиту та пропозиції засобів захисту рослин, тому що кожен аграрій прагне отримати прибуток від своєї діяльності.

Профілактика вірусного гепатиту А в Троїцькому районі

06 лютого 2018 року відбулося засідання при Троїцькій райдержадміністрації на якому було заслухано інформацію заступника начальника Сватівського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області Полякова О.А. «Про недопущення епідускладнень на гострі кишкові інфекції із водним фактором передачі. Профілактика вірусного гепатиту А в Троїцькому районі».

У роботі наради взяли участь заступник начальника Сватівського міжрайонного управління ГУ ДПСС в Луганській області Олександр Поляков, перший заступник голови райдержадміністрації Олег Сліпець, заступник голови районної ради Олександр Мороз, начальник відділу освіти райдержадміністрації Людмила Суська, начальник відділу культури райдержадміністрації Зінаїда Гуртяк, головний лікар Троїцького ТМО Наталія Кайда, головний лікар КП Троїцького РЦПМСД Юрій Шеремет, завідувач Троїцького лабораторного відділення Сватівської міжрайонної філії ДУ Луганський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України Валентина Рагуткіна, начальник фінансового управління райдержадміністрації Олена Севостьянова.


© 2017 Держпродспоживслужба України в Луганській області. 93403, Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, вул. Пивоварова, 2. Усі права на матеріали, що розміщено на даному сайті, охороняються відповідно до чинного законодавства України. При будь-якому використанні матеріалів сайту, гіперпосилання на www.consumer.gov.ua обов'язкове.