Оперативні новини

22.10.2018

У жовтні за участю спеціалістів ГУДПСС в Луганській області відбулась міжнародна конференція швейцарсько-українського проекту

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області впродовж 03.10.2018 та 04.10.2018 прийняли участь у третій річній міжнародній конференції швейцарсько-українського проекту «Створення системи контролю за безпечністю харчових продуктів на основі оцінки ризиків у циклі виробництва та збуту молочних продуктів в Україні».

22.10.2018

Дослідження споживчого ринку відділом ринкового та метрологічного нагляду управління захисту споживачів у м. Сєвєродонецьк

Фахівці відділу ринкового та метрологічного нагляду управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області з метою виконання плану здійснення діяльності з ринкового нагляду на ІV квартал 2018 року, 18 жовтня провели дослідження стану споживчого ринку в м. Сєвєродонецьк.

22.10.2018

Відбулась нарада з обговорення проблемних питань при функціонуванні служби «гаряча лінія» у сфері захисту прав споживачів у Новопсковській райдержадміністрації

З метою реалізації Дорожньої карти щодо виконання Плану заходів державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року, 18.10.2018 спеціалістами управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області проведено нараду у Новопсковській райдержадміністрації для обговорення проблемних питань при роботі консультаційно-інформаційної служби «гаряча лінія»

19.10.2018

Головне управління Держпродспоживслужби в Луганській області взяло участь у робочій нараді щодо протидії нелегальній торгівлі пальним

18 жовтня 2018 року за ініціативи прокуратури Луганської області відбулася міжвідомча нарада з порядком денним «Про стан протидії діяльності нелегальних автозаправних станцій та авто газозаправних пунктів».

Профілактика вірусного гепатиту А в Троїцькому районі

06 лютого 2018 року відбулося засідання при Троїцькій райдержадміністрації на якому було заслухано інформацію заступника начальника Сватівського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області Полякова О.А. «Про недопущення епідускладнень на гострі кишкові інфекції із водним фактором передачі. Профілактика вірусного гепатиту А в Троїцькому районі».

У роботі наради взяли участь заступник начальника Сватівського міжрайонного управління ГУ ДПСС в Луганській області Олександр Поляков, перший заступник голови райдержадміністрації Олег Сліпець, заступник голови районної ради Олександр Мороз, начальник відділу освіти райдержадміністрації Людмила Суська, начальник відділу культури райдержадміністрації Зінаїда Гуртяк, головний лікар Троїцького ТМО Наталія Кайда, головний лікар КП Троїцького РЦПМСД Юрій Шеремет, завідувач Троїцького лабораторного відділення Сватівської міжрайонної філії ДУ Луганський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України Валентина Рагуткіна, начальник фінансового управління райдержадміністрації Олена Севостьянова.