Оперативні новини

22.02.2018

Робоча зустріч з представниками органів місцевого самоврядування м. Рубіжне

20.02.2018 року на виконання Плану заходів з реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року відбулась робоча зустріч фахівців Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області із заступником міського голови м. Рубіжне Луганської області Стародубцевим В.В.

22.02.2018

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області взяли участь у тренінгу з питань АЧС

З 12 по 14 лютого в Києві проходив тренінг у рамках Європейського інструменту інституціональної розбудови TAIEX «Африканська чума свиней – спільна проблема для України та ЄС».

22.02.2018

Держпродспоживслужба Луганщини розпочала заходи спрямовані на попередження та запобігання правопорушень законодавства під час торгівлі насінням овочевих та баштанних культур

Головне управління Держпродспоживслужби в Луганській області у січні місяці поточного року розпочало проведення заходів, спрямованих на попередження та запобігання адміністративних правопорушень законодавства України у сфері насінництва при здійсненні оптової та роздрібної торгівлі насінням овочевих та баштанних культур.

21.02.2018

Обережно! Фальсифіковані пестициди!

Початок польових робіт у сільському господарстві завжди супроводжується сезонним збільшенням на ринку попиту та пропозиції засобів захисту рослин, тому що кожен аграрій прагне отримати прибуток від своєї діяльності.

Держпродспоживслужба в Луганській області розглянула особливості проведення державного нагляду у сфері насінництва та розсадництва

Держпродспоживслужба в Луганській області розглянула наступні питання у сфері насінництва та розсадництва:

  • особливості здійснення державного нагляду (контролю) в поточному році;
  • підсумки роботи за 2017 рік;
  • план роботи Відділу контролю у сфері насінництва та розсадництва на 1 квартал 2018 року;
  • співпраця з обласною фітосанітарною лабораторією відповідно до вимог нормативно-правових актів у сфері насінництва.

Ці питання були предметом розгляду на виробничий нараді, яка відбулася 5 лютого 2018 року за участю начальника Держпродспоживслужби в Луганській області Р.А. Холоденко, керівника Управління фітосанітрної безпеки, головних спеціалістів-державних інспекторів та фахівців у сфері насінництва та розсадництва, представників Державної установи «Луганської обласної фітосанітарної лабораторії».

Учасники наради розглянули проблемні питання та особливості здійснення державного нагляду (контролю) у сфері насінництва та розсадництва, проаналізували недоліки роботи у 2017 році.

У ході наради начальник Держпродспоживслужби в Луганській області Р.А. Холоденко зауважила про необхідність здійснення фото та відеофіксації не тільки при здійсненні заходів державного нагляду (контролю) но і під час надання консультативної допомоги та рекомендацій суб’єктам господарювання у сфері насінництва та розсадництва.

В свою чергу директор обласної фітосанітарної лабораторії В.М. Євдокименко окреслив основні напрямки діяльності лабораторії у сфері насінництва станом на сьогодні.

Учасники наради визначили кроки та напрямок подальшої роботи спеціалістів та фахівців Відділу контролю у сфері насінництва та розсадництва.


© 2017 Держпродспоживслужба України в Луганській області. 93403, Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, вул. Пивоварова, 2. Усі права на матеріали, що розміщено на даному сайті, охороняються відповідно до чинного законодавства України. При будь-якому використанні матеріалів сайту, гіперпосилання на www.consumer.gov.ua обов'язкове.