Оперативні новини

25.05.2018

Відбулася нарада за круглим столом в Старобільській райдержадміністрації

23 травня 2018 року фахівці управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби провели семінар в Старобільській райдержадміністрації.

25.05.2018

Дослідження споживчого ринку відділом ринкового нагляду управління захисту споживачів

Відповідно до плану здійснення діяльності з ринкового нагляду на 2 квартал 2018 року фахівці відділу ринкового та метрологічного нагляду управління захисту прав споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області у травні вивчали стан споживчого ринку в містах Старобільськ та Лисичанськ.

25.05.2018

Проведено нараду-семінар з представниками відділу освіти Чмирівської сільської ради та працівниками пришкільних таборів

23 травня 2018 року в Чмирівській об’єднаній територіальній громаді Старобільського району було проведено нараду-семінар спеціалістів Старобільського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області

24.05.2018

Інформування операторів ринку харчових продуктів щодо проведення реєстрації потужностей при здійсненні своєї діяльності

З 15.05.2018 року з метою виконання протокольного доручення керівника обласної військово-цивільної адміністрації Гарбуза Ю.Г. від 23.04.2018 року Лисичанським міським управлінням ГУ Держпродспоживслужби в Луганській області створена робоча комісія

Держпродспоживслужба в Луганській області розглянула особливості проведення державного нагляду у сфері насінництва та розсадництва

Держпродспоживслужба в Луганській області розглянула наступні питання у сфері насінництва та розсадництва:

  • особливості здійснення державного нагляду (контролю) в поточному році;
  • підсумки роботи за 2017 рік;
  • план роботи Відділу контролю у сфері насінництва та розсадництва на 1 квартал 2018 року;
  • співпраця з обласною фітосанітарною лабораторією відповідно до вимог нормативно-правових актів у сфері насінництва.

Ці питання були предметом розгляду на виробничий нараді, яка відбулася 5 лютого 2018 року за участю начальника Держпродспоживслужби в Луганській області Р.А. Холоденко, керівника Управління фітосанітрної безпеки, головних спеціалістів-державних інспекторів та фахівців у сфері насінництва та розсадництва, представників Державної установи «Луганської обласної фітосанітарної лабораторії».

Учасники наради розглянули проблемні питання та особливості здійснення державного нагляду (контролю) у сфері насінництва та розсадництва, проаналізували недоліки роботи у 2017 році.

У ході наради начальник Держпродспоживслужби в Луганській області Р.А. Холоденко зауважила про необхідність здійснення фото та відеофіксації не тільки при здійсненні заходів державного нагляду (контролю) но і під час надання консультативної допомоги та рекомендацій суб’єктам господарювання у сфері насінництва та розсадництва.

В свою чергу директор обласної фітосанітарної лабораторії В.М. Євдокименко окреслив основні напрямки діяльності лабораторії у сфері насінництва станом на сьогодні.

Учасники наради визначили кроки та напрямок подальшої роботи спеціалістів та фахівців Відділу контролю у сфері насінництва та розсадництва.

{gallery}gallery/65{/gallery}


© 2017 Держпродспоживслужба України в Луганській області. 93403, Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, вул. Пивоварова, 2. Усі права на матеріали, що розміщено на даному сайті, охороняються відповідно до чинного законодавства України. При будь-якому використанні матеріалів сайту, гіперпосилання на www.consumer.gov.ua обов'язкове.