Оперативні новини

18.01.2019

В Марківському та Міловському районах проведена нарада з питань бджільництва

Марківському та в Міловському районах відповідно, на виконання наказу Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області від 03.01.2019 № 6 «Про організацію та проведення нарад з питань бджільництва»

18.01.2019

В великій залі Сватівської районної державної адміністрації було проведено нараду з бджолярами району

На виконання наказу Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області від 03.01.2019 № 6 «Про організацію та проведення нарад з питань бджільництва», з метою запобігання випадків масових отруєнь бджіл при проведенні весняно-польових робіт з використанням агрохімікатів та безпечного застосування засобів захисту рослин

18.01.2019

В Станично-Луганському районі проведена нарада щодо питань з вимог дотримання законодавства у галузі бджільництва

17 січня 2019 року у залі засідань Станично-Луганської РДА відбулася нарада у галузі бджільництва за участі бджолярів району, представників райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, голови спілки бджолярів, представників Держпродспоживслужби району.

18.01.2019

Проведено спільний захід з питань захисту споживачів на ринку м. Сєвєродонецьк

На виконання Плану заходів з реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 983-р

Держпродспоживслужба в Луганській області розглянула особливості проведення державного нагляду у сфері насінництва та розсадництва

Держпродспоживслужба в Луганській області розглянула наступні питання у сфері насінництва та розсадництва:

  • особливості здійснення державного нагляду (контролю) в поточному році;
  • підсумки роботи за 2017 рік;
  • план роботи Відділу контролю у сфері насінництва та розсадництва на 1 квартал 2018 року;
  • співпраця з обласною фітосанітарною лабораторією відповідно до вимог нормативно-правових актів у сфері насінництва.

Ці питання були предметом розгляду на виробничий нараді, яка відбулася 5 лютого 2018 року за участю начальника Держпродспоживслужби в Луганській області Р.А. Холоденко, керівника Управління фітосанітрної безпеки, головних спеціалістів-державних інспекторів та фахівців у сфері насінництва та розсадництва, представників Державної установи «Луганської обласної фітосанітарної лабораторії».

Учасники наради розглянули проблемні питання та особливості здійснення державного нагляду (контролю) у сфері насінництва та розсадництва, проаналізували недоліки роботи у 2017 році.

У ході наради начальник Держпродспоживслужби в Луганській області Р.А. Холоденко зауважила про необхідність здійснення фото та відеофіксації не тільки при здійсненні заходів державного нагляду (контролю) но і під час надання консультативної допомоги та рекомендацій суб’єктам господарювання у сфері насінництва та розсадництва.

В свою чергу директор обласної фітосанітарної лабораторії В.М. Євдокименко окреслив основні напрямки діяльності лабораторії у сфері насінництва станом на сьогодні.

Учасники наради визначили кроки та напрямок подальшої роботи спеціалістів та фахівців Відділу контролю у сфері насінництва та розсадництва.


Головне управління
Держпродспоживслужби
в Луганській області

Ми у Facebook

Електронне звернення

Адреса

93405, Луганська обл.,
м. Сєвєродонецьк,
вул. Пивоварова, 2

Графік роботи

Понеділок-Четвер 8:00-17:00
П'ятниця 8:00-15:45

Контакти

(06452) 6-80-15
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Цілодобова гаряча лінія

044 364 77 80
050 230 04 28

Урядова гаряча лінія

1545