Оперативні новини

20.08.2018

На території Марківського району проведений моніторинг закладів швидкого харчування

Спеціалісти територіального органу Держпродспоживслужби в Марківському районі спільно зі співробітниками Марківського ВП ГУНП в Луганській області провели спільний захід щодо моніторингу закладів громадського харчування на території Марківського району, які здійснюють обіг їжі швидкого приготування.

20.08.2018

Моніторинг закладів швидкого харчування в Новопсковському районі

16.08.2018 року спеціалістами Новопсковського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області разом з представником Новопсковського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Луганській області було здійснено спільні моніторингові перевірки закладів громадського харчування

17.08.2018

Проведено нараду з фахівцями Старобільського району

13 серпня 2018 року при Старобільському районному управлінні Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області керуючись листом № 01-09/309 від 08.08.2018 було проведено навчання з державними ветеринарними інспекторами та офіційними ветеринарними лікарями з питань дотримання чинного законодавства

17.08.2018

Моніторинг закладів швидкого харчування

Старобільським районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області продовжують здійснюватись заходи з моніторингу закладів швидкого харчування та об’єктів торгівлі харчовою продукцією з метою профілактики виникнення гострих кишкових інфекцій та ботулізму.

Держпродспоживслужба в Луганській області розглянула особливості проведення державного нагляду у сфері насінництва та розсадництва

Держпродспоживслужба в Луганській області розглянула наступні питання у сфері насінництва та розсадництва:

  • особливості здійснення державного нагляду (контролю) в поточному році;
  • підсумки роботи за 2017 рік;
  • план роботи Відділу контролю у сфері насінництва та розсадництва на 1 квартал 2018 року;
  • співпраця з обласною фітосанітарною лабораторією відповідно до вимог нормативно-правових актів у сфері насінництва.

Ці питання були предметом розгляду на виробничий нараді, яка відбулася 5 лютого 2018 року за участю начальника Держпродспоживслужби в Луганській області Р.А. Холоденко, керівника Управління фітосанітрної безпеки, головних спеціалістів-державних інспекторів та фахівців у сфері насінництва та розсадництва, представників Державної установи «Луганської обласної фітосанітарної лабораторії».

Учасники наради розглянули проблемні питання та особливості здійснення державного нагляду (контролю) у сфері насінництва та розсадництва, проаналізували недоліки роботи у 2017 році.

У ході наради начальник Держпродспоживслужби в Луганській області Р.А. Холоденко зауважила про необхідність здійснення фото та відеофіксації не тільки при здійсненні заходів державного нагляду (контролю) но і під час надання консультативної допомоги та рекомендацій суб’єктам господарювання у сфері насінництва та розсадництва.

В свою чергу директор обласної фітосанітарної лабораторії В.М. Євдокименко окреслив основні напрямки діяльності лабораторії у сфері насінництва станом на сьогодні.

Учасники наради визначили кроки та напрямок подальшої роботи спеціалістів та фахівців Відділу контролю у сфері насінництва та розсадництва.