Управління

Оперативні новини

16.09.2019

Дослідження споживчого ринку відділом ринкового та метрологічного нагляду управління захисту споживачів у містах Лисичанськ та Сєвєродонецьк

Фахівці відділу ринкового та метрологічного нагляду управління захисту прав споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області відповідно до плану здійснення діяльності з ринкового нагляду на ІІІ квартал 2019 року, 11-13 вересня здійснили дослідження стану споживчого ринку у містах Сєвєродонецьк та Лисичанськ.

12.09.2019

Проведено семінар для виробників реклами

Головне управління Держпродспоживслужби в Луганській області продовжує роботу над виконанням Плану заходів з реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року.

12.09.2019

Проведено тренінг-навчання для фахівців міжрайонних, районних та міських управлінь Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській стосовно процесу проведення заходів державного нагляду (контролю)

11 вересня 2019 року фахівці управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області провели навчання з практичним використанням набутих навиків для фахівців міжрайонних, районних та міських управлінь Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області стосовно процесу проведення заходів державного нагляду (контролю).

11.09.2019

Як запобігти захворюванню на сальмонельоз

Сальмонельоз – гостре інфекційне захворювання, збудником якого є патогенні мікроорганізми - сальмонели. Відомо більше 2200 типів сальмонел, із яких близько 100 – патогенні для людини.

Держпродспоживслужба в Луганській області підбила підсумки роботи за 8 місяців 2019 року

05 вересня 2019 року відбулася робоча нарада з керівниками районних, міжрайонних та міських управлінь Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області, начальниками державних лікарень ветеринарної медицини та директорами державних лабораторій Держпродспоживслужби області під головуванням начальника Головного управління Держпродспоживслужби області Холоденко Р.А. на якій було підбито підсумки роботи за 8 місяців поточного року.

На нараді заслухали виступи начальника управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області, начальника відділу безпечності харчових продуктів.

В цілому роботу Головного управління за 8 місяців 2019 року визнали задовільною.

У рамках робочої наради було розглянуто ряд питань, а саме:

 • виконання плану протиепізоотичних заходів по профілактиці основних заразних хвороб тварин на території Луганської області;
 • стан організації роботи територіальних структурних підрозділів Головного управління в напрямку здійснення державного контролю;
 • ідентифікація тварин та реєстрація тварин в Єдиному державному реєстрі тварин;
 • організація роботи в інформаційній системи Єдиний державний реєстр ветеринарних документів;
 • функціонування системи заготівлі молочної сировини на підконтрольній території у відповідності з вимогами чинного законодавства України.

Начальник Головного управління наголосила, що на сьогодні перед нами стоять наступні важливі завдання:

 • підтримка епізоотичного благополуччя нашої області і країни в цілому;
 • провести на відповідних територіях наради із заготівельниками молока та молокопереробниками, з метою доведення до них вимог сучасного законодавства України у сфері обігу молока і молочних продуктів;
 • дотримання вимог Порядків з ідентифікації ВРХ, свиней, овець та кіз під час видачі ветеринарних документів на переміщення, забій, тощо.

Головне управління
Держпродспоживслужби
в Луганській області

ЦІЛОДОБОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ

044 364 77 80
050 230 04 28

УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ

1545

АДРЕСА

93405, Луганська обл.,
м. Сєвєродонецьк,
вул. Пивоварова, 2

ГРАФІК РОБОТИ

Понеділок-Четвер 8:00-17:00
П'ятниця 8:00-15:45

КОНТАКТИ

(06452) 6-80-15
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ЕЛЕКТРОННЕ ЗВЕРНЕННЯ

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

 • Безпечне молоко це просто
 • Як запобігти поширенню АЧС в приватних домогосподарствах?
 • Як уникнути отруєння бджіл?