Управління

Оперативні новини

27.01.2020

Щодо додержання вимог санітарно-гігієнічних правил і норм при організації харчування в закладах освіти Станично-Луганського району

Станично-Луганське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області на виконання доручення Прем’єр міністра України від 19.12.2019 № 44801/1/1-19 та доручення Голови ДС України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 24.12.2019 пунктів 1.1 та 1.2, для забезпечення якісного та безпечного харчування дітей у закладах освіти у 2020 році продовжує моніторингові обстеження навчальних закладів з питань додержання асортименту страв, примірних двотижневих меню.

27.01.2020

Обережно грип птахів

За офіційними повідомленнями держав, котрі межують з Україною, насамперед Словацької, Угорської республік, а також Польщі та Румунії, в період з 10 по 15 січня 2020 року були зареєстровані випадки захворювання птиці на високопатогенний грип.

27.01.2020

Дітям Луганщини – здорове та якісне харчування

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Луганській області (далі – Головне управління) 24.01.2020 прийнято участь в нараді, присвяченій питанням організації належних умов харчування дітей в закладах освіти, що відбулася з сумісної ініціативи Головного управління та Департаменту освіти і науки на базі Луганської обласної державної адміністрації.

27.01.2020

Нарада з постачальниками харчових продуктів до закладів освіти

На базі Білокуракинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області проведена нарада за участю начальників відділів освіти Білокуракинського району та операторів ринку, які здійснюють постачання харчових продуктів до закладів освіти.

Держпродспоживслужба в Луганській області підбила підсумки роботи за 8 місяців 2019 року

05 вересня 2019 року відбулася робоча нарада з керівниками районних, міжрайонних та міських управлінь Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області, начальниками державних лікарень ветеринарної медицини та директорами державних лабораторій Держпродспоживслужби області під головуванням начальника Головного управління Держпродспоживслужби області Холоденко Р.А. на якій було підбито підсумки роботи за 8 місяців поточного року.

На нараді заслухали виступи начальника управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області, начальника відділу безпечності харчових продуктів.

В цілому роботу Головного управління за 8 місяців 2019 року визнали задовільною.

У рамках робочої наради було розглянуто ряд питань, а саме:

 • виконання плану протиепізоотичних заходів по профілактиці основних заразних хвороб тварин на території Луганської області;
 • стан організації роботи територіальних структурних підрозділів Головного управління в напрямку здійснення державного контролю;
 • ідентифікація тварин та реєстрація тварин в Єдиному державному реєстрі тварин;
 • організація роботи в інформаційній системи Єдиний державний реєстр ветеринарних документів;
 • функціонування системи заготівлі молочної сировини на підконтрольній території у відповідності з вимогами чинного законодавства України.

Начальник Головного управління наголосила, що на сьогодні перед нами стоять наступні важливі завдання:

 • підтримка епізоотичного благополуччя нашої області і країни в цілому;
 • провести на відповідних територіях наради із заготівельниками молока та молокопереробниками, з метою доведення до них вимог сучасного законодавства України у сфері обігу молока і молочних продуктів;
 • дотримання вимог Порядків з ідентифікації ВРХ, свиней, овець та кіз під час видачі ветеринарних документів на переміщення, забій, тощо.

Головне управління
Держпродспоживслужби
в Луганській області

ЦІЛОДОБОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ

044 364 77 80
050 230 04 28

УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ

1545

АДРЕСА

93405, Луганська обл.,
м. Сєвєродонецьк,
вул. Пивоварова, 2

ГРАФІК РОБОТИ

Понеділок-Четвер 8:00-17:00
П'ятниця 8:00-15:45
Обідня перерва 12:00-12:45

КОНТАКТИ

(06452) 6-80-15
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ЕЛЕКТРОННЕ ЗВЕРНЕННЯ

ПОВІДОМИТИ ПРО КОРУПЦІЮ

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

 • Безпечне молоко це просто
 • Як запобігти поширенню АЧС в приватних домогосподарствах?
 • Як уникнути отруєння бджіл?