Управління

Оперативні новини

22.08.2019

Ціни на продовольчі товари споживчого ринку Луганської області станом за липень 2019 року

За даними Державної служби статистики України, а саме моніторингу динаміки цін на соціально значущі товари станом за липень 2019 року на території Луганської області склалася наступна цінова ситуація.

22.08.2019

В м. Сєвєродонецьку відбувся семінар на тему: «Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні»

20.08.2019 року в м. Сєвєродонецьку відбувся семінар на тему: «Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні» за участю операторів потужностей, які провадять діяльність з громадського харчування.

20.08.2019

Головним управлінням проведено тренінг-навчання щодо практичного впровадження «Програми визначення статусу України, як країни з контрольованим ризиком щодо губчастоподібної енцефалопатії великої рогатої худоби»

19.08.2019 року на базі Сватівської районної державної лікарні ветеринарної медицини та при активній участі керівника Сватівського міжрайонного управління Головного управління проведено тренінг-навчання щодо практичного впровадження «Програми визначення статусу України, як країни з контрольованим ризиком щодо губчастоподібної енцефалопатії великої рогатої худоби».

20.08.2019

Проведено семінар з питань захисту споживачів у м. Старобільськ

15 серпня 2019 року спеціалістами управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області за участі заступника голови Старобільської РДА О. Григоренко проведено семінар на тему «Проблемні питання у сфері захисту споживачів та шляхи їх вирішення» в Старобільській районній державній адміністрації.

Держпродспоживслужба в Луганській області підбила підсумки роботи за перше півріччя 2019 року

09 серпня 2019 року відбулася колегія за результатами роботи Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області за перше півріччя 2019 року та окреслено завдання на третій квартал 2019 року під головуванням начальника Ріти Холоденко.

На колегії заслухали виступи керівників структурних підрозділів Держпродспоживслужби в Луганській області щодо підсумків роботи за перше півріччя.

В цілому роботу Головного управління за перше півріччя 2019 року визнати задовільним.

У рамках колегії були надані доручення щодо необхідності покращення діяльності в ряді напрямків, а також окреслені завдання та шляхи вирішення наявних проблем у третьому кварталі поточного року.

Начальник управління наголосила, що на сьогодні перед службою стоять наступні важливі завдання:

  • підготовка навчальних закладів до роботи у новому навчальному році;
  • підтримка епізоотичного благополуччя нашої області і країни в цілому;
  • проведення моніторингу закладів швидкого харчування населення на предмет дотримання вимог законодавства у сфері безпечності та окремих показників якості харчових продуктів;
  • посилення державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду за переміщенням живих тварин, сировини та продукції з них, а саме недопущення видачі супровідних ветеринарних документів на переміщення тварин без їх належної ідентифікації, реєстрації та відповідно оформлених ідентифікаційних документів;
  • посилення ветеринарно-санітарного контролю за реалізацією продукції на агропродовольчих ринках.

Головне управління
Держпродспоживслужби
в Луганській області

Цілодобова гаряча лінія

044 364 77 80
050 230 04 28

Урядова гаряча лінія

1545

Адреса

93405, Луганська обл.,
м. Сєвєродонецьк,
вул. Пивоварова, 2

Графік роботи

Понеділок-Четвер 8:00-17:00
П'ятниця 8:00-15:45

Контакти

(06452) 6-80-15
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Електронне звернення

Ми у Facebook

Держпродспоживслужба