Управління

Оперативні новини

22.08.2019

Ціни на продовольчі товари споживчого ринку Луганської області станом за липень 2019 року

За даними Державної служби статистики України, а саме моніторингу динаміки цін на соціально значущі товари станом за липень 2019 року на території Луганської області склалася наступна цінова ситуація.

22.08.2019

В м. Сєвєродонецьку відбувся семінар на тему: «Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні»

20.08.2019 року в м. Сєвєродонецьку відбувся семінар на тему: «Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні» за участю операторів потужностей, які провадять діяльність з громадського харчування.

20.08.2019

Головним управлінням проведено тренінг-навчання щодо практичного впровадження «Програми визначення статусу України, як країни з контрольованим ризиком щодо губчастоподібної енцефалопатії великої рогатої худоби»

19.08.2019 року на базі Сватівської районної державної лікарні ветеринарної медицини та при активній участі керівника Сватівського міжрайонного управління Головного управління проведено тренінг-навчання щодо практичного впровадження «Програми визначення статусу України, як країни з контрольованим ризиком щодо губчастоподібної енцефалопатії великої рогатої худоби».

20.08.2019

Проведено семінар з питань захисту споживачів у м. Старобільськ

15 серпня 2019 року спеціалістами управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області за участі заступника голови Старобільської РДА О. Григоренко проведено семінар на тему «Проблемні питання у сфері захисту споживачів та шляхи їх вирішення» в Старобільській районній державній адміністрації.

Участь фахівців ПРУГУДПСС в Луганській області у роботі комісії з інвентаризації хімічних засобів

У серпні 2019 року робочою комісією при Попаснянській районній-державній адміністрації проведена інвентаризація місць накопичення заборонених та непридатних до використання в сільському господарстві хімічних засобів захисту рослин.

Комісійно було оглянуто два склади зберігання та використання в сільському господарстві хімічних засобів захисту рослин: один склад знаходиться за адресою м. Сєвєродонецьк, вул. Кирова, 112, власник земельної ділянки, де розташовано склад, ДП «Сєвєродонецьке лісомисливське господарство»; другий знаходиться за адресою с. Олександропілля, відділення колишнього радгоспу «Забойщик» біля комплексу будівель та споруд № 17.

У складі комісії брали участь в.о. голови Попаснянської РДА, начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Попаснянського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області та інші члени комісії. Комісія поставила питання про виділення коштів на утилізацію непридатних пестицидів та агрохімікатів перед управлінням екології та природних ресурсів Луганської облдержадміністрації і надала пропозиції керівництву ДП «Сєвєродонецьке лісомисливське господарство» та керівництву Комишуваської селищної ради щодо приведення складів до задовільного стану відповідно чинного законодавства.


Головне управління
Держпродспоживслужби
в Луганській області

Цілодобова гаряча лінія

044 364 77 80
050 230 04 28

Урядова гаряча лінія

1545

Адреса

93405, Луганська обл.,
м. Сєвєродонецьк,
вул. Пивоварова, 2

Графік роботи

Понеділок-Четвер 8:00-17:00
П'ятниця 8:00-15:45

Контакти

(06452) 6-80-15
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Електронне звернення

Ми у Facebook

Держпродспоживслужба