Управління

Оперативні новини

Профілактика отруєння дикорослими грибами в Марківському та Міловському районах

Протягом вересня-жовтня 2019 р. спеціалісти Марківського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області, з метою запобігання поширення масових отруєнь серед населення Марківського та Міловського районів дикорослими грибами та забезпечення стабільної санітарної та епідемічної ситуації, провели санітарно-просвітницьку роботу серед операторів ринку, які задіяні в роздрібній торгівлі харчовими продуктами.

Ціни на продовольчі товари споживчого ринку Луганської області станом за вересень 2019 року

За даними Державної служби статистики України, а саме моніторингу динаміки цін на соціально значущі товари станом за вересень 2019 року на території Луганської області склалася наступна цінова ситуація.

Зміцнення молокопереробної галузі Луганської області

Головне управління Держпродспоживслужби в Луганський області 17.10.2019 відвідало новозбудований цех молокопереробного підприємства ПСП «Привілля» Троїцького району Луганської області, який планується запуститися в роботу найближчім часом.

Проведення заходів щодо протидії фальсифікації консервів торгової марки «Аквамарин» в Станично-Луганському районі

18.10.2019 р. фахівцями Станично-Луганського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області на виконання доручення Держпродспоживслужби України від 08.10.2019 № 11.2.1-4/2/16066 «Щодо протидії фальсифікації консервів торгової марки «Аквамарин» були проведені моніторингові обходи закладів торгівлі щодо наявності фальсифікованої рибної продукції, а саме консервів ТМ «Аквамарин».

Робота Держпродспоживслужби Луганщини під час реалізації насіння овочевих культур та садивного матеріалу

З метою зменшення обігу неякісного та фальсифікованого насіннєвого матеріалу спеціалістами у сфері насінництва та розсадництва Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області з початку 2019 року проведено роботу спрямовану на попередження та запобігання правопорушень законодавства України у сфері насінництва та розсадництва під час оптової та роздрібної торгівлі насінням овочевих культур та садивним матеріалом.

При проведенні заходів фахівцями здійснено моніторинг стану ринку насінництва та розсадництва на території Луганської області.

У ході моніторингу встановлено, що станом на 01 липня 2019 року із 280 підприємців 125 (44%) здійснювали реалізацію насіннєвого та садивного матеріалу без документів, які б підтверджували якість та походження продукції насінництва та розсадництва, що є порушенням Закону України «Про насіння і садивний матеріал».

Під час заходу суб’єктам господарювання, які здійснювали свою діяльність з порушенням законодавства було надано консультативну допомогу з питань визначення посівних якостей насіннєвого матеріалу в атестованих лабораторіях області.

Протягом I півріччя поточного року державними інспекторами контролю у сфері насінництва та розсадництва проведено 12 позапланових перевірок реалізаторів насіння овочевих культур, щодо дотримання нормативно-правових актів у сфері насінництва та розсадництва під час реалізації насіннєвого матеріалу.

За підсумками позапланових заходів державного нагляду (контролю) інспекторами складено 12 актів перевірок та надано письмові рекомендації з питань дотримання порядку та умов ведення насінництва.

Держпродспоживслужба виражає подяку підприємцям Луганщини за співпрацю та розуміння під час проведення заходів у сфері насінництва та розсадництва.


Головне управління
Держпродспоживслужби
в Луганській області

ЦІЛОДОБОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ

044 364 77 80
050 230 04 28

УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ

1545

АДРЕСА

93405, Луганська обл.,
м. Сєвєродонецьк,
вул. Пивоварова, 2

ГРАФІК РОБОТИ

Понеділок-Четвер 8:00-17:00
П'ятниця 8:00-15:45
Обідня перерва 12:00-12:45

КОНТАКТИ

(06452) 6-80-15
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ЕЛЕКТРОННЕ ЗВЕРНЕННЯ

ПОВІДОМИТИ ПРО КОРУПЦІЮ

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

  • Безпечне молоко це просто
  • Як запобігти поширенню АЧС в приватних домогосподарствах?
  • Як уникнути отруєння бджіл?