Управління

Оперативні новини

15.07.2019

Проведення моніторингового візиту у ТОВ «Новопсковський санаторій «Перлина»

11.07.2019 року спеціалістами Новопсковського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області проведено моніторинговий візит на базі ТОВ «Новопсковський санаторій «Перлина».

13.07.2019

Увага - сарана!

Головне управління Держпродспоживслужби в Луганській області повідомляє що на території Валуйської селищної ради Станично-Луганського району було виявлено масовий розвиток небезпечного шкідника – сарани.

10.07.2019

В Марківському районі триває оздоровча кампанія 2019 р.

Спеціалісти Марківського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області з метою забезпечення безпечного літнього відпочинку та оздоровлення дітей, здійснення заходів, спрямованих на збереження і зміцнення здоров’я дітей, попередження спалахів гострих інфекційних хвороб і харчових отруєнь та дотримання вимог санітарних правил та норм, провели чергове санітарно – гігієнічне навчання персоналу дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Лісова Галявина».

04.07.2019

Ботулізм та його профілактика

В Україні за 5 місяців поточного року відмічається погіршення санітарно-епідемічної ситуації щодо захворюваності на ботулізм.

Робота Держпродспоживслужби Луганщини під час реалізації насіння овочевих культур та садивного матеріалу

З метою зменшення обігу неякісного та фальсифікованого насіннєвого матеріалу спеціалістами у сфері насінництва та розсадництва Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області з початку 2019 року проведено роботу спрямовану на попередження та запобігання правопорушень законодавства України у сфері насінництва та розсадництва під час оптової та роздрібної торгівлі насінням овочевих культур та садивним матеріалом.

При проведенні заходів фахівцями здійснено моніторинг стану ринку насінництва та розсадництва на території Луганської області.

У ході моніторингу встановлено, що станом на 01 липня 2019 року із 280 підприємців 125 (44%) здійснювали реалізацію насіннєвого та садивного матеріалу без документів, які б підтверджували якість та походження продукції насінництва та розсадництва, що є порушенням Закону України «Про насіння і садивний матеріал».

Під час заходу суб’єктам господарювання, які здійснювали свою діяльність з порушенням законодавства було надано консультативну допомогу з питань визначення посівних якостей насіннєвого матеріалу в атестованих лабораторіях області.

Протягом I півріччя поточного року державними інспекторами контролю у сфері насінництва та розсадництва проведено 12 позапланових перевірок реалізаторів насіння овочевих культур, щодо дотримання нормативно-правових актів у сфері насінництва та розсадництва під час реалізації насіннєвого матеріалу.

За підсумками позапланових заходів державного нагляду (контролю) інспекторами складено 12 актів перевірок та надано письмові рекомендації з питань дотримання порядку та умов ведення насінництва.

Держпродспоживслужба виражає подяку підприємцям Луганщини за співпрацю та розуміння під час проведення заходів у сфері насінництва та розсадництва.


Головне управління
Держпродспоживслужби
в Луганській області

Адреса

93405, Луганська обл.,
м. Сєвєродонецьк,
вул. Пивоварова, 2

Графік роботи

Понеділок-Четвер 8:00-17:00
П'ятниця 8:00-15:45

Контакти

(06452) 6-80-15
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Електронне звернення

Ми у Facebook

Держпродспоживслужба

Цілодобова гаряча лінія

044 364 77 80
050 230 04 28

Урядова гаряча лінія

1545