Управління

Оперативні новини

15.07.2019

Проведення моніторингового візиту у ТОВ «Новопсковський санаторій «Перлина»

11.07.2019 року спеціалістами Новопсковського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області проведено моніторинговий візит на базі ТОВ «Новопсковський санаторій «Перлина».

13.07.2019

Увага - сарана!

Головне управління Держпродспоживслужби в Луганській області повідомляє що на території Валуйської селищної ради Станично-Луганського району було виявлено масовий розвиток небезпечного шкідника – сарани.

10.07.2019

В Марківському районі триває оздоровча кампанія 2019 р.

Спеціалісти Марківського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області з метою забезпечення безпечного літнього відпочинку та оздоровлення дітей, здійснення заходів, спрямованих на збереження і зміцнення здоров’я дітей, попередження спалахів гострих інфекційних хвороб і харчових отруєнь та дотримання вимог санітарних правил та норм, провели чергове санітарно – гігієнічне навчання персоналу дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Лісова Галявина».

04.07.2019

Ботулізм та його профілактика

В Україні за 5 місяців поточного року відмічається погіршення санітарно-епідемічної ситуації щодо захворюваності на ботулізм.

Семінар з метрології

26 червня 2019 року фахівцями відділу ринкового та метрологічного нагляду управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області був проведений виїзний семінар з метрології на базі ДП «Кремінський ринок» Луганської облспоживспілки.

У проведенні семінару взяли участь спеціалісти відділу ринкового та метрологічного нагляду управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області, співробітники адміністрації ринку, особи відповідальні за експлуатацію ваговимірювальної техніки, а також суб’єкти господарювання, які здійснюють свою діяльність на ринках та використовують засоби вимірювальної техніки при проведенні торгово-комерційних операцій.

Фахівці Головного управління роз’яснили присутнім норми та вимоги Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність», вимоги технічних регламентів та інших нормативно-правових актів до ваговимірювальної техніки, зокрема торгівельних ваг.

Особливу увагу було приділено переліку категорій засобів вимірювальної техніки що підлягають періодичній повірці та дотримання встановлених законодавством термінів періодичності повірки.

Спеціалісти відділу ринкового та метрологічного нагляду відповіли на численні запитання учасників, які виникли під час проведення семінару.


Головне управління
Держпродспоживслужби
в Луганській області

Адреса

93405, Луганська обл.,
м. Сєвєродонецьк,
вул. Пивоварова, 2

Графік роботи

Понеділок-Четвер 8:00-17:00
П'ятниця 8:00-15:45

Контакти

(06452) 6-80-15
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Електронне звернення

Ми у Facebook

Держпродспоживслужба

Цілодобова гаряча лінія

044 364 77 80
050 230 04 28

Урядова гаряча лінія

1545