Управління

Оперативні новини

24.05.2019

Щодо фальсифікованого молока згущеного

Спеціалістами Старобільського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області були проведені моніторингові обходи магазинів, торгівельних мереж та торгівельних точок з метою виявлення фальсифікованих молочних продуктів, а саме молока згущеного.

24.05.2019

Проект USAID «Економічна підтримка Східної України»

22-23 травня 2019 року в м. Сєвєродонецьк за участю представників Держпродспоживслужби в Луганській області, представників громадських об’єднань бджолярів регіону пройшов тренінг на тему «Хвороби бджіл: профілактика, діагностика та лікування».

23.05.2019

Ціни на продовольчі товари споживчого ринку Луганської області станом на квітень 2019 року

За даними Державної служби статистики України, а саме моніторингу динаміки цін на соціально значущі товари станом на квітень 2019 року на території Луганської області склалася наступна цінова ситуація.

23.05.2019

Виконання Дорожньої карти з реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів триває

16 травня 2019 року фахівці управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області спільно з працівниками управління економіки Лисичанської міської ради провели семінар для суб’єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність у торгівельному центрі «Лимон» у м. Лисичанськ. Захід організовано з метою виконання Дорожньої карти з реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року.

Управлінням захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області проведено робочу нараду з фахівцями Кремінської райдержадміністрації

З метою забезпечення виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 983-р «Про затвердження плану заходів з реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року» спеціалістами управління захисту споживачів 7 травня 2019 року проведено робочу нараду з відповідальними особами Кремінської райдержадміністрації.

Під час наради обговорювались питання щодо роботи консультаційно-інформаційної служби «гаряча лінія», взаємодії між управлінням захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області та відповідальними особами, які здійснюють захист прав споживачів у м. Кремінна, щодо налагодження ефективної практичної допомоги населенню у сфері захисту прав споживачів при порушенні їх прав.

Спеціалістами управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області підготовлені та надані для використання в роботі інформаційно-методичні матеріали щодо захисту прав споживачів та реклами.

Проведення таких нарад сприяє координації діяльності органів виконавчої влади та місцевих держадміністрацій щодо захисту прав споживачів на місцях.


Головне управління
Держпродспоживслужби
в Луганській області

Адреса

93405, Луганська обл.,
м. Сєвєродонецьк,
вул. Пивоварова, 2

Графік роботи

Понеділок-Четвер 8:00-17:00
П'ятниця 8:00-15:45

Контакти

(06452) 6-80-15
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Електронне звернення

Ми у Facebook

Держпродспоживслужба

Цілодобова гаряча лінія

044 364 77 80
050 230 04 28

Урядова гаряча лінія

1545