Управління

Оперативні новини

22.08.2019

Ціни на продовольчі товари споживчого ринку Луганської області станом за липень 2019 року

За даними Державної служби статистики України, а саме моніторингу динаміки цін на соціально значущі товари станом за липень 2019 року на території Луганської області склалася наступна цінова ситуація.

22.08.2019

В м. Сєвєродонецьку відбувся семінар на тему: «Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні»

20.08.2019 року в м. Сєвєродонецьку відбувся семінар на тему: «Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні» за участю операторів потужностей, які провадять діяльність з громадського харчування.

20.08.2019

Головним управлінням проведено тренінг-навчання щодо практичного впровадження «Програми визначення статусу України, як країни з контрольованим ризиком щодо губчастоподібної енцефалопатії великої рогатої худоби»

19.08.2019 року на базі Сватівської районної державної лікарні ветеринарної медицини та при активній участі керівника Сватівського міжрайонного управління Головного управління проведено тренінг-навчання щодо практичного впровадження «Програми визначення статусу України, як країни з контрольованим ризиком щодо губчастоподібної енцефалопатії великої рогатої худоби».

20.08.2019

Проведено семінар з питань захисту споживачів у м. Старобільськ

15 серпня 2019 року спеціалістами управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області за участі заступника голови Старобільської РДА О. Григоренко проведено семінар на тему «Проблемні питання у сфері захисту споживачів та шляхи їх вирішення» в Старобільській районній державній адміністрації.

Держпродспоживслужба Луганщини продовжує роботу під час реалізації продукції насінництва овочевих культур та садивного матеріалу

З метою запобігання обігу неякісного насіннєвого матеріалу овочевих культур та продукції розсадництва, Головне управління Держпродспоживслужби в Луганській області продовжує роботу спрямовану на попередження та запобігання правопорушень у сфері насінництва та розсадництва під час оптової та роздрібної торгівлі насінням овочевих культур і садивним матеріалом.

Під час проведення заходів спеціалістами служби здійснено моніторинг стану ринку насінництва та розсадництва на території Луганської області.

У ході моніторингу встановлено, що станом на 06.05.2019 з 163 суб’єктів господарювання 84 (52%) здійснювали реалізацію продукції насінництва та розсадництва без документів, які б підтверджували якість та походження посівного та посадочного матеріалу, що є порушенням Закону України «Про насіння і садивний матеріал».

Станом на сьогодні державними інспекторами у сфері насінництва та розсадництва здійснено 6 позапланових перевірок суб’єктів господарювання – реалізаторів продукції насінництва та розсадництва.

За підсумками проведених перевірок та здійснених заходів фахівцями Держпродспоживслужби області складено акти перевірок та надано рекомендації, щодо усунення правопорушень порядку та умов ведення насінництва та розсадництва відповідно до вимог чинного законодавства України.


Головне управління
Держпродспоживслужби
в Луганській області

Цілодобова гаряча лінія

044 364 77 80
050 230 04 28

Урядова гаряча лінія

1545

Адреса

93405, Луганська обл.,
м. Сєвєродонецьк,
вул. Пивоварова, 2

Графік роботи

Понеділок-Четвер 8:00-17:00
П'ятниця 8:00-15:45

Контакти

(06452) 6-80-15
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Електронне звернення

Ми у Facebook

Держпродспоживслужба