Управління

Оперативні новини

Профілактика отруєння дикорослими грибами в Марківському та Міловському районах

Протягом вересня-жовтня 2019 р. спеціалісти Марківського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області, з метою запобігання поширення масових отруєнь серед населення Марківського та Міловського районів дикорослими грибами та забезпечення стабільної санітарної та епідемічної ситуації, провели санітарно-просвітницьку роботу серед операторів ринку, які задіяні в роздрібній торгівлі харчовими продуктами.

Ціни на продовольчі товари споживчого ринку Луганської області станом за вересень 2019 року

За даними Державної служби статистики України, а саме моніторингу динаміки цін на соціально значущі товари станом за вересень 2019 року на території Луганської області склалася наступна цінова ситуація.

Зміцнення молокопереробної галузі Луганської області

Головне управління Держпродспоживслужби в Луганський області 17.10.2019 відвідало новозбудований цех молокопереробного підприємства ПСП «Привілля» Троїцького району Луганської області, який планується запуститися в роботу найближчім часом.

Проведення заходів щодо протидії фальсифікації консервів торгової марки «Аквамарин» в Станично-Луганському районі

18.10.2019 р. фахівцями Станично-Луганського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області на виконання доручення Держпродспоживслужби України від 08.10.2019 № 11.2.1-4/2/16066 «Щодо протидії фальсифікації консервів торгової марки «Аквамарин» були проведені моніторингові обходи закладів торгівлі щодо наявності фальсифікованої рибної продукції, а саме консервів ТМ «Аквамарин».

Держпродспоживслужба Луганщини продовжує роботу під час реалізації продукції насінництва овочевих культур та садивного матеріалу

З метою запобігання обігу неякісного насіннєвого матеріалу овочевих культур та продукції розсадництва, Головне управління Держпродспоживслужби в Луганській області продовжує роботу спрямовану на попередження та запобігання правопорушень у сфері насінництва та розсадництва під час оптової та роздрібної торгівлі насінням овочевих культур і садивним матеріалом.

Під час проведення заходів спеціалістами служби здійснено моніторинг стану ринку насінництва та розсадництва на території Луганської області.

У ході моніторингу встановлено, що станом на 06.05.2019 з 163 суб’єктів господарювання 84 (52%) здійснювали реалізацію продукції насінництва та розсадництва без документів, які б підтверджували якість та походження посівного та посадочного матеріалу, що є порушенням Закону України «Про насіння і садивний матеріал».

Станом на сьогодні державними інспекторами у сфері насінництва та розсадництва здійснено 6 позапланових перевірок суб’єктів господарювання – реалізаторів продукції насінництва та розсадництва.

За підсумками проведених перевірок та здійснених заходів фахівцями Держпродспоживслужби області складено акти перевірок та надано рекомендації, щодо усунення правопорушень порядку та умов ведення насінництва та розсадництва відповідно до вимог чинного законодавства України.


Головне управління
Держпродспоживслужби
в Луганській області

ЦІЛОДОБОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ

044 364 77 80
050 230 04 28

УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ

1545

АДРЕСА

93405, Луганська обл.,
м. Сєвєродонецьк,
вул. Пивоварова, 2

ГРАФІК РОБОТИ

Понеділок-Четвер 8:00-17:00
П'ятниця 8:00-15:45
Обідня перерва 12:00-12:45

КОНТАКТИ

(06452) 6-80-15
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ЕЛЕКТРОННЕ ЗВЕРНЕННЯ

ПОВІДОМИТИ ПРО КОРУПЦІЮ

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

  • Безпечне молоко це просто
  • Як запобігти поширенню АЧС в приватних домогосподарствах?
  • Як уникнути отруєння бджіл?