Управління

Оперативні новини

24.05.2019

Щодо фальсифікованого молока згущеного

Спеціалістами Старобільського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області були проведені моніторингові обходи магазинів, торгівельних мереж та торгівельних точок з метою виявлення фальсифікованих молочних продуктів, а саме молока згущеного.

24.05.2019

Проект USAID «Економічна підтримка Східної України»

22-23 травня 2019 року в м. Сєвєродонецьк за участю представників Держпродспоживслужби в Луганській області, представників громадських об’єднань бджолярів регіону пройшов тренінг на тему «Хвороби бджіл: профілактика, діагностика та лікування».

23.05.2019

Ціни на продовольчі товари споживчого ринку Луганської області станом на квітень 2019 року

За даними Державної служби статистики України, а саме моніторингу динаміки цін на соціально значущі товари станом на квітень 2019 року на території Луганської області склалася наступна цінова ситуація.

23.05.2019

Виконання Дорожньої карти з реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів триває

16 травня 2019 року фахівці управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області спільно з працівниками управління економіки Лисичанської міської ради провели семінар для суб’єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність у торгівельному центрі «Лимон» у м. Лисичанськ. Захід організовано з метою виконання Дорожньої карти з реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року.

Держпродспоживслужба Луганщини продовжує роботу під час реалізації продукції насінництва овочевих культур та садивного матеріалу

З метою запобігання обігу неякісного насіннєвого матеріалу овочевих культур та продукції розсадництва, Головне управління Держпродспоживслужби в Луганській області продовжує роботу спрямовану на попередження та запобігання правопорушень у сфері насінництва та розсадництва під час оптової та роздрібної торгівлі насінням овочевих культур і садивним матеріалом.

Під час проведення заходів спеціалістами служби здійснено моніторинг стану ринку насінництва та розсадництва на території Луганської області.

У ході моніторингу встановлено, що станом на 06.05.2019 з 163 суб’єктів господарювання 84 (52%) здійснювали реалізацію продукції насінництва та розсадництва без документів, які б підтверджували якість та походження посівного та посадочного матеріалу, що є порушенням Закону України «Про насіння і садивний матеріал».

Станом на сьогодні державними інспекторами у сфері насінництва та розсадництва здійснено 6 позапланових перевірок суб’єктів господарювання – реалізаторів продукції насінництва та розсадництва.

За підсумками проведених перевірок та здійснених заходів фахівцями Держпродспоживслужби області складено акти перевірок та надано рекомендації, щодо усунення правопорушень порядку та умов ведення насінництва та розсадництва відповідно до вимог чинного законодавства України.


Головне управління
Держпродспоживслужби
в Луганській області

Адреса

93405, Луганська обл.,
м. Сєвєродонецьк,
вул. Пивоварова, 2

Графік роботи

Понеділок-Четвер 8:00-17:00
П'ятниця 8:00-15:45

Контакти

(06452) 6-80-15
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Електронне звернення

Ми у Facebook

Держпродспоживслужба

Цілодобова гаряча лінія

044 364 77 80
050 230 04 28

Урядова гаряча лінія

1545