Управління

Оперативні новини

18.04.2019

Ціни на продовольчі товари споживчого ринку Луганської області станом на березень 2019 року

За даними Державної служби статистики України на території Луганської області склалася наступна цінова ситуація на соціально значущі товари станом на березень 2019 року.

18.04.2019

В Лисичанську проведено засідання ДНПК

18 квітня в Лисичанську проведено засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Лисичанській міській раді по питанням проведення заходів по профілактиці сказу.

18.04.2019

Участь фахівців ПРУГУ Держпродспоживслужби в Луганській області в комісії ТЕБ і НС при Попаснянській РДА

12 квітня 2019 року під головуванням керівника Попаснянської районної державної адміністрації, за участю фахівців Попаснянського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області, було проведено екстрене засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

18.04.2019

У Станично-Луганському районі проведена нарада щодо підтримки аграрного сектору Луганської області у 2019 році

17.04.2019 у приміщенні Станично-Луганської райдержадміністрації відбулась кустова нарада щодо діючих програм державної підтримки аграрного сектору у 2019 році.

Значення води в житті людини та критерії оцінки її якості

Вода ‒ є одним з найважливіших елементів зовнішнього середовища. Вона має велике значення для задоволення фізіологічних, санітарно-гігієнічних та господарських потреб людини.

Особливо великі вимоги ставлять до питної води. Згідно з державним стандартом питна вода має відповідати таким гігієнічним вимогам:

  • бути безпечною в епідемічному відношенні ‒ не містити патогенних збудників, яєць та личинок гельмінтів, а також збудників протозойних хвороб;
  • мати нешкідливий хімічний склад ‒ не містити токсичних, радіоактивних речовин та залишків солей, здатних негативно впливати на здоров’я людей;
  • мати цілющі органолептичні властивості ‒ мати температуру, що освіжає, бути прозорою, не мати кольору, запаху та стороннього присмаку.

Для оцінки якості води щодо епідеміологічних вимог в санітарній практиці широко використовують бактеріологічні показники забруднення води ‒ ступінь загальної бактеріальної забрудненості води та наявність у ній кишкової палички.

Органолептичні властивості води характеризуються:

1) запахом, смаком, забарвленістю, прозорістю, каламутністю;

2) вмістом хімічних речовин, що впливають на органолептичні якості води.

Основними джерелами водопостачання є підземні води та відкриті водойми. Після відповідної обробки можна також пити дощову, снігову та морську воду.

Підземні води утворюються внаслідок фільтрування води через ґрунт і накопичення її у водопроникливих породах (пісок, гравій, вапняк), нижче яких розміщуються водотривкі породи (глина, граніт). Підземні води, що знаходяться на першому водоносному горизонті від поверхні землі, називаються ґрунтовими, їх глибина коливається від 1-2 до декількох десятків метрів. Звичайно ґрунтові води, з глибини 5-6 м і більше не містять у собі патогенних мікроорганізмів. Але за деяких обставин виникає реальна загроза бактеріального забруднення ґрунтових вод. Якщо підземні води знаходяться між двома водотривкими шарами ‒ їх називають міжшаровими. При бурінні свердловини у міжпластовому горизонті, що має ухил, вода може підніматися. Це так звані напірні, або артезіанські води. Міжпластові води можуть виходити на поверхню як джерело. Артезіанська вода ‒ найкраща для пиття. Однак і вона потребує постійного санітарного нагляду, оскільки існує вірогідність її забруднення збудниками інфекцій (і, у першу чергу, кишкових), а також різними хімічними речовинами внаслідок випуску стічних вод промисловими підприємствами. Таке забруднення може статися внаслідок притоку зараженої води з шарів, що лежать вище, з тріщин у водотривких породах, через занедбаність шахти, негерметичність обладнання гирла свердловини, при затопленні її паводковими водами. Після артезіанської та джерельної вод за якістю стоїть ґрунтова вода. Для її використання будують шахтні криниці та трубчасті колодязі.

При будівництві криниць та колодязів необхідно ураховувати відстані не менш 20 метрів до вбиралень. вигрібних ям, споруд та мереж каналізації. Підводна та надземна частина колодязів та каптажів джерел має бути обов’язково обладнана. Власники бюветів, колодязів та каптажів джерел зобов’язані щорічно проводити дезінфекцію цих споруд, їх поточний ремонт, чищення та дезінфекцію.

Ні в якому разі не можна споживати для господарсько-питних цілей воду із несанкціонованих джерел, де відсутній власник і не проводиться лабораторний контроль за якістю питної води.

Враховуючи ту обставину, що якість споживаної питної води є значним фактором, що впливає на організм людини, важливо зробити все можливе, щоб у процесі забезпечення населення питною водою гарантувати надійний захист здоров’я дітей та дорослих громадян.


Головне управління
Держпродспоживслужби
в Луганській області

Ми у Facebook

Електронне звернення

Адреса

93405, Луганська обл.,
м. Сєвєродонецьк,
вул. Пивоварова, 2

Графік роботи

Понеділок-Четвер 8:00-17:00
П'ятниця 8:00-15:45

Контакти

(06452) 6-80-15
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Держпродспоживслужба

Цілодобова гаряча лінія

044 364 77 80
050 230 04 28

Урядова гаряча лінія

1545