Управління

Оперативні новини

24.06.2019

Ціни на продовольчі товари споживчого ринку Луганської області станом за травень 2019 року

За даними Державної служби статистики України, а саме моніторингу динаміки цін на соціально значущі товари станом за травень 2019 року на території Луганської області склалася наступна цінова ситуація.

24.06.2019

Спільний захід з питань захисту прав споживачів на Центральному ринку м. Сєвєродонецьк

Фахівцями управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області спільно з представниками відділу торгівлі та захисту прав споживачів Сєвєродонецької міської ради проведено захід щодо роз’яснення положень законодавства України у сфері торгівельного обслуговування на ринку споживчих товарів на території ДП Центральний ринок м. Сєвєродонецька.

24.06.2019

Заходи з питань захисту прав споживачів тривають

Спеціалістами управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області продовжено роботу з проведення консультацій в торгівельних центрах Луганської області з питань захисту прав споживачів, зокрема, 19 червня 2019 року відбувся захід в ТЦ «Гранд» у м. Сєвєродонецьку.

24.06.2019

Профілактика ботулізму в Новопсковському районі

Фахівцями відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Новопсковського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області проведені моніторингові візити магазинів, торгівельних мереж, торгівельних точок та агропродовольчого ринку ТОВ «Троянда» в зв’язку з ускладненням санітарно-епідемічної ситуації щодо захворювання на ботулізм.

Продовження моніторингу у дошкільних навчальних закладах та закладах освіти Попаснянського району

Згідно наказів Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області від 05.02.2019 № 113 та від 19.02.2019 № 166, на виконання законів України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Про захист населення від інфекційних хвороб», «Про питну воду та питне водопостачання», з метою виявлення і запобігання порушенням вимог санітарного законодавства та забезпечення збереження та зміцнення здоров’я дітей, у тому числі щодо дотримання умов перебування, виховання, навчання, медичного обслуговування дітей і дотримання температурного режиму в опалювальний сезон в дошкільних навчальних закладах і закладах освіти, фахівцями відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Попаснянського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області продовжується моніторинг навчальних закладів розташованих на території Попаснянського району на предмет виконання чинних санітарних правил і норм щодо дотримання умов перебування, виховання, навчання і медичного обслуговування дітей та температурного режиму в опалювальний період 2018-2019 років.

За матеріалами моніторингу складено відповідні інформаційні довідки, інформаційні листи на керівників закладів освіти та направлений лист з недоліками на голову Попаснянської райдержадміністрації ‒ керівнику районної військово-цивільної адміністрації.


Головне управління
Держпродспоживслужби
в Луганській області

Адреса

93405, Луганська обл.,
м. Сєвєродонецьк,
вул. Пивоварова, 2

Графік роботи

Понеділок-Четвер 8:00-17:00
П'ятниця 8:00-15:45

Контакти

(06452) 6-80-15
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Електронне звернення

Ми у Facebook

Держпродспоживслужба

Цілодобова гаряча лінія

044 364 77 80
050 230 04 28

Урядова гаряча лінія

1545