Управління

Оперативні новини

24.06.2019

Ціни на продовольчі товари споживчого ринку Луганської області станом за травень 2019 року

За даними Державної служби статистики України, а саме моніторингу динаміки цін на соціально значущі товари станом за травень 2019 року на території Луганської області склалася наступна цінова ситуація.

24.06.2019

Спільний захід з питань захисту прав споживачів на Центральному ринку м. Сєвєродонецьк

Фахівцями управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області спільно з представниками відділу торгівлі та захисту прав споживачів Сєвєродонецької міської ради проведено захід щодо роз’яснення положень законодавства України у сфері торгівельного обслуговування на ринку споживчих товарів на території ДП Центральний ринок м. Сєвєродонецька.

24.06.2019

Заходи з питань захисту прав споживачів тривають

Спеціалістами управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області продовжено роботу з проведення консультацій в торгівельних центрах Луганської області з питань захисту прав споживачів, зокрема, 19 червня 2019 року відбувся захід в ТЦ «Гранд» у м. Сєвєродонецьку.

24.06.2019

Профілактика ботулізму в Новопсковському районі

Фахівцями відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Новопсковського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області проведені моніторингові візити магазинів, торгівельних мереж, торгівельних точок та агропродовольчого ринку ТОВ «Троянда» в зв’язку з ускладненням санітарно-епідемічної ситуації щодо захворювання на ботулізм.

Робота Держпродспоживслужби під час заготівлі насіння ярих культур під урожай 2019 року

Одним із пріоритетних напрямків роботи Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області в сфері насінництва та розсадництва, є зменшення обігу не якісного та фальсифікованого насіннєвого матеріалу.

Саме ці завдання було поставлено перед спеціалістами у сфері насінництва та розсадництва під час проведення роботи з надання консультацій та рекомендацій сільгоспвиробникам області у ході заготівлі насіння ярих зернових, зернобобових, круп’яних та технічних культур під урожай 2019 року.

У ході проведення заходів встановлено, що станом на 08.04.2019 фахівцями служби проведено роз’яснювальну роботу із 176 суб’єктами господарювання агропромислового комплексу.

Під час роз’яснювальної роботи з представниками сільськогосподарських підприємств області, обговорювались питання щодо придбання якісного насіннєвого матеріалу зі справжніми документами, які підтверджують якість та походження продукції насінництва, здійснення внутрішньогосподарського контролю за придбаним насінням, тому що якісне насіння дешевим не буває та є запорукою якісного урожаю сільськогосподарських культур.

Станом на сьогодні державні інспектори служби продовжують роз’яснювальну роботу з питань у сфері насінництва та розсадництва.


Головне управління
Держпродспоживслужби
в Луганській області

Адреса

93405, Луганська обл.,
м. Сєвєродонецьк,
вул. Пивоварова, 2

Графік роботи

Понеділок-Четвер 8:00-17:00
П'ятниця 8:00-15:45

Контакти

(06452) 6-80-15
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Електронне звернення

Ми у Facebook

Держпродспоживслужба

Цілодобова гаряча лінія

044 364 77 80
050 230 04 28

Урядова гаряча лінія

1545