Управління

Оперативні новини

21.03.2019

Про навчання працівників сільськогосподарських господарств

20.03.2019 року у залі засідань Новоайдарської районної адміністрації проведено навчання працівників агропромислового комплексу, діяльність яких пов’язана з організацією та безпосереднім виконанням робіт по транспортуванню, зберіганню та застосуванню пестицидів і агрохімікатів.

21.03.2019

Семінари з метрології

20 березня 2019 року фахівцями відділу ринкового та метрологічного нагляду управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області був проведений виїзний семінар з метрології на базі ДП «Рубіжанський ринок» Луганської облспоживспілки.

21.03.2019

Проведено заходи з питань захисту прав споживачів у м. Сєвєродонецьку

На виконання Дорожньої карти щодо виконання Плану заходів з реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 983-р, управлінням захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області складено план заходів з надання правової та консультаційної допомоги споживачам та суб’єктам господарювання на ринках та в торгівельній мережі міст Луганської області.

21.03.2019

Проведення у Новопсковському районі наради з питань бджільництва

19.03.2019 р. в приміщенні районного АПК Новопсковської РДА відбулася нарада за участі спеціалістів Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області

Відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Всесвітнього дня захисту прав споживачів

14 березня 2019 року в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Луганській області відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Всесвітнього дня захисту прав споживачів.

Серед запрошених були керівники відділів захисту прав споживачів органів місцевого самоврядування Луганської області, представники громадськості, суб’єкти господарювання, керівники торгівельних підприємств.

На заходах були присутні також представники ЗМІ.

З вітальним словом до учасників заходу звернулись начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області Р. Холоденко, заступник начальника Головного управління В. Єсипов, начальник управління захисту споживачів Л. Бутріменко.

З нагоди свята за вагомий особистий внесок у забезпеченні реалізації державної політики у сфері захисту прав споживачів були відзначені грамотами працівники органів місцевого самоврядування Луганської області, суб’єкти господарювання, керівники підприємств.

Головне управління вітає усіх споживачів зі святом та бажає високого рівня обслуговування, цікавих пропозицій, вдалих покупок та приємного настрою! Нехай у Ваших оселях завжди панує мир, злагода та родинний затишок!


Головне управління
Держпродспоживслужби
в Луганській області

Ми у Facebook

Електронне звернення

Адреса

93405, Луганська обл.,
м. Сєвєродонецьк,
вул. Пивоварова, 2

Графік роботи

Понеділок-Четвер 8:00-17:00
П'ятниця 8:00-15:45

Контакти

(06452) 6-80-15
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Держпродспоживслужба

Цілодобова гаряча лінія

044 364 77 80
050 230 04 28

Урядова гаряча лінія

1545