Управління

Оперативні новини

24.05.2019

Щодо фальсифікованого молока згущеного

Спеціалістами Старобільського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області були проведені моніторингові обходи магазинів, торгівельних мереж та торгівельних точок з метою виявлення фальсифікованих молочних продуктів, а саме молока згущеного.

24.05.2019

Проект USAID «Економічна підтримка Східної України»

22-23 травня 2019 року в м. Сєвєродонецьк за участю представників Держпродспоживслужби в Луганській області, представників громадських об’єднань бджолярів регіону пройшов тренінг на тему «Хвороби бджіл: профілактика, діагностика та лікування».

23.05.2019

Ціни на продовольчі товари споживчого ринку Луганської області станом на квітень 2019 року

За даними Державної служби статистики України, а саме моніторингу динаміки цін на соціально значущі товари станом на квітень 2019 року на території Луганської області склалася наступна цінова ситуація.

23.05.2019

Виконання Дорожньої карти з реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів триває

16 травня 2019 року фахівці управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області спільно з працівниками управління економіки Лисичанської міської ради провели семінар для суб’єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність у торгівельному центрі «Лимон» у м. Лисичанськ. Захід організовано з метою виконання Дорожньої карти з реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року.

Відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Всесвітнього дня захисту прав споживачів

14 березня 2019 року в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Луганській області відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Всесвітнього дня захисту прав споживачів.

Серед запрошених були керівники відділів захисту прав споживачів органів місцевого самоврядування Луганської області, представники громадськості, суб’єкти господарювання, керівники торгівельних підприємств.

На заходах були присутні також представники ЗМІ.

З вітальним словом до учасників заходу звернулись начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області Р. Холоденко, заступник начальника Головного управління В. Єсипов, начальник управління захисту споживачів Л. Бутріменко.

З нагоди свята за вагомий особистий внесок у забезпеченні реалізації державної політики у сфері захисту прав споживачів були відзначені грамотами працівники органів місцевого самоврядування Луганської області, суб’єкти господарювання, керівники підприємств.

Головне управління вітає усіх споживачів зі святом та бажає високого рівня обслуговування, цікавих пропозицій, вдалих покупок та приємного настрою! Нехай у Ваших оселях завжди панує мир, злагода та родинний затишок!


Головне управління
Держпродспоживслужби
в Луганській області

Адреса

93405, Луганська обл.,
м. Сєвєродонецьк,
вул. Пивоварова, 2

Графік роботи

Понеділок-Четвер 8:00-17:00
П'ятниця 8:00-15:45

Контакти

(06452) 6-80-15
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Електронне звернення

Ми у Facebook

Держпродспоживслужба

Цілодобова гаряча лінія

044 364 77 80
050 230 04 28

Урядова гаряча лінія

1545