Управління

Оперативні новини

24.05.2019

Щодо фальсифікованого молока згущеного

Спеціалістами Старобільського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області були проведені моніторингові обходи магазинів, торгівельних мереж та торгівельних точок з метою виявлення фальсифікованих молочних продуктів, а саме молока згущеного.

24.05.2019

Проект USAID «Економічна підтримка Східної України»

22-23 травня 2019 року в м. Сєвєродонецьк за участю представників Держпродспоживслужби в Луганській області, представників громадських об’єднань бджолярів регіону пройшов тренінг на тему «Хвороби бджіл: профілактика, діагностика та лікування».

23.05.2019

Ціни на продовольчі товари споживчого ринку Луганської області станом на квітень 2019 року

За даними Державної служби статистики України, а саме моніторингу динаміки цін на соціально значущі товари станом на квітень 2019 року на території Луганської області склалася наступна цінова ситуація.

23.05.2019

Виконання Дорожньої карти з реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів триває

16 травня 2019 року фахівці управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області спільно з працівниками управління економіки Лисичанської міської ради провели семінар для суб’єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність у торгівельному центрі «Лимон» у м. Лисичанськ. Захід організовано з метою виконання Дорожньої карти з реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року.

Держпродспоживслужба Луганщини взяла участь у роботі обласної конференції щодо проведення комплексу весняно-польових робіт в 2019 році

  • Готовність до весняно-польової компанії;
  • особливості комплексу весняно-польових робіт у 2019 році;
  • сучасний стан ґрунтів та проблемні питання в земельних відносинах;
  • придатність сортів до вирощування в Луганській області та визначення посівних якостей насіннєвого матеріалу;
  • загальні вимоги до операторів ринку, які здійснюють первинне виробництво;
  • особливості використання насіння ярих культур під урожай 2019 року відповідно до вимог чинного законодавства України;
  • програми державної підтримки в АПК та умови форвардних закупівель врожаю 2019 року;
  • безпека труда при проведенні весняно-польових робіт 2019;
  • пропозиції продажу сільськогосподарської техніки та банківські продукти для сільгосптоваровиробників.

Саме ці питання були розглянуті на обласній науково-практичній конференції «Особливості проведення комплексу весняно-польових робіт в 2019 році», яка пройшла 14.03.2019 в приміщенні Луганської облдержадміністрації за ініціативою Департаменту АПР ОДА, під головуванням директора Департаменту Сергія Хлякіна.

У заході взяли участь керівники Департаменту АПР ОДА, голови РДА, начальники Управлінь АПР РДА, наукові співробітники у сферах рослинництва та експертизи сортів рослин, ЛФ «Центр сертифікації сільськогосподарської продукції», представники ДУ у сферах ґрунтознавства та земельних відносинах, директор ЛФ «Аграрний фонд», експерти ФАО, торгові представники з продажу с/г техніки і представники банківської сфери, сільгосптоваровиробники та голови фермерських господарств області.

Головне управління Держпродспоживслужби в Луганській області представляли перший заступник начальника Андрій Хорошко, керівник відділу у сфері насінництва Андрій Чеснаков та головний спеціаліст з безпечності харчових продуктів та ветеринарії Світлана Бублик.

Відкриваючі нараду Сергій Хлякін зачитав лист з Вітальним словом до учасників конференції від в.о. голови облдержадміністрації – керівника військово-цивільної адміністрації Сергія Філя.

Під час заходу учасники висвітлили сучасні проблемні питання в АПК області та обмінялися думками, щодо шляхів їх вирішення.

Закриваючі конференцію головуючий та представники галузей сільськогосподарської сфери побажали аграріям Луганщини достатку та доброго врожаю у 2019 році.


Головне управління
Держпродспоживслужби
в Луганській області

Адреса

93405, Луганська обл.,
м. Сєвєродонецьк,
вул. Пивоварова, 2

Графік роботи

Понеділок-Четвер 8:00-17:00
П'ятниця 8:00-15:45

Контакти

(06452) 6-80-15
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Електронне звернення

Ми у Facebook

Держпродспоживслужба

Цілодобова гаряча лінія

044 364 77 80
050 230 04 28

Урядова гаряча лінія

1545