Управління

Оперативні новини

21.03.2019

Про навчання працівників сільськогосподарських господарств

20.03.2019 року у залі засідань Новоайдарської районної адміністрації проведено навчання працівників агропромислового комплексу, діяльність яких пов’язана з організацією та безпосереднім виконанням робіт по транспортуванню, зберіганню та застосуванню пестицидів і агрохімікатів.

21.03.2019

Семінари з метрології

20 березня 2019 року фахівцями відділу ринкового та метрологічного нагляду управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області був проведений виїзний семінар з метрології на базі ДП «Рубіжанський ринок» Луганської облспоживспілки.

21.03.2019

Проведено заходи з питань захисту прав споживачів у м. Сєвєродонецьку

На виконання Дорожньої карти щодо виконання Плану заходів з реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 983-р, управлінням захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області складено план заходів з надання правової та консультаційної допомоги споживачам та суб’єктам господарювання на ринках та в торгівельній мережі міст Луганської області.

21.03.2019

Проведення у Новопсковському районі наради з питань бджільництва

19.03.2019 р. в приміщенні районного АПК Новопсковської РДА відбулася нарада за участі спеціалістів Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області

Держпродспоживслужба Луганщини взяла участь у роботі обласної конференції щодо проведення комплексу весняно-польових робіт в 2019 році

  • Готовність до весняно-польової компанії;
  • особливості комплексу весняно-польових робіт у 2019 році;
  • сучасний стан ґрунтів та проблемні питання в земельних відносинах;
  • придатність сортів до вирощування в Луганській області та визначення посівних якостей насіннєвого матеріалу;
  • загальні вимоги до операторів ринку, які здійснюють первинне виробництво;
  • особливості використання насіння ярих культур під урожай 2019 року відповідно до вимог чинного законодавства України;
  • програми державної підтримки в АПК та умови форвардних закупівель врожаю 2019 року;
  • безпека труда при проведенні весняно-польових робіт 2019;
  • пропозиції продажу сільськогосподарської техніки та банківські продукти для сільгосптоваровиробників.

Саме ці питання були розглянуті на обласній науково-практичній конференції «Особливості проведення комплексу весняно-польових робіт в 2019 році», яка пройшла 14.03.2019 в приміщенні Луганської облдержадміністрації за ініціативою Департаменту АПР ОДА, під головуванням директора Департаменту Сергія Хлякіна.

У заході взяли участь керівники Департаменту АПР ОДА, голови РДА, начальники Управлінь АПР РДА, наукові співробітники у сферах рослинництва та експертизи сортів рослин, ЛФ «Центр сертифікації сільськогосподарської продукції», представники ДУ у сферах ґрунтознавства та земельних відносинах, директор ЛФ «Аграрний фонд», експерти ФАО, торгові представники з продажу с/г техніки і представники банківської сфери, сільгосптоваровиробники та голови фермерських господарств області.

Головне управління Держпродспоживслужби в Луганській області представляли перший заступник начальника Андрій Хорошко, керівник відділу у сфері насінництва Андрій Чеснаков та головний спеціаліст з безпечності харчових продуктів та ветеринарії Світлана Бублик.

Відкриваючі нараду Сергій Хлякін зачитав лист з Вітальним словом до учасників конференції від в.о. голови облдержадміністрації – керівника військово-цивільної адміністрації Сергія Філя.

Під час заходу учасники висвітлили сучасні проблемні питання в АПК області та обмінялися думками, щодо шляхів їх вирішення.

Закриваючі конференцію головуючий та представники галузей сільськогосподарської сфери побажали аграріям Луганщини достатку та доброго врожаю у 2019 році.


Головне управління
Держпродспоживслужби
в Луганській області

Ми у Facebook

Електронне звернення

Адреса

93405, Луганська обл.,
м. Сєвєродонецьк,
вул. Пивоварова, 2

Графік роботи

Понеділок-Четвер 8:00-17:00
П'ятниця 8:00-15:45

Контакти

(06452) 6-80-15
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Держпродспоживслужба

Цілодобова гаряча лінія

044 364 77 80
050 230 04 28

Урядова гаряча лінія

1545