Управління

Оперативні новини

18.04.2019

Ціни на продовольчі товари споживчого ринку Луганської області станом на березень 2019 року

За даними Державної служби статистики України на території Луганської області склалася наступна цінова ситуація на соціально значущі товари станом на березень 2019 року.

18.04.2019

В Лисичанську проведено засідання ДНПК

18 квітня в Лисичанську проведено засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Лисичанській міській раді по питанням проведення заходів по профілактиці сказу.

18.04.2019

Участь фахівців ПРУГУ Держпродспоживслужби в Луганській області в комісії ТЕБ і НС при Попаснянській РДА

12 квітня 2019 року під головуванням керівника Попаснянської районної державної адміністрації, за участю фахівців Попаснянського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області, було проведено екстрене засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

18.04.2019

У Станично-Луганському районі проведена нарада щодо підтримки аграрного сектору Луганської області у 2019 році

17.04.2019 у приміщенні Станично-Луганської райдержадміністрації відбулась кустова нарада щодо діючих програм державної підтримки аграрного сектору у 2019 році.

Семінар-нарада з метрології

08 лютого 2019 року фахівцями відділу ринкового та метрологічного нагляду управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області на виконання «Плану заходів з реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року» був проведений виїзний семінар-нарада з метрології з суб’єктами господарювання на базі ДП «Центральний ринок м. Сєвєродонецька» Луганської облспоживспілки.

У проведенні семінару взяли участь спеціалісти відділу ринкового та метрологічного нагляду управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області, фахівці відділу торгівлі та з захисту прав споживачів Сєвєродонецької міської ради, адміністрація ринку, особи відповідальні за експлуатацію ваговимірювальної техніки, а також фізичні особи-підприємці, які здійснюють свою діяльність на ринку та використовують засоби вимірювальної техніки при проведенні торгово-комерційних операцій.

Фахівці Головного управління роз’яснили присутнім норми та вимоги Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність», вимоги технічних регламентів та інших нормативно-правових актів до ваговимірювальної техніки, зокрема торгівельних ваг, а також повідомили про останні зміни, що відбулися в законодавстві. Були обговорені проблемні питання що виникають під час експлуатації ваговимірювальної техніки, яка задіяна при проведенні торгівельно-комерційних операцій та розрахунках між покупцем (споживачем) і продавцем.

Спеціалісти відділу ринкового та метрологічного нагляду відповіли на численні запитання учасників, які виникли під час проведення семінару.


Головне управління
Держпродспоживслужби
в Луганській області

Ми у Facebook

Електронне звернення

Адреса

93405, Луганська обл.,
м. Сєвєродонецьк,
вул. Пивоварова, 2

Графік роботи

Понеділок-Четвер 8:00-17:00
П'ятниця 8:00-15:45

Контакти

(06452) 6-80-15
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Держпродспоживслужба

Цілодобова гаряча лінія

044 364 77 80
050 230 04 28

Урядова гаряча лінія

1545