Управління

Оперативні новини

22.08.2019

Ціни на продовольчі товари споживчого ринку Луганської області станом за липень 2019 року

За даними Державної служби статистики України, а саме моніторингу динаміки цін на соціально значущі товари станом за липень 2019 року на території Луганської області склалася наступна цінова ситуація.

22.08.2019

В м. Сєвєродонецьку відбувся семінар на тему: «Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні»

20.08.2019 року в м. Сєвєродонецьку відбувся семінар на тему: «Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні» за участю операторів потужностей, які провадять діяльність з громадського харчування.

20.08.2019

Головним управлінням проведено тренінг-навчання щодо практичного впровадження «Програми визначення статусу України, як країни з контрольованим ризиком щодо губчастоподібної енцефалопатії великої рогатої худоби»

19.08.2019 року на базі Сватівської районної державної лікарні ветеринарної медицини та при активній участі керівника Сватівського міжрайонного управління Головного управління проведено тренінг-навчання щодо практичного впровадження «Програми визначення статусу України, як країни з контрольованим ризиком щодо губчастоподібної енцефалопатії великої рогатої худоби».

20.08.2019

Проведено семінар з питань захисту споживачів у м. Старобільськ

15 серпня 2019 року спеціалістами управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області за участі заступника голови Старобільської РДА О. Григоренко проведено семінар на тему «Проблемні питання у сфері захисту споживачів та шляхи їх вирішення» в Старобільській районній державній адміністрації.

Щодо порядку організаційного засідання комісії з проведення заходів з діагностики, профілактики і боротьби з хворобами та протравами бджіл

У Сватівському районі 07.02.2019 року проведено нараду під головуванням Голови Сватівської РДА Мухтарова Д.Х. з представниками зацікавлених служб в тому числі представником спілки аграріїв та громадської організації бджолярів району, щодо порядку організаційного засідання комісії з проведення заходів з діагностики, профілактики і боротьби з хворобами та протравами бджіл.

Представники комісії обговорили питання взаємодії між аграріями та пасічниками різних форм власності, щодо взаємодії під час використання засобів захисту рослин та агрохімікатів при проведенні весняно-польових робіт у 2019 році. Власникам пасік рекомендовано звернутись до сільських рад для уточнення власника земельних ділянок де розміщується пасіка, та наладити з ними взаємодію (з кожним окремо) особливо з одноосібниками.

Сформована робоча група для оперативного реагування на випадок виникнення підозри на отруєння та масової загибелі бджіл до складу якої ввійшли представники ветеринарної медицини, державної лабораторії Держпродспоживслужби, фітосанітарів, органів місцевого самоврядування, власника пасіки та аграріїв в межах якої розміщена пасіка.


Головне управління
Держпродспоживслужби
в Луганській області

Цілодобова гаряча лінія

044 364 77 80
050 230 04 28

Урядова гаряча лінія

1545

Адреса

93405, Луганська обл.,
м. Сєвєродонецьк,
вул. Пивоварова, 2

Графік роботи

Понеділок-Четвер 8:00-17:00
П'ятниця 8:00-15:45

Контакти

(06452) 6-80-15
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Електронне звернення

Ми у Facebook

Держпродспоживслужба