Управління

Оперативні новини

14.02.2019

Сільгоспвиробникам Луганщини, інформація щодо знищення насіння сільськогосподарських культур

З 29 січня 2019 року вступив в дію наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 20.12.2018 № 613 «Про затвердження Порядку знищення насіння, яке не може бути використане на посів, продовольчі, кормові та інші цілі, та садивного матеріалу, який не може бути використаний для створення багаторічних насаджень або в інших цілях».

13.02.2019

В Лисичанську проведено засідання ДНПК

На виконання Протоколу засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії (ДНПК) при Луганській облдержадміністрації від 30.01.2019 № 1 в Лисичанську було проведено засідання ДНПК при Лисичанській міській раді з питань проведення профілактичних заходів по недопущенню виникнення африканської чуми свиней в м. Лисичанськ, де основним напрямком обговорення було визначення дієвих заходів з ліквідації несанкціонованої торгівлі харчовими продуктами за адресою м. Лисичанськ, кв. Центральний.

08.02.2019

Семінар-нарада з метрології

08 лютого 2019 року фахівцями відділу ринкового та метрологічного нагляду управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області на виконання «Плану заходів з реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року» був проведений виїзний семінар-нарада з метрології з суб’єктами господарювання на базі ДП «Центральний ринок м. Сєвєродонецька» Луганської облспоживспілки.

08.02.2019

Проведено нараду з відділом освіти Сватівської РДА

У Сватівському районі 07.02.2019 року відбулася спільна нарада Сватівського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області та фахівців відділу освіти Сватівської райдержадміністрації.

Щодо порядку організаційного засідання комісії з проведення заходів з діагностики, профілактики і боротьби з хворобами та протравами бджіл

У Сватівському районі 07.02.2019 року проведено нараду під головуванням Голови Сватівської РДА Мухтарова Д.Х. з представниками зацікавлених служб в тому числі представником спілки аграріїв та громадської організації бджолярів району, щодо порядку організаційного засідання комісії з проведення заходів з діагностики, профілактики і боротьби з хворобами та протравами бджіл.

Представники комісії обговорили питання взаємодії між аграріями та пасічниками різних форм власності, щодо взаємодії під час використання засобів захисту рослин та агрохімікатів при проведенні весняно-польових робіт у 2019 році. Власникам пасік рекомендовано звернутись до сільських рад для уточнення власника земельних ділянок де розміщується пасіка, та наладити з ними взаємодію (з кожним окремо) особливо з одноосібниками.

Сформована робоча група для оперативного реагування на випадок виникнення підозри на отруєння та масової загибелі бджіл до складу якої ввійшли представники ветеринарної медицини, державної лабораторії Держпродспоживслужби, фітосанітарів, органів місцевого самоврядування, власника пасіки та аграріїв в межах якої розміщена пасіка.


Головне управління
Держпродспоживслужби
в Луганській області

Ми у Facebook

Електронне звернення

Адреса

93405, Луганська обл.,
м. Сєвєродонецьк,
вул. Пивоварова, 2

Графік роботи

Понеділок-Четвер 8:00-17:00
П'ятниця 8:00-15:45

Контакти

(06452) 6-80-15
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Держпродспоживслужба

Цілодобова гаряча лінія

044 364 77 80
050 230 04 28

Урядова гаряча лінія

1545