Управління

Оперативні новини

16.09.2019

Дослідження споживчого ринку відділом ринкового та метрологічного нагляду управління захисту споживачів у містах Лисичанськ та Сєвєродонецьк

Фахівці відділу ринкового та метрологічного нагляду управління захисту прав споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області відповідно до плану здійснення діяльності з ринкового нагляду на ІІІ квартал 2019 року, 11-13 вересня здійснили дослідження стану споживчого ринку у містах Сєвєродонецьк та Лисичанськ.

12.09.2019

Проведено семінар для виробників реклами

Головне управління Держпродспоживслужби в Луганській області продовжує роботу над виконанням Плану заходів з реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року.

12.09.2019

Проведено тренінг-навчання для фахівців міжрайонних, районних та міських управлінь Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській стосовно процесу проведення заходів державного нагляду (контролю)

11 вересня 2019 року фахівці управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області провели навчання з практичним використанням набутих навиків для фахівців міжрайонних, районних та міських управлінь Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області стосовно процесу проведення заходів державного нагляду (контролю).

11.09.2019

Як запобігти захворюванню на сальмонельоз

Сальмонельоз – гостре інфекційне захворювання, збудником якого є патогенні мікроорганізми - сальмонели. Відомо більше 2200 типів сальмонел, із яких близько 100 – патогенні для людини.

Проведення наради з питань бджільництва в Троїцькому районі

На виконання наказу Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області «Про організацію та проведення нарад з питань бджільництва» № 6 від 03.01.2019 року при Троїцькій райдержадміністрації 1 лютого 2019 року було проведено нараду з питань бджільництва.

На нараді були присутні заступник начальника Сватівського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області Поляков О., головні спеціалісти управління Лифар В., Стрєльнікова О., начальник Троїцької районної державної лікарні ветеринарної медицини Бабушкіна О., керівники аграрних підприємств і фермерських господарств, власники пасік, начальник агропромислового комплексу Троїцької райдержадміністрації, голови Троїцької та Привільської ОТГ, сільських рад.

Було доведено до кожного із присутніх інформацію про вимоги діючого законодавства в галузі бджільництва та адміністративну відповідальність в разі їх порушення, обговорено питання щодо інформування керівниками аграрних підприємств і фермерських господарств-виробників рослинницької продукції, про порядок оповіщення під час використання засобів захисту рослин та агрохімікатів при проведенні весняно-польових робіт в 2019 році. Також було освітлено питання щодо необхідності проведення державної реєстрації пасік.


Головне управління
Держпродспоживслужби
в Луганській області

ЦІЛОДОБОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ

044 364 77 80
050 230 04 28

УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ

1545

АДРЕСА

93405, Луганська обл.,
м. Сєвєродонецьк,
вул. Пивоварова, 2

ГРАФІК РОБОТИ

Понеділок-Четвер 8:00-17:00
П'ятниця 8:00-15:45

КОНТАКТИ

(06452) 6-80-15
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ЕЛЕКТРОННЕ ЗВЕРНЕННЯ

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

  • Безпечне молоко це просто
  • Як запобігти поширенню АЧС в приватних домогосподарствах?
  • Як уникнути отруєння бджіл?