Управління

Оперативні новини

24.06.2019

Ціни на продовольчі товари споживчого ринку Луганської області станом за травень 2019 року

За даними Державної служби статистики України, а саме моніторингу динаміки цін на соціально значущі товари станом за травень 2019 року на території Луганської області склалася наступна цінова ситуація.

24.06.2019

Спільний захід з питань захисту прав споживачів на Центральному ринку м. Сєвєродонецьк

Фахівцями управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області спільно з представниками відділу торгівлі та захисту прав споживачів Сєвєродонецької міської ради проведено захід щодо роз’яснення положень законодавства України у сфері торгівельного обслуговування на ринку споживчих товарів на території ДП Центральний ринок м. Сєвєродонецька.

24.06.2019

Заходи з питань захисту прав споживачів тривають

Спеціалістами управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області продовжено роботу з проведення консультацій в торгівельних центрах Луганської області з питань захисту прав споживачів, зокрема, 19 червня 2019 року відбувся захід в ТЦ «Гранд» у м. Сєвєродонецьку.

24.06.2019

Профілактика ботулізму в Новопсковському районі

Фахівцями відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Новопсковського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області проведені моніторингові візити магазинів, торгівельних мереж, торгівельних точок та агропродовольчого ринку ТОВ «Троянда» в зв’язку з ускладненням санітарно-епідемічної ситуації щодо захворювання на ботулізм.

Проведено засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Сватівській РДА

02.01.2019 року рішенням № 1 засідання ДНПК при Сватівській РДА оголошено неблагополучним пунктом щодо сказу тварин територію с. Мілуватка Мілуватської сільської ради, м. Сватове Сватівської міської ради, польові масиви та мисливські угіддя в радіусі 10 кілометрів. Загрозливою зоною вважати мисливські угіддя та польові масиви Сватівської міської ради, Петрівської та Ковалівської сільських рад.

Рекомендовано органам місцевого самоврядування продовжити відлов бродячих собак, котів та диких м’ясоїдних тварин. Провести відстріл диких та здичавілих тварин на території району. Продовжити роз’яснювальну роботу з населенням щодо профілактики сказу.

Рішенням № 1/2 зняти обмеження щодо сказу тварин з території с. Новоселівка, с. Куземівка, с. Володимирівка, с. Кривошеївка, с. Підкуйчанськ Куземівської сільської ради, с. Стельмахівка Стельмахівської сільської ради та польових масивів і мисливськіх угідь в радіусі 10 км.


Головне управління
Держпродспоживслужби
в Луганській області

Адреса

93405, Луганська обл.,
м. Сєвєродонецьк,
вул. Пивоварова, 2

Графік роботи

Понеділок-Четвер 8:00-17:00
П'ятниця 8:00-15:45

Контакти

(06452) 6-80-15
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Електронне звернення

Ми у Facebook

Держпродспоживслужба

Цілодобова гаряча лінія

044 364 77 80
050 230 04 28

Урядова гаряча лінія

1545