Оперативні новини

18.01.2019

В Марківському та Міловському районах проведена нарада з питань бджільництва

Марківському та в Міловському районах відповідно, на виконання наказу Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області від 03.01.2019 № 6 «Про організацію та проведення нарад з питань бджільництва»

18.01.2019

В великій залі Сватівської районної державної адміністрації було проведено нараду з бджолярами району

На виконання наказу Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області від 03.01.2019 № 6 «Про організацію та проведення нарад з питань бджільництва», з метою запобігання випадків масових отруєнь бджіл при проведенні весняно-польових робіт з використанням агрохімікатів та безпечного застосування засобів захисту рослин

18.01.2019

В Станично-Луганському районі проведена нарада щодо питань з вимог дотримання законодавства у галузі бджільництва

17 січня 2019 року у залі засідань Станично-Луганської РДА відбулася нарада у галузі бджільництва за участі бджолярів району, представників райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, голови спілки бджолярів, представників Держпродспоживслужби району.

18.01.2019

Проведено спільний захід з питань захисту споживачів на ринку м. Сєвєродонецьк

На виконання Плану заходів з реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 983-р

Самовіддана праця на шляху до спільного благополуччя

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Луганський області 21.12.2018 проведено моніторингове обстеження агрокомплексу в с. Привілля Троїцького району з метою проведення експертної оцінки новозбудованого цеху по переробці молока.

Директору агрокомплексу ПСП «Привілля» Оденчуку Дмитру Олексійовичу вдалося реалізувати на практиці класичну схему переробки молока безпосередньо при молокотоварній фермі: «від лану до столу». Фермером впроваджено найкращі практики та досвід передових Європейських країн щодо утримання тварин, гігієни доїння, зберігання молока на фермі, транспортування молока до цеху переробки молока.

Утримання корів в комфортних умовах, доїння з використанням сучасного обладнання в доїльному залі, залучення до роботи з тваринами кваліфікованого персоналу забезпечують отримання сировини екстра сорту.

Крім того розташування цеху по переробці молока в безпосередній близькості до ферми дозволяє скоротити час транспортування і виключає можливість забруднення молочної сировини. А облаштування цеху високотехнологічним багатофункціональним обладнанням дозволяє із якісної і безпечної сировини отримувати традиційні молочні продукти преміум класу.

Жоден з факторів, що може вплинути на безпечність готового продукту не залишився поза увагою на даному підприємстві: організація процесу миття і дезінфекції обладнання, використання установки зворотнього осмосу для очистки води, гігієна персоналу, забезпечення поточності технологічних процесів і навіть виготовлення власної упаковки для молочних продуктів.

В найближчій час керівництво ПСП «Привілля» планує забезпечити все населення Луганщини високоякісним молочними продуктами. Здоров’я нації в руках вітчизняних виробників.


Головне управління
Держпродспоживслужби
в Луганській області

Ми у Facebook

Електронне звернення

Адреса

93405, Луганська обл.,
м. Сєвєродонецьк,
вул. Пивоварова, 2

Графік роботи

Понеділок-Четвер 8:00-17:00
П'ятниця 8:00-15:45

Контакти

(06452) 6-80-15
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Цілодобова гаряча лінія

044 364 77 80
050 230 04 28

Урядова гаряча лінія

1545