Управління

Оперативні новини

21.03.2019

Про навчання працівників сільськогосподарських господарств

20.03.2019 року у залі засідань Новоайдарської районної адміністрації проведено навчання працівників агропромислового комплексу, діяльність яких пов’язана з організацією та безпосереднім виконанням робіт по транспортуванню, зберіганню та застосуванню пестицидів і агрохімікатів.

21.03.2019

Семінари з метрології

20 березня 2019 року фахівцями відділу ринкового та метрологічного нагляду управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області був проведений виїзний семінар з метрології на базі ДП «Рубіжанський ринок» Луганської облспоживспілки.

21.03.2019

Проведено заходи з питань захисту прав споживачів у м. Сєвєродонецьку

На виконання Дорожньої карти щодо виконання Плану заходів з реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 983-р, управлінням захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області складено план заходів з надання правової та консультаційної допомоги споживачам та суб’єктам господарювання на ринках та в торгівельній мережі міст Луганської області.

21.03.2019

Проведення у Новопсковському районі наради з питань бджільництва

19.03.2019 р. в приміщенні районного АПК Новопсковської РДА відбулася нарада за участі спеціалістів Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області

Самовіддана праця на шляху до спільного благополуччя

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Луганський області 21.12.2018 проведено моніторингове обстеження агрокомплексу в с. Привілля Троїцького району з метою проведення експертної оцінки новозбудованого цеху по переробці молока.

Директору агрокомплексу ПСП «Привілля» Оденчуку Дмитру Олексійовичу вдалося реалізувати на практиці класичну схему переробки молока безпосередньо при молокотоварній фермі: «від лану до столу». Фермером впроваджено найкращі практики та досвід передових Європейських країн щодо утримання тварин, гігієни доїння, зберігання молока на фермі, транспортування молока до цеху переробки молока.

Утримання корів в комфортних умовах, доїння з використанням сучасного обладнання в доїльному залі, залучення до роботи з тваринами кваліфікованого персоналу забезпечують отримання сировини екстра сорту.

Крім того розташування цеху по переробці молока в безпосередній близькості до ферми дозволяє скоротити час транспортування і виключає можливість забруднення молочної сировини. А облаштування цеху високотехнологічним багатофункціональним обладнанням дозволяє із якісної і безпечної сировини отримувати традиційні молочні продукти преміум класу.

Жоден з факторів, що може вплинути на безпечність готового продукту не залишився поза увагою на даному підприємстві: організація процесу миття і дезінфекції обладнання, використання установки зворотнього осмосу для очистки води, гігієна персоналу, забезпечення поточності технологічних процесів і навіть виготовлення власної упаковки для молочних продуктів.

В найближчій час керівництво ПСП «Привілля» планує забезпечити все населення Луганщини високоякісним молочними продуктами. Здоров’я нації в руках вітчизняних виробників.


Головне управління
Держпродспоживслужби
в Луганській області

Ми у Facebook

Електронне звернення

Адреса

93405, Луганська обл.,
м. Сєвєродонецьк,
вул. Пивоварова, 2

Графік роботи

Понеділок-Четвер 8:00-17:00
П'ятниця 8:00-15:45

Контакти

(06452) 6-80-15
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Держпродспоживслужба

Цілодобова гаряча лінія

044 364 77 80
050 230 04 28

Урядова гаряча лінія

1545