Управління

Оперативні новини

24.06.2019

Ціни на продовольчі товари споживчого ринку Луганської області станом за травень 2019 року

За даними Державної служби статистики України, а саме моніторингу динаміки цін на соціально значущі товари станом за травень 2019 року на території Луганської області склалася наступна цінова ситуація.

24.06.2019

Спільний захід з питань захисту прав споживачів на Центральному ринку м. Сєвєродонецьк

Фахівцями управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області спільно з представниками відділу торгівлі та захисту прав споживачів Сєвєродонецької міської ради проведено захід щодо роз’яснення положень законодавства України у сфері торгівельного обслуговування на ринку споживчих товарів на території ДП Центральний ринок м. Сєвєродонецька.

24.06.2019

Заходи з питань захисту прав споживачів тривають

Спеціалістами управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області продовжено роботу з проведення консультацій в торгівельних центрах Луганської області з питань захисту прав споживачів, зокрема, 19 червня 2019 року відбувся захід в ТЦ «Гранд» у м. Сєвєродонецьку.

24.06.2019

Профілактика ботулізму в Новопсковському районі

Фахівцями відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Новопсковського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області проведені моніторингові візити магазинів, торгівельних мереж, торгівельних точок та агропродовольчого ринку ТОВ «Троянда» в зв’язку з ускладненням санітарно-епідемічної ситуації щодо захворювання на ботулізм.

Самовіддана праця на шляху до спільного благополуччя

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Луганський області 21.12.2018 проведено моніторингове обстеження агрокомплексу в с. Привілля Троїцького району з метою проведення експертної оцінки новозбудованого цеху по переробці молока.

Директору агрокомплексу ПСП «Привілля» Оденчуку Дмитру Олексійовичу вдалося реалізувати на практиці класичну схему переробки молока безпосередньо при молокотоварній фермі: «від лану до столу». Фермером впроваджено найкращі практики та досвід передових Європейських країн щодо утримання тварин, гігієни доїння, зберігання молока на фермі, транспортування молока до цеху переробки молока.

Утримання корів в комфортних умовах, доїння з використанням сучасного обладнання в доїльному залі, залучення до роботи з тваринами кваліфікованого персоналу забезпечують отримання сировини екстра сорту.

Крім того розташування цеху по переробці молока в безпосередній близькості до ферми дозволяє скоротити час транспортування і виключає можливість забруднення молочної сировини. А облаштування цеху високотехнологічним багатофункціональним обладнанням дозволяє із якісної і безпечної сировини отримувати традиційні молочні продукти преміум класу.

Жоден з факторів, що може вплинути на безпечність готового продукту не залишився поза увагою на даному підприємстві: організація процесу миття і дезінфекції обладнання, використання установки зворотнього осмосу для очистки води, гігієна персоналу, забезпечення поточності технологічних процесів і навіть виготовлення власної упаковки для молочних продуктів.

В найближчій час керівництво ПСП «Привілля» планує забезпечити все населення Луганщини високоякісним молочними продуктами. Здоров’я нації в руках вітчизняних виробників.


Головне управління
Держпродспоживслужби
в Луганській області

Адреса

93405, Луганська обл.,
м. Сєвєродонецьк,
вул. Пивоварова, 2

Графік роботи

Понеділок-Четвер 8:00-17:00
П'ятниця 8:00-15:45

Контакти

(06452) 6-80-15
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Електронне звернення

Ми у Facebook

Держпродспоживслужба

Цілодобова гаряча лінія

044 364 77 80
050 230 04 28

Урядова гаряча лінія

1545