Управління

Оперативні новини

24.05.2019

Щодо фальсифікованого молока згущеного

Спеціалістами Старобільського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області були проведені моніторингові обходи магазинів, торгівельних мереж та торгівельних точок з метою виявлення фальсифікованих молочних продуктів, а саме молока згущеного.

24.05.2019

Проект USAID «Економічна підтримка Східної України»

22-23 травня 2019 року в м. Сєвєродонецьк за участю представників Держпродспоживслужби в Луганській області, представників громадських об’єднань бджолярів регіону пройшов тренінг на тему «Хвороби бджіл: профілактика, діагностика та лікування».

23.05.2019

Ціни на продовольчі товари споживчого ринку Луганської області станом на квітень 2019 року

За даними Державної служби статистики України, а саме моніторингу динаміки цін на соціально значущі товари станом на квітень 2019 року на території Луганської області склалася наступна цінова ситуація.

23.05.2019

Виконання Дорожньої карти з реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів триває

16 травня 2019 року фахівці управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області спільно з працівниками управління економіки Лисичанської міської ради провели семінар для суб’єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність у торгівельному центрі «Лимон» у м. Лисичанськ. Захід організовано з метою виконання Дорожньої карти з реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року.

Робоча нарада у Новоайдарському районі з питань у сфері насінництва

  • Запобігання обігу контрафактного насіння;
  • розгляд проекту наказу Мінагрополітики України, щодо знищення насіння, яке не придатне для використання на продовольчі, кормові та інші цілі;
  • реалізація та використання насіння сільськогосподарських культур для здійснення господарської діяльності за наявністю сертифікатів на посівні якості насіннєвого матеріалу;
  • дотримання технології під час вирощування насіннєвих ділянок ярих зернових культур під урожай 2019 року.

Саме ці питання були розглянуті під час робочої наради, яка відбулась 04 грудня 2018 року в Управлінні агропромислового розвитку Новоайдарської райдержадміністрації за ініціативою Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області.

У нараді взяли участь керівники та спеціалісти Управління АПР, спеціалісти у сфері насінництва та розсадництва Держпродспоживслужби, сільгоспвиробники та реалізатори насіння овочевих культур Новоайдарського району.

Крім вище зазначених питань присутні ознайомились з інформацією заступника начальника Управління АПР про стан посівів озимих культур та прогнозовану потребу в насінні ярих культур під урожай 2019 року.

У ході наради приватні підприємці-реалізатори насіннєвого матеріалу овочевих культур та фахівці Держпродспоживслужби обговорили питання, щодо особливостей реалізації насіння овочевих культур у 2019 році відповідно до вимог чинного законодавства України у сфері насінництва.

За підсумками наради учасники погодилися, що з метою запобігання обігу не якісного насіння сільськогосподарських культур, слід використовувати для здійснення господарської діяльності та реалізації тільки сертифікований насіннєвий матеріал і перевіряти його якість в атестованих лабораторіях області в межах строків відповідно до ДСТУ у сфері насінництва.


Головне управління
Держпродспоживслужби
в Луганській області

Адреса

93405, Луганська обл.,
м. Сєвєродонецьк,
вул. Пивоварова, 2

Графік роботи

Понеділок-Четвер 8:00-17:00
П'ятниця 8:00-15:45

Контакти

(06452) 6-80-15
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Електронне звернення

Ми у Facebook

Держпродспоживслужба

Цілодобова гаряча лінія

044 364 77 80
050 230 04 28

Урядова гаряча лінія

1545