Оперативні новини

17.12.2018

Робоча нарада з обговорення актуальних питань при функціонуванні служби «гаряча лінія» у сфері захисту прав споживачів у м. Сєвєродонецьк

11 грудня 2018 року фахівцями управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області проведено робочу нараду з представниками відділу торгівлі та захисту прав споживачів Сєвєродонецької міської ради

17.12.2018

Проведено моніторингові візити з метою забезпечення належного контролю за дотриманням вимог санітарного законодавства у закладах освіти

На виконання наказу Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області від 05.12.2018 р. № 1859 щодо дотримання температурного режиму в опалювальний сезон в дитячих закладах згідно п.7.20 Рішення колегії Держпродспоживслужби від 18.10.2018 «Про підсумки роботи Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів за 9 місяців 2018 року та завдання на ІV квартал 2018 року»

14.12.2018

Новоприйняті фахівці публічно склали Присягу державного службовця

14 грудня 2018 року в Управлінні безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області новоприйняті фахівці публічно склали Присягу державного службовця.

13.12.2018

Спільна нарада у Біловодську з питань у сферах насінництва та фітосанітарної безпеки

В нараді прийняли участь керівники та спеціалісти відділу агропромислового розвитку виконавчого комітету Біловодської селищної ради, сільгоспвиробники та приватні підприємці-реалізатори насіння овочевих культур, фахівці Держпродспоживслужби у сферах: насінництва та розсадництва, захисту рослин, прогнозування фітосанітарної діагностики та аналізу ризиків.

Робоча нарада у Новоайдарському районі з питань у сфері насінництва

  • Запобігання обігу контрафактного насіння;
  • розгляд проекту наказу Мінагрополітики України, щодо знищення насіння, яке не придатне для використання на продовольчі, кормові та інші цілі;
  • реалізація та використання насіння сільськогосподарських культур для здійснення господарської діяльності за наявністю сертифікатів на посівні якості насіннєвого матеріалу;
  • дотримання технології під час вирощування насіннєвих ділянок ярих зернових культур під урожай 2019 року.

Саме ці питання були розглянуті під час робочої наради, яка відбулась 04 грудня 2018 року в Управлінні агропромислового розвитку Новоайдарської райдержадміністрації за ініціативою Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області.

У нараді взяли участь керівники та спеціалісти Управління АПР, спеціалісти у сфері насінництва та розсадництва Держпродспоживслужби, сільгоспвиробники та реалізатори насіння овочевих культур Новоайдарського району.

Крім вище зазначених питань присутні ознайомились з інформацією заступника начальника Управління АПР про стан посівів озимих культур та прогнозовану потребу в насінні ярих культур під урожай 2019 року.

У ході наради приватні підприємці-реалізатори насіннєвого матеріалу овочевих культур та фахівці Держпродспоживслужби обговорили питання, щодо особливостей реалізації насіння овочевих культур у 2019 році відповідно до вимог чинного законодавства України у сфері насінництва.

За підсумками наради учасники погодилися, що з метою запобігання обігу не якісного насіння сільськогосподарських культур, слід використовувати для здійснення господарської діяльності та реалізації тільки сертифікований насіннєвий матеріал і перевіряти його якість в атестованих лабораторіях області в межах строків відповідно до ДСТУ у сфері насінництва.


Головне управління
Держпродспоживслужби
в Луганській області

Ми у Facebook

Електронне звернення

Адреса

93405, Луганська обл.,
м. Сєвєродонецьк,
вул. Пивоварова, 2

Графік роботи

Понеділок-Четвер 8:00-17:00
П'ятниця 8:00-15:45

Контакти

(06452) 6-80-15
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Цілодобова гаряча лінія

044 364 77 80
050 230 04 28

Урядова гаряча лінія

1545