Управління

Оперативні новини

14.02.2019

Сільгоспвиробникам Луганщини, інформація щодо знищення насіння сільськогосподарських культур

З 29 січня 2019 року вступив в дію наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 20.12.2018 № 613 «Про затвердження Порядку знищення насіння, яке не може бути використане на посів, продовольчі, кормові та інші цілі, та садивного матеріалу, який не може бути використаний для створення багаторічних насаджень або в інших цілях».

13.02.2019

В Лисичанську проведено засідання ДНПК

На виконання Протоколу засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії (ДНПК) при Луганській облдержадміністрації від 30.01.2019 № 1 в Лисичанську було проведено засідання ДНПК при Лисичанській міській раді з питань проведення профілактичних заходів по недопущенню виникнення африканської чуми свиней в м. Лисичанськ, де основним напрямком обговорення було визначення дієвих заходів з ліквідації несанкціонованої торгівлі харчовими продуктами за адресою м. Лисичанськ, кв. Центральний.

08.02.2019

Семінар-нарада з метрології

08 лютого 2019 року фахівцями відділу ринкового та метрологічного нагляду управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області на виконання «Плану заходів з реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року» був проведений виїзний семінар-нарада з метрології з суб’єктами господарювання на базі ДП «Центральний ринок м. Сєвєродонецька» Луганської облспоживспілки.

08.02.2019

Проведено нараду з відділом освіти Сватівської РДА

У Сватівському районі 07.02.2019 року відбулася спільна нарада Сватівського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області та фахівців відділу освіти Сватівської райдержадміністрації.

Робоча нарада у Новоайдарському районі з питань у сфері насінництва

  • Запобігання обігу контрафактного насіння;
  • розгляд проекту наказу Мінагрополітики України, щодо знищення насіння, яке не придатне для використання на продовольчі, кормові та інші цілі;
  • реалізація та використання насіння сільськогосподарських культур для здійснення господарської діяльності за наявністю сертифікатів на посівні якості насіннєвого матеріалу;
  • дотримання технології під час вирощування насіннєвих ділянок ярих зернових культур під урожай 2019 року.

Саме ці питання були розглянуті під час робочої наради, яка відбулась 04 грудня 2018 року в Управлінні агропромислового розвитку Новоайдарської райдержадміністрації за ініціативою Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області.

У нараді взяли участь керівники та спеціалісти Управління АПР, спеціалісти у сфері насінництва та розсадництва Держпродспоживслужби, сільгоспвиробники та реалізатори насіння овочевих культур Новоайдарського району.

Крім вище зазначених питань присутні ознайомились з інформацією заступника начальника Управління АПР про стан посівів озимих культур та прогнозовану потребу в насінні ярих культур під урожай 2019 року.

У ході наради приватні підприємці-реалізатори насіннєвого матеріалу овочевих культур та фахівці Держпродспоживслужби обговорили питання, щодо особливостей реалізації насіння овочевих культур у 2019 році відповідно до вимог чинного законодавства України у сфері насінництва.

За підсумками наради учасники погодилися, що з метою запобігання обігу не якісного насіння сільськогосподарських культур, слід використовувати для здійснення господарської діяльності та реалізації тільки сертифікований насіннєвий матеріал і перевіряти його якість в атестованих лабораторіях області в межах строків відповідно до ДСТУ у сфері насінництва.


Головне управління
Держпродспоживслужби
в Луганській області

Ми у Facebook

Електронне звернення

Адреса

93405, Луганська обл.,
м. Сєвєродонецьк,
вул. Пивоварова, 2

Графік роботи

Понеділок-Четвер 8:00-17:00
П'ятниця 8:00-15:45

Контакти

(06452) 6-80-15
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Держпродспоживслужба

Цілодобова гаряча лінія

044 364 77 80
050 230 04 28

Урядова гаряча лінія

1545